dowolna

Domy

46 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żywiec

Żywiec,śląskie

429 000 zł90 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Żywiec - dom z dobrą lokalizacją, położony niedaleko dworca pkp, przy bocznej drodze asfaltowej. Ładna działka o pow. 1118 mkw z budynkiem gospodarczym (może być przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

1 260 000 zł170 m² 7 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:833 m²

Zapraszamy do zakupu gustownie urządzonego i dogodnie zlokalizowanego domu, położonego w Mnichowie; miejscowości na tyle blisko od Gniezna, aby szybko i komfortowo dojechać do szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kordeckiego

Chotomów,mazowieckie

2 150 000 zł182 m² 11 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej okolicy innych domów wolnostojących w podwarszawskim Chotomowie od 1 lipca czeka na swoją nową rodzinę. W pełni wyposażone wnętrza zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Nadbrzeżna

Gąski,zachodniopomorskie

180 000 zł28 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż domek letniskowy w zabudowie szeregowej, zaledwie 30 metrów od morza, który znajduje się w spokojnej, nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

3 590 000 zł367 m² 9 782,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:440 m²

Bez pcc! Faktura vat! Nowoczesny budynek inwestycyjny, usługowo-handlowy o pow.367m2 w znakomitej lokalizacji Rumi. Działka 440m2. Budynek otrzymał wszystkie niezbędne uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

689 800 zł111 m² 6 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 014,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój przy ul Miejskiej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

950 000 zł216 m² 4 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący, jednorodzinny 216 m2, położony na działce o pwierzchni 6,5 ara, na Zaodrzu. Na posesji znajdują się 2 garaże po 40 m2 każdy, jeden z garaży wyposażony jest w kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 295 000 zł146 m² 8 851,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Bardzo ładny skrajny szeregowiec w dzielnicy Bukowo, o powierzchni 146,3m2, położony w spokojnym, kameralnym miejscu. Dom składa się z następujących pomieszczeń, na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

899 900 zł216 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 216 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogielnica

Mogielnica,podkarpackie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu starego domu o powierzchni 120 m , położonego w drugiej linii zabudowy, na dużej działce o powierzchni 20 arow, w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

945 100 zł144 m² 6 549,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zamieszkaj w domu szeregowym z ogrodem! Idealne miejsce dla rodzin oraz miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu wśród zieleni! układ pomieszczeń: parter: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czackiej

Niepołomice,małopolskie

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący w Niepołomicach za cenę 4 000 zł. Piękny nowy dom w pełni urządzony i gotowy do zamieszkania, bez żadnego wkładu finansowego. Najwyższa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tęczowa

Marki,mazowieckie

999 999 zł85 m² 11 731,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy segment w Markach, który charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia oraz znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł128 m² 9 210,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ostatni wolny dom O powierzchni 128 M.KW.! kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Gotowe do odbioru! Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubiąż

Lubiąż,dolnośląskie

350 000 zł240 m² 1 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Dom z dużą działką. Do sprzedaży budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Całość posadowiona na 43-arowej działce. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego około 194 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Promienna

Skórzewo,wielkopolskie

628 000 zł84 m² 7 488,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Ostatni wolny dom! parter wiatrołap 5 m2 wc 1,15 m2 salon 19,56 m2 kuchnia (w miejscu garażu) 16,58 m2 piętro pokój 7,53 m2 pokój 10,15 m2 pokój 10,91 m2 łazienka 5,44 m2 klatka schodowa 5,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krosno,podkarpackie

599 000 zł240 m² 2 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom znajdujący się w miejscowości nieopodal Krosna. Nieruchomość położona w województwie podkarpackim, w powiecie krośnieńskim. Dom leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rubinowa

Rzeszów,podkarpackie

698 000 zł80 m² 8 670,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 80m2 na Osiedlu Rubinowa w Rzeszowie. Mieszkanie idealne do zamieszkania budowane w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kozia

Szczecin,zachodniopomorskie

995 000 zł135 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w otoczeniu Natury 2000, a jednocześnie w granicach miasta Szczecin. Uliczka w środku lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śliwkowa

Gdynia,pomorskie

445 000 zł108 m² 4 120,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom wolnostojący 108m2,- Gdynia Chylonia Przedstawiam Państwu dom wolnostojący, znajdujący się na działce o powierzchni 230m2. Nieruchomość położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

1 900 000 zł240 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ładny, zadbany w pełni wykończony dom o powierzchni 240 m2 zlokalizowany na kameralnym osiedlu na pograniczu Warszawy w miejscowości Jabłonna. Nieruchomość położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny dom na wynajem, o powierzchni 125m2. Nieruchomość zlokalizowana w Niepołomicach, na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Torowa

Racławice,podkarpackie

390 000 zł81 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom we wsi Racławice, w odległości krótkiego spaceru od miasta Nisko. Dom ze wszystkimi mediami, regularnie opłacanymi. Położony przy asfaltowej ulicy w pobliżu niewielkiego dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

960 000 zł116 m² 8 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz domu na widokowej działce w spokojnej okolicy z doskonałym połączniem z Krakowem, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

4 800 zł82 m² 58,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:129 m²

Dom w bardzo wysokim nowoczesnym standardzie. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, fanów sportu, oraz dzięki doprowadzonemu światłowodowi dla osób pracujących zdalnie! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł81 m² 8 012,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Na sprzedaż ostatni dom z ogrodem położony koło Polic w Trzeszczynie ul. Wspólna, znajdujący się w budynku nr B. - powierzchnia użytkowa 81m2 - ogród - ok. 62m2 - dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dzika

Nekielka,wielkopolskie

1 780 000 zł223 m² 7 982,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na sprzedaż posiadłość na działce o powierzchni przeszło 4400 m2 na której znajdują się : 1. Wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kikół

Kikół,kujawsko-pomorskie

749 000 zł300 m² 2 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 204 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2204 m 2 zabudowana jest budynkiem mieszkalno- usługowym wolnostojącym, częściowo podpiwniczonym z garażem o powierzchni użytkowej ok. 182.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warmińska

Marki,mazowieckie

1 950 000 zł250 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Nieruchomość w pigułce: * Dobry punkt komunikacyjny * Możliwość prowadzenia biznesu * Bardzo blisko przystanek autobusowy * Duża działka * Zadaszone miejsca postojowe przy budynku ( wiata ) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żory

Żory,śląskie

7 200 zł1 000 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu na wynajem dom wolnostojący w Żorach. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 400m 2 składa sie z : 8 pokoi, 2 kuchni oraz 5 łazienek. Ogrzewanie zapewnia piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 000 zł318 m² 25,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem przestronny, świeżo wykończony dom o powierzchni 318m2 z dużą działką w bardzo dobrej cichej lokalizacji. Lokalizacja Cichy i spokojny region.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeleśnia

Jeleśnia,śląskie

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Wymarzona rezydencja W zasięgu ręki! Zamieszkaj w górach wśród łąk i lasów blisko górskich rzek, stadnin koni i stoków narciarskich. Przestronny, praktycznie nowy, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 000 000 zł137 m² 7 320,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny -szczecin Dąbie-nowa cena! Budynek mieszkalny jednorodzinny,wybudowany w latach 80, położony w dzielnicy Dąbie pośród zabudowy jednorodzinnej. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlnica

Modlnica,małopolskie

779 000 zł94 m² 8 278,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Karniowice zakup od dewelopera - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domów o powierzchni 94,10m2 (85,30m2 powierzchni użytkowej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

980 000 zł113 m² 8 672,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przepięknie zlokalizowanego narożnego domu w zabudowie szeregowej. Dom znajduje się w cichej i malowniczej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodziska

Brwinów,mazowieckie

4 500 zł160 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność przedstawić Państwu nowa ofertę w bazie.Przedmiotem oferty wynajmu jest dom w podwarszawskim Brwinowie. Dom został pobudowany w latach 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

990 000 zł168 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Komfortowy dom wolnostojący z 2018 roku, piętrowy, położony w dzielnicy Zawodzie-Dąbie, w cichej uliczce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni. Nowoczesna, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tupadły

Tupadły,pomorskie

767 050 zł53 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:41 m²

Mam do zaoferowania gotowy 52,9-metrowy dom w zabudowie bliźniaczej w jednej z najpiękniejszych miejscowości nad morzem bałtyckim - w Jastrzębiej Górze. Dane techniczne: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 499 000 zł154 m² 9 712,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! wyłączność! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154,34 m2 położony na 10 arowej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 399 000 zł179 m² 7 811,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Powierzchnia użytkowa budynku 133,46m2+ garaż 33,46m2+ kotłownia 12,17m2. Parter 96,80(100,15) 1. Wiatrołap 4,83 2. Salon + Jadalnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij