dowolna

Domy

46 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

467 000 zł62 m² 7 532,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

PCC 0% Bezczynszowe Lokal - 62m + ogród + miejsce postojowe: 4 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogród Własny ogród Miejsce postojowe w cenie Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 049 800 zł114 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ciekawy projekt budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Domu - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 114 m2 z płaskim dachem, posadowiony na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biedrzychów

Biedrzychów,dolnośląskie

869 000 zł130 m² 6 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Biedrzychów, w gminie Strzelin. Oferujemy przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

615 000 zł144 m² 4 270,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podlesie Mleczkowskie

Podlesie Mleczkowskie,mazowieckie

599 999 zł166 m² 3 614,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Dom z potencjałem w Podlesiu Mleczkowskim na sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Podlesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowica

Dąbrowica,lubelskie

1 769 999 zł236 m² 7 492,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ekskluzywną ofertę zakupu luksusowych domów w malowniczej Dąbrowicy, usytuowanej zaledwie kilka kilometrów od Lublina. Na nieruchomość składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zaściankowa

Szczecin,zachodniopomorskie

780 000 zł89 m² 8 764,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gotowe Domy w cenie mieszkania z wydanym pozwoleniem na użytkowanie w topowej lokalizacji Szczecin- bezrzecze. Domy położone na zbiegu ulicy Zaściankowej i Kirasjerów na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipowica

Lipowica,świętokrzyskie

290 000 zł105 m² 2 767,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 104,83 m , położony na działce o wielkości prawie 600 m w malowniczej i spokojnej miejscowości Lipowica, zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saturna

Banino,pomorskie

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny dom w Baninie - przestrzeń, komfort i jakość klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,wielkopolskie

759 000 zł80 m² 9 529,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta specjalna przy zakupie nieruchomości do 31.01.2026 r. D O M uwaga - Na życzenie doślę więcej zdjęć i wideo. Marzy Wam się kawałek ogródka, na którym będziecie mogli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Karwiany,dolnośląskie

992 580 zł142 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:128 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej 142m2 (salon, 3 sypialnie i 3 łazienki) w stanie deweloperskim gotowy w sierpniu 2025 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, trzy piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Okczyn

Okczyn,lubelskie

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 793 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą urokliwego siedliska na sprzedaż.! nowa niższa cena 350 000zł! Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Okczyn w gminie Kodeń, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą. Przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boduszyn

Boduszyn,lubelskie

799 000 zł129 m² 6 193,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

5 pokoi, działka 7 arów Dom znajduje się w miejscowości Boduszyn, spokojnej okolicy w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Przystanek autobusowy w odległości 500 m. Niedaleko ikea,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 100 000 zł224 m² 9 354,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknego domu usytuowanego w poszukiwanej i prestiżowej dzielnicy Karpacza. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Gdańsk,pomorskie

1 910 000 zł147 m² 12 964,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Przed Państwem wyjątkowa okazja do zamieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta. Dom nr 8/8 Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej-segment skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rakowiska

Rakowiska,lubelskie

590 000 zł116 m² 5 086,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom parterowy | 116 m2 | z garażem Parterowy dom rodzinny w zabudowie bliźniaczej 116 m2 z garażem Działka 400 m2 Komfort, funkcjonalność i nowoczesny standard. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgielnia

Węgielnia,wielkopolskie

629 000 zł344 m² 1 827,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 530 m²

Rezerwacja Kochasz naturę, zieleń i szum drzew ? Poszukujesz swojego miejsca na ziemi ? A może cenisz sobie prywatność i spokój ? Na sprzedaż przepiękny dom z gospodarstwem 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skalbmierz

Skalbmierz,świętokrzyskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony w miejscowości Topola , przy trasie Kazimierza Wielka - Skalbmierz. Nieruchomość idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bibice

Bibice,małopolskie

1 250 000 zł117 m² 10 683,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zielonki! - Kraków 5 minut. Ostatnia szansa - tylko 1 dom dostępny! Gotowy do zakupu, z pozwoleniem na użytkowanie i wykończony w podwyższonym standardzie deweloperskim. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pomocne,dolnośląskie

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 269 m²

Do sprzedaży krajobrazowa działka gruntu o powierzchni 2269 m2 zabudowana budynkiem gospodarczym, położona w atrakcyjnej i malowniczej miejscowości otoczonej pierścieniem lasów Pomocne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

4 900 000 zł1 120 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:10 164 m²

Okazja! Jeśli marzysz o prowadzeniu biznesu turystycznego z własną tawerną i dużą bazą noclegową, a może dodatkowo szukasz odpowiedniego terenu do prowadzenia hodowli koni? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nakło Śląskie,śląskie

579 000 zł104 m² 5 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w stylu nowoczesnej stodoły w okolicy jeziora Nowe Chechło sd: 579 000 zł brutto Powierzchnia zabudowy: 52 m2 Powierzchnia użytkowa: 104 m2 Dom drewniany o powierzchni 104 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sucha Beskidzka,małopolskie

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Nie przegap takiej okazji! obiekt noclegowy - cena 1.150.000 zł KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI! Szukasz miejsca pod pensjonat lub dom wczasowy? Szukasz idealnej nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sowia Wola

Sowia Wola,mazowieckie

2 700 000 zł250 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 444 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego zwanego Zielonymi Płucami Warszawy. To unikalny obszar, objęty programem natura2000, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 300 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jedna Z najatracyjniejszych ofert W rejonie łomianek dolnych cena 1 300 000 zł bez prowizji ze strony osoby kupującej. Powierzchnia domu : 140m2 500 m2 działka! Dom w Łomiankach Dolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

1 199 000 zł245 m² 4 890,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom z ogrodem w malowniczym Lądku-Zdroju - idealny do zamieszkania lub jako inwestycja Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w jednej z najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 350m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł148 m² 6 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:662 m²

Dom dwurodzinny w świetnej lokalizacji blisko wkd i pełnej infrastruktury! Na sprzedaż oferujemy solidny, piętrowy dom typu kwadrat, idealny zarówno dla dwóch rodzin, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Joniec

Joniec,mazowieckie

320 000 zł85 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 135 m²

Dom z Działką w Królewie 50 km od Warszawy Twoje zacisze w sercu Mazowsza: dom o powierzchni 85 m na działce 4134 m, otoczony lasem, w spokojnej okolicy podobnych posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ksawerów

Ksawerów,łódzkie

590 000 zł107 m² 5 514,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Dom w Ksawerowie (gmina Pabianice) ul. Ksawerowska Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 107 m (użytkowa ok. 90 m ), położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozin

Kozin,warmińsko-mazurskie

1 580 000 zł260 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zaledwie 150 metrów od brzegu jeziora Jagodne znajduje się przestronny, całoroczny dom o dużym potencjale zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i dochodowa inwestycja pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielsko-Biała,śląskie

719 000 zł113 m² 6 362,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Masz dość mieszkania w bloku, sąsiadów wiercących o 7 rano i szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz? To miejsce właśnie znalazłeś! Zobacz, dlaczego ten dom pokochasz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skarszewy,pomorskie

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:292 m²

Niewątpliwym atutem domu, jest jego lokalizacja - w samym centrum uroczego miasteczka - przy zabytkowym rynku Skarszewskim - z dostępem do pełnej infrastruktury a zarazem - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jaspisowa

Wrocław,dolnośląskie

9 900 zł130 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opiekun oferty: tel. ***scroll down for english*** Zapraszam do wynajmu pięknie wykończonego bliźniaka o powierzchni 130 m2 na wrocławskim Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żaków

Żaków,mazowieckie

9 100 000 zł1 308 m² 6 957,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Zrewitalizowany pałac Z parkiem blisko warszawy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży zabytkowego pałacu z ok. 1900 r., usytuowanego w miejscowości Żaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Grodziska

Wólka Grodziska,mazowieckie

989 900 zł148 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 148 m2, usytuowany na malowniczej, bardzo ładnej działce o powierzchni około 600 m2. Lokal nr 2. Ten przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Cedry Małe,pomorskie

1 199 000 zł130 m² 9 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 005 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny z garażem, w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

14 500 zł410 m² 35,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 661 m²

Prezentujemy Państwu niezwykle przestronny, spójny z otaczająca naturą dom na wynajem w Zalesiu Górnym. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dom jednopiętrowy o powierzchni 410.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

448 000 zł88 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 585 m²

Oferta na wyłączność tylko W biurze makler! Mamy dla Państwa ofertę domu w Stronnie gmina Dobrcz. Dom o powierzchni 88m2 składa się z pięciu pokojów ,kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kujawska

Lublin,lubelskie

1 050 000 zł350 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:350 m²

Hostel "kujawska Rooms" gotowy, działający obiekt noclegowy na sprzedaż Na sprzedaż funkcjonujący hostel z ugruntowaną marką "kujawska Rooms", położony przy ul. Kujawskiej w dzielnicy.