dowolna

Domy

46 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

659 900 zł72 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

qNowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 290 000 zł168 m² 7 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magiczna

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł115 m² 6 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta bez prowizji I bez podatku pcc! Magiczne osiedle, to kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

2 649 900 zł260 m² 10 726,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Cudowny, klimatyczny dom w sercu zielonego i cichego Międzylesia tylko u nas! Na sprzedaż wolnostojący, jednorodzinny dom, wybudowany z najwyższej jakości materiałów, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł105 m² 11 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 m, położony na działce 290 m w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 250 000 zł117 m² 10 683,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnia szansa - tylko 1 dostępny dom- jest gotow do zakupu, posiada zgodę na użytkowanie, został wykończony w podwyższonym standardzie deweloperskim i wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! promocyjna cena świetna loikalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęg

Łęg,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 474,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:741 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolno stojący w gminie Jelcz-Laskowice Dom o pow 120,28 mkw składa się z: parter: 71,50 m2 1. Wiatrołap 1,99 m2 2. Hall 3,53 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

2 700 000 zł149 m² 18 130,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Dom w wysokim standardzie z dużym tarasem i ogrodem - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczukwin

Szczukwin,łódzkie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 990 m²

Oferujemy Państwu przytulny dom o powierzchni 85 m idealny do zamieszkania od zaraz! Położony w malowniczej miejscowości Szczukwin, zaledwie 6 km od Tuszyna. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

819 900 zł129 m² 6 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce ok. 520 m2. Rozkład domu : - Wiatrołap 3,5m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Henryszew

Henryszew,mazowieckie

799 900 zł216 m² 3 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna, spokojna okolica. Bardzo Ładny, przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 216 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł126 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bramki

Bramki,mazowieckie

995 900 zł105 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

400 000 zł95 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Tylko U nas - klucze W biurze! Polanica centrum dom z potencjałem Polanica Zdrój - Centrum. Dom do remontu o pow. całkowitej 95m2. Budynek piętrowy z lat 60-tych, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł188 m² 6 643,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 961 m . Idealna propozycja dla osób, które chcą zamieszkać od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł131 m² 12 206,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 499 000 zł160 m² 9 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam przestronny dom jednorodzinny z dużym ogrodem - Kamieniec Wrocławski. Cena do negocjacji wyłącznie dla klientów gotówkowych Powierzchnia domu ok 160 m2 + taras 40 m2 Działka: 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

950 000 zł152 m² 6 270,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa inwestycja, ładne małe osiedle pod lasem. W ofercie lokale w zabudowie bliźniaczej w jaktorowie/budach Grzybek. Wyjątkowe miejsce, inwestor z dużym doświadczeniem, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klaśnieńska

Wieliczka,małopolskie

1 695 000 zł160 m² 10 604,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Energooszczędny dom wolnostojący na dużej 11 arowej działce w Wieliczc e N20 Nieruchomości oferuje nowy, wolnostojący dom z bardzo dużą, 11 arową, działką blisko rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

830 000 zł91 m² 9 135,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentuję Państwu nowoczesny, przestronny szeregowiec/ o powierzchni 90,85 m , usytuowany w spokojnej i przyjaznej okolicy Gliwic. Nieruchomość ta jest idealnym miejscem dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

1 599 000 zł185 m² 8 659,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Prezentujemy Państwu przestronny i funkcjonalny dom parterowy o powierzchni całkowitej 184,65 m2, położony na dużej, ok.12-arowej działce, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rogalin

Rogalin,kujawsko-pomorskie

4 200 000 zł125 m² 33 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:335 253 m²

Oferujemy do sprzedaży duże gospodarstwo rolne położone w gminie Sośno o powierzchni ziemi rolnej 33,5 ha klasy III i IV. W skład gospodarstwa wchodzą zabudowania: dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

999 000 zł103 m² 8 242,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Jeśli szukasz domu w zielonym otoczeniu i cenisz sobie ciszę ,spokój oraz chcesz urządzić swój dom według własnego pomysłu, zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Platynowa

Banino,pomorskie

799 000 zł125 m² 6 385,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Marzysz o nowoczesnym i komfortowym domu, który zapewni Twojej rodzinie wygodę, bezpieczeństwo i oszczędności na lata? Ta nieruchomość w Baninie spełni Twoje oczekiwania! Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 199 871 zł211 m² 15 165,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Willa miejska - ponad 210 m domu, 7 pokoi, ogród ok. 270 m , standard premium Dom w zabudowie wolnostojącej, w kameralnej inwestycji willi miejskich w południowej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

965 000 zł105 m² 9 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

488 000 zł136 m² 3 577,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 136 m , działka 300 m Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 136 m , w tym powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł171 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nieruchomość idealna dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - połączony tylko garażami! bez prowizji dla kupującego! super cena! zamieszkaj W słonecznej oławie! pięknie zagospodarowany teren - ogród zimowy! widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daleka

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł190 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 190m2 (powierzchnia użytkowa 140m2) położony przy ul. Dalekiej w Rzeszowie (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

849 000 zł101 m² 8 392,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio U dewelopera! wszystkie media! Gorąco polecam dom wolno-stojący budowany wedługprojektu Dom w Riveach 11 Na pierwszej kondygnacji znajduje się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Witkowo Drugie

Witkowo Drugie,zachodniopomorskie

999 999 zł103 m² 9 708,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom, w którym elegancja spotyka się z codziennym komfortem Witkowo Drugie | Pierwsza linia zabudowy | 5 minut od Stargardu Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, w której każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 689 900 zł204 m² 8 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowoczesny, parterowy dom w malowniczym i cichym rejonie Międzyborowa. Dom o powierzchni 204m2, usytułowany na działce 1700m2. Rozkład pomieszczeń : - garaż 40,9m2 - garderoba 4,9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,łódzkie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowego domu położonego w malowniczej miejscowości Ukraina na obrzeżach Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich tylko 2 km od granic Łodzi. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruskowy Bród

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł165 m² 7 806,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:105 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 165,39 m (użytkowej 123,36 m ), oddany do użytkowania w maju 2024 roku. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Starogrodzka

Wola Starogrodzka,mazowieckie

1 299 000 zł196 m² 6 627,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Imponujący dom z ogrodem i garażem dwustanowiskowym | Wola Starogrodzka, gm. Parysów Szukasz miejsca, w którym cisza i spokój łączą się z komfortem nowoczesnego domu? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij