dowolna

Domy

46 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Łoziska,mazowieckie

1 150 000 zł144 m² 8 008,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

1 150 000 zł | sprzedaż | 143,6 m2 | połówka bliźniaka | Łoziska | gmina Lesznowola bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piątkowisko

Piątkowisko,łódzkie

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

* tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży domu w Piątkowisku. Budynek parterowy o powierzchni użytkowej 86 m , na działce o powierzchni 950 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

2 200 000 zł176 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:301 m²

Dom w zabudowie szeregowej- skrajny. Przestronny ogród, garaż na 2 auta Cicha, urokliwa okolica blisko centrum. Lokalizacja Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu na styku dzielnic Piecki-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na działce 3 ar o powierzchni 85,4 m2 Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,4 m2 na działce ok. 3ar. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

790 000 zł113 m² 7 015,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Opis nieruchomości Biuro Stok Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego domu zlokalizowanego na osiedlu na białostockich Skorupach. Elegancki dom wykończony w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nadarzyn,mazowieckie

859 000 zł216 m² 3 976,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:945 m²

Komfortowa willa w stanie deweloperskim położona w cichej i zielonej części Gm Nadarzyn pod Warszawą 20 km od centrum Warszawy super wjazd na obwodnicę salomea wolica. 7 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

749 000 zł84 m² 8 879,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta deweloperska 0% pcc 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej powierzchni 84,35m2 w inwestycji zlokalizowanej w Krynicznie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzylesie

Międzylesie,dolnośląskie

459 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedany. Gmina Międzylesie, 6 km od Międzylesia, 10 od Międzygórza, 25 km od Zieleńca. Dom w Sercu Kotliny Kłodzkiej (okolice Międzygórza) w puszczy Sudeckiej w Górach Bystrzyckich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. lokal nr.3 Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zofiówka

Zofiówka,podlaskie

599 000 zł96 m² 6 239,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 639 m²

Urokliwy dom we wsi Zofiówka - tylko U nas! Biuro nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego w Zofiówce, gm. Knyszyn - niecałe 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Podegrodzie

Podegrodzie,zachodniopomorskie

1 570 000 zł879 m² 1 785,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:75 256 m²

Nowa cena 1570000 pln brutto! Witaj w magicznym świecie luksusu i historii! Przed Tobą niepowtarzalna okazja nabycia wyjątkowego zespołu pałacowo-parkowego, który zapiera dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

599 000 zł97 m² 6 196,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ekonomiczny funkcjonalny dom jednorodzinny wraz z pomieszczeniem strychowym (96,67 m2) składający się z wiatrołapu o pow. (2,01 m2), łazienki o pow. (5,08 m2), pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pysząca

Pysząca,wielkopolskie

359 000 zł160 m² 2 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 821 m²

Dzień dobry, propozycja dla szukających wyzwań. Cena adekwatna do stanu domu. Dom do remontu, duża działka do zagospodarowania, z możliwościami. Położenie: pysząca koło Śremu - blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł130 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Do końca czerwca cena za segment środkowy 1190000 pln Kolejna budowa solidnego developera. Domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na terenie Starego Rembertowa. Dobra lokalizacja, obok przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kudrowice

Kudrowice,łódzkie

899 000 zł201 m² 4 462,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży piętrowego domu typu bliźniak o pow. użytkowej 131 m , na obrzeżach Pabianic. Budynek w stanie deweloperskim, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spółdzielcza

Konstantynów Łódzki,łódzkie

900 000 zł137 m² 6 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witoszyn

Witoszyn,lubelskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 893 m²

Duże siedlisko na prawie dwuhektarowej działce z fantastycznym domem do wykończenia, wykonanym z kazimierskiego kamienia i drewnianych bali, otoczona własnym wąwozem + budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 125 000 zł144 m² 7 808,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Inwestycja Domy Bobrowiec powstaje w aglomeracji warszawskiej w Bobrowcu, tylko ok. 25 km od Centrum Warszawy, ok. 7 km do Piaseczna czy Zalesia Górnego. Z dala od miejskiego zgiełku ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Leśny Zakątek

Leśny Zakątek,warmińsko-mazurskie

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Rezerwacja Na sprzedaż urokliwy, drewniany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 80 m2, położony w miejscowości Leśny Zakątek, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korczyn

Korczyn,świętokrzyskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Korczyn w gminie Strawczyn. Dom o powierzchni 200m2 na którą składają się: parter: - pokój nr 1 - pokój nr 2 - łazienka - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentowany dom w zabudowie szeregowej składa się z: parter: - salon z jadalnią i kuchnią, - toaleta, - wiatrołap. Piętro: - 2 x sypialnia, - łazienka, oraz - hol, poddasze: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

580 000 zł136 m² 4 280,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka 500 mkw l okazja Gorąco polecam połowę bliźniaka położonego w Jelczu-Laskowicach, gmina Jelcz-Laskowice. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piastów,mazowieckie

1 640 000 zł180 m² 9 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej połączony wyłącznie garażem, usytuowany w spokojnej okolicy Piastowa. Ta nieruchomość oferuje przestronne, komfortowe i nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Reymonta

Pruszcz Gdański,pomorskie

7 000 zł130 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem przytulny dom wolnostojący o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na estetycznie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 600 m2. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Pruszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 800 zł131 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reymonta

Pruszcz Gdański,pomorskie

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na estetycznie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 600 m2. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Pruszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łyna

Łyna,warmińsko-mazurskie

750 000 zł170 m² 4 419,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Rezerwacja! Good Life Estates oferuje Państwu wolnostojący dom w malowniczej miejscowości Łyna. 170 m2 (pow. użytkowa 155 m2) dom usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 4100 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

1 375 000 zł159 m² 8 647,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w Rybniku, dzielnica Orzepowice. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w Rybniku-Orzepowicach o powierzchni 1000 m2, zabudowaną budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ściegny

Ściegny,dolnośląskie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący o powierzchni około 100 m2 w miejscowości Ścięgny. Dwie kondygnacje i obejmuje: na parterze garaż, kotłownię, pokój, kuchnię, łazienkę gdzie znajduje się piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczedrzykowice,dolnośląskie

120 000 zł250 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży poniemieckiego domu wolnostojącego. Omawiany dom o powierzchni użytkowej około 200 m2 usytuowany jest działce o powierzchni 5 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przytulny i funkcjonalny dom z ogródkiem na zachodnich przedmieściach Poznania! Oferta prywatna / bezpośrednia bez dodatkowych kosztów pośrednictwa [główne atuty:] - komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

1 295 000 zł315 m² 4 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 315,23 m2 (271,7 m2 powierzchni użytkowej) posadowiony na widokowej działce o powierzchni 11,82 ara zlokalizowany we wsi Lednica Górna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Podpisz umowę do końca lipca, a aranżację ogrodu otrzymasz gratis! Pakiet zawiera, trawę z rolki, system nawodnienia trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera, bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sucha Rzeczka

Sucha Rzeczka,podlaskie

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Dom posiada wycene autoryzowanego rzeczoznawcy. Przedstawiamy Państwu niezwykłe miejsce, które może okazać się Twoim wymarzonym miejscem do zamieszkania lub wypoczynku. Gmina Plaska zdecydowala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaputy

Kaputy,mazowieckie

1 248 733 zł116 m² 10 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Bez pcc! bez prowizji! Wnętrze domu (o powierzchni 133,47m2) to idealna przestrzeń dla 3-4 osobowej rodziny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia ciekawą aranżację przestrzeni i idealne jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swaderki

Swaderki,warmińsko-mazurskie

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 095 m²

Dom w miejscowości Selwa w województwie warmińsko- mazurskim 15 km od Olsztynka. Wieś jest położona wśród lasów i jezior, w promieniu 6 km znajduje się 25 jezior i 3 rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

999 000 zł168 m² 5 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowego domu dla rodziny. Dom sześciopokojowy , piętrowy, na ładnej działce. Budowa już rozpoczęta , obecnie - wylane fundamenty. Stan deweloperski będzie obejmował : na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica Mała

Oleśnica Mała,dolnośląskie

379 000 zł119 m² 3 184,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny z działką 800 m2 w Oleśnicy Małej w pobliżu Oławy. Wszystkie zdjęcia dostępne na stronie Promesa Nieruchomości. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Orchowo

Orchowo,wielkopolskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 047 m²

Na ofertę sprzedaży składa się działka o pow. 3047 m2, zabudowana budynkiem jednorodzinnym z poddaszem użytkowym, na które prowadzą schody zewnętrzne. Dom wybudowany został w 1967 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Brzesko

Brzesko,małopolskie

2 300 zł70 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Klimatyczny dom drewniany na obrzeżach miasta. Lokalizacja: brzesko Okocim, ul. Goetzów Okocimskich Na wynajem polecamy dom o powierzchni około 70 m2, do dyspozycji najemcy ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł115 m² 4 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie przy ulicy Budziwojskiej. Wyjątkowa cena: 505 000 zł! Szczegóły nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 115 m Powierzchnia strychu do adaptacji: 65.