dowolna

Domy

46 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

1 060 000 zł129 m² 8 217,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dwa lokale (bliźniak) w cichej i doskonale skomunikowanej okolicy! Prace są już zakończone - można się urządzać! -metraż 126m2, -6 pokoi, -spokojna i bezpieczna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 680 000 zł270 m² 13 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Eurovilla prezentuje dom wolnostojący na sprzedaż w Starym Wilanowie. Dom składa się z 4 pokoi, kuchni, salonu i garażu. Lokalizacja Dom położonym w znakomitej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzno

Skórzno,kujawsko-pomorskie

890 000 zł259 m² 3 436,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 016 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną nieruchomość gruntową zabudowaną w powiecie włocławskim, gminie Fabianki, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gdynia,pomorskie

2 999 000 zł242 m² 12 392,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 970 m2, w stanie do remontu kapitalnego lub wyburzenia, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na styku dzielnic Wzgórza Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Łubna,mazowieckie

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:913 m²

Posiadamy na sprzedaż 2 domy tego projektu w miejscowości Łubna. OD dewelopera bez pcc! informacje O domu: dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej 6-pokojowy (2 kondygnacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Aleja Jurajska

Balice,małopolskie

798 000 zł118 m² 6 762,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc Dom z ogrodem, dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność. Dom znajduję się w podkrakowskich Balicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

549 000 zł109 m² 5 051,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Przy tej ofercie oraz podatku pcc oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiaty Polne

Bibice,małopolskie

2 250 000 zł183 m² 12 268,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom bliźniak - narożny - kameralna działka Kto by pomyślał, że ucieczka z Krakowa w dzisiejszych czasach będzie takim luksusem. Przedstawiam doskonałą propozycję zamieszkania w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż dom w cichej i zielonej części Piaskowej Góry.Dom o powierzchni 240m2 posadowiony na działce 169m2 składa się z czterech sypialni, salonu,kuchni,2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

819 900 zł120 m² 6 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 120 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pod Kasztanem

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedaż bezpośrednia Nowa kameralna inwestycja w świetnej lokalizacji. Ceny 799 000 brutto. Brak podatku pcc. Dostępny ostatni lokal. Opis inwestycji: nowa, kameralna inwestycja w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

729 000 zł107 m² 6 813,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy o wysokim standardzie! Oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż bardzo ładne, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 107 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Łaniewo

Łaniewo,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł350 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 109 m²

Dworek Z 1920 R usytułowany W miejscowości łaniewo W pobliżu lidzbarka warmińskiego. Miejscowość Łaniewo to wieś leżąca w gminie Lidzbark Warmiński, otoczona lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez podatku, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

599 000 zł96 m² 6 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem sprzedaży biura nieruchomości Royal Broker jest wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 96 m2 położona w Chmielniku. Nowoczesny dom posadowiony jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzgowska

Łódź,łódzkie

1 300 000 zł377 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

Zapraszam do zakupu budynku mieszkalnego z pawilonem handlowym położonym w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 184/186. *opis nieruchomości* - Powierzchnia gruntu wynosi 819 m2; - na terenie posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębe

Dębe,mazowieckie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bezpośrednio- bez pcc - bez prowizji Energooszczędny Dom wolnostojący z garażem i dużym przestronnym ogrodem do własnej aranżacji w zielonej miejscowości Stanisławów k/dębe zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Podpisz umowę do końca lipca, a aranżację ogrodu otrzymasz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, system nawodnienia trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera, bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krakowska

Białogard,zachodniopomorskie

760 000 zł279 m² 2 724,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:632 m²

Dom w cenie mieszkania w Białogardzie przy ul Krakowskiej 47, pow. mieszkalna 168 m2 całkowita powierzchnia użytkowa 279 m2 , cena za metr wynosi 2 724,-do zamieszkania. Jestem na Facebooku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł130 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzuchowa

Rzuchowa,małopolskie

449 000 zł68 m² 6 616 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim - Rzuchowa. To ciekawa propozycja nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, z 4 oddzielnymi lokalami mieszkalnymi. O funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smardzów

Smardzów,dolnośląskie

659 000 zł113 m² 5 831,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szanowni Państwo! Serdecznie polecam dom w zabudowie szeregowej 113 mkw + 34 mkw strychu z 260 mkw. Nieruchomość znajduje się 15 km od Wrocławia i 5 km od Oleśnicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:782 m²

Do sprzedaży Bardzo ładny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok 100m2 z poddaszem na działce o powierzchni 782m2 Dom położony przy lesie w miejscowości Nowe Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Niemiecka

Wola Niemiecka,lubelskie

2 290 000 zł252 m² 9 087,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 686 m²

Mam do zaoferowania 5 pokojowy dom wolnostojący w wysokim standardzie wybudowany na 76 arowej działce o łącznej powierzchni całkowitej 252 m2 (użytkowej 190m2) znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

950 000 zł231 m² 4 112,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice - Osiedle Przyjaźń Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 231 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

3 900 zł200 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca Do wynajęcia dom w Łochowie w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, komunikacja miejska, sklepy ,szkoła, przedszkole w zasięgu dłoni. Dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębe Wielkie,mazowieckie

950 000 zł212 m² 4 481,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom wolnostojący parterowy z mieszkalnym poddaszem i małym strychem. Dom w stanie deweloperskim do wykończenia. Zrobiona jest instalacja centralnego ogrzewania, wyprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł109 m² 8 440,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:136 m²

Sprzedam segment środkowy w dzielnicy Wawer w centrum Falenicy (warszawa). Możliwość wykonania 3 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, gabinetu, sali kinowej. Atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królewska

Robakowo,pomorskie

1 950 000 zł177 m² 11 035,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom marzeń z dużym bajkowym ogrodem i własnym stawem! Doskonały dla zamożnych Klientów, którzy szukają eleganckich wnętrz, wytwornego designu, wygody, ciszy oraz najlepszej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mokre

Mokre,kujawsko-pomorskie

985 000 zł189 m² 5 215,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:787 m²

Mokre - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej składający się z dwóch domów. Jeden o pow. użytkowej 76,03m2, a drugi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halickie

Halickie,podlaskie

874 000 zł114 m² 7 668,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Opis Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego na działce 1250 m2 w miejscowości Halickie (gmina Zabłudów). Cena: 549.000 zł brutto + działka o pow. 1250 m2 z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

950 000 zł76 m² 12 449,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 76,31 m2 z miejscami postojowymi pod wiatą przy budynku. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Machowa

Machowa,podkarpackie

450 000 zł350 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedam dom o powierzchni mieszkalnej około 350 m2 , {11 pokoi }wraz z budynkiem gospodarczym , w tym dwa garaże. Dom usytuowany w centrum miejscowości Machowa położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż absolutnie niezwykłą nieruchomość o powierzchni 300m 2 na malowniczej, ponad 20-arowej działce w Bystrzycy Górnej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Drążdżewska

Wólka Drążdżewska,mazowieckie

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 683 m²

Oferujemy do sprzedaży ciekawy dom w miejscowości Wólka Drążdżewska, gm. Krasnosielc. Dom wykonany jest konstrukcji drewnianej, docieplony styropianem oraz z wymienionym pokryciem dachowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krasnowolska

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł232 m² 10 755,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:326 m²

Bliźniak na kameralnym osiedlu | nowoczesne technologie | ursynów imielin osiedle: campi Belli to kameralne osiedle eleganckich i nowoczesnych domów typu town-house, które zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

899 000 zł201 m² 4 462,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży piętrowego domu z garażem typu bliźniak o pow. użytkowej 131 m , na obrzeżach Pabianic. LInk do filmu na youtube:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzyń nad Wisłą

Dobrzyń nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

620 000 zł175 m² 3 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczną nieruchomość gruntową w Dobrzyniu n/wisłą, województwo kujawsko -pomorskie, powiat lipnowski, około 20km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:872 m²

Idealny dla rodziny Z dziećmi Na sprzedaż dom wolnostojący w Rybniku - Żorska, o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 872 m2. Dom jest w doskonałym stanie, gotowy do.