dowolna

Domy

46 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wołowice

Wołowice,małopolskie

889 000 zł137 m² 6 489,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Przestronne domy W zabudowie bliźniaczej duże działki wołowice N20 Nieruchomości oferuje nowe segmenty w zabudowie bliźniaczej położone na działkach o powierzchni od 5-9 arów. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 950 000 zł316 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:912 m²

Wyjątkowa okazja! Willa przy Parku Kasprowicza - prestiżowa nieruchomość w sercu Szczecina! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży części willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

760 000 zł249 m² 3 050,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:246 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Wielbark,warmińsko-mazurskie

250 000 zł122 m² 2 459,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Wielbark. Dodatkowym atutem jest możliwość prowadzenia działalności - usługi nieuciążliwe. Nieruchomość dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brenna

Brenna,śląskie

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:862 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w Brennej. Dom ma około 160m2 oraz posiada poddasze do zaadaptowania. Całość nieruchomości do remontu. Ogromnym plusem dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nieporęt,mazowieckie

1 399 000 zł318 m² 4 404,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:649 m²

Sprzedam klimatyczny dom w Nieporęcie, położony w części samych domów jednorodzinnych. Budynek z lat 90 posiada 4 kondygnacje. Część pierwsza to kotłownia, pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Racławówka

Racławówka,podkarpackie

800 000 zł113 m² 7 079,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na III etap sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o pow. 113m2. Nieruchomość zlokalizowana w Racławówce. Dom wchodzi w skład środkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerniawy

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 529 000 zł180 m² 8 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Kup teraz i spędź wakacje we własnym domu w Kazimierzu! Ciesz się zielenią, kwiatami i kawą w swoim ogrodzie. Witamy w Kazimierzu. Oferujemy Państwu stylowo urządzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

1 430 000 zł136 m² 10 514,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom blisko Zalesia Górnego. # krótko Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący dom w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, tylko 4 kilometry od Zalesia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

768 000 zł138 m² 5 578,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

bez prowizji i pcc - oferta bezpośrednio od dewelopera! opis inwestycji: w trakcie realizacji 10 budynków wolnostojących na kameralnym osiedlu Przy Leśnej ul. Leśna, chrząstawa Wielka. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Wodzisław Śląski,śląskie

719 000 zł131 m² 5 488,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Firma bartos-braders Z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim. Lokalizacja obiektu: dom zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 000 zł153 m² 5 875,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z niezwykle atrakcyjnym układem funkcjonalnym. Bryłę przykrytą dachem dwuspadowym ozdobiono białym i grafitowym tynkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Syrokomli

Elbląg,warmińsko-mazurskie

428 000 zł174 m² 2 459,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Paderewskiego

Wilamowice,śląskie

327 456 zł167 m² 1 960,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barciany

Barciany,warmińsko-mazurskie

123 000 zł93 m² 1 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 887 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

379 000 zł160 m² 2 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Rezerwacja! Wyłączność! Krosno - Łężany! Jeśli poszukujesz domu wśród natury, gdzie czas płynie swoim spokojnym rytmem to zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Cisza, błogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podlesie

Poręba Wielka,małopolskie

587 497 zł213 m² 2 758,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Familijna

Skrzeszew,mazowieckie

1 598 766 zł576 m² 2 775,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 265 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szpitalna

Łomianki,mazowieckie

1 968 817 zł497 m² 3 961,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworska

Osowiec,mazowieckie

873 000 zł155 m² 5 632,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 050 000 zł85 m² 12 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący, przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawada,małopolskie

870 000 zł166 m² 5 230,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny, położony na widokowej 40 arowej działce w Zawadzie koło Tarnowa. Powierzchnia całkowita domu to ok. 166m2, w tym powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawno

Prawno,lubelskie

399 900 zł100 m² 3 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 355 m²

Duże siedlisko/gospodarstwo o powierzchni 83 ary z domem, stodołą, garażem i budynkiem gospodarczym. Położone 7 kilometrów od Józefowa nad Wisłą, 23 kilometry od Opola Lubelskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabie

Grabie,mazowieckie

365 453 zł91 m² 4 015,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kijak

Wieluń,łódzkie

871 639 zł248 m² 3 514,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 292 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Nadarzyn,mazowieckie

552 436 zł131 m² 4 217,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:392 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

1 699 000 zł220 m² 7 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny Dom w aranżacji retro do zamieszkania o powierzchni ok. 175 m (z niezależnym mieszkaniem ok. 45 m) - w sumie 220m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poprzeczna

Osiek,pomorskie

375 000 zł85 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:852 m²

Na sprzedaż nowy budynek jednorodzinny mieszkalny do wykończenia przeprojektowany z projektu Z4 D L bl na działce nr 827 o powierzchni 852m2 częściowo ogrodzonej, powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żywiec

Żywiec,śląskie

429 000 zł90 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Żywiec - dom z dobrą lokalizacją, położony niedaleko dworca pkp, przy bocznej drodze asfaltowej. Ładna działka o pow. 1118 mkw z budynkiem gospodarczym (może być przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

1 260 000 zł170 m² 7 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:833 m²

Zapraszamy do zakupu gustownie urządzonego i dogodnie zlokalizowanego domu, położonego w Mnichowie; miejscowości na tyle blisko od Gniezna, aby szybko i komfortowo dojechać do szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kordeckiego

Chotomów,mazowieckie

2 150 000 zł182 m² 11 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej okolicy innych domów wolnostojących w podwarszawskim Chotomowie od 1 lipca czeka na swoją nową rodzinę. W pełni wyposażone wnętrza zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Nadbrzeżna

Gąski,zachodniopomorskie

180 000 zł28 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż domek letniskowy w zabudowie szeregowej, zaledwie 30 metrów od morza, który znajduje się w spokojnej, nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

3 590 000 zł367 m² 9 782,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:440 m²

Bez pcc! Faktura vat! Nowoczesny budynek inwestycyjny, usługowo-handlowy o pow.367m2 w znakomitej lokalizacji Rumi. Działka 440m2. Budynek otrzymał wszystkie niezbędne uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

689 800 zł111 m² 6 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 014,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój przy ul Miejskiej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

950 000 zł216 m² 4 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący, jednorodzinny 216 m2, położony na działce o pwierzchni 6,5 ara, na Zaodrzu. Na posesji znajdują się 2 garaże po 40 m2 każdy, jeden z garaży wyposażony jest w kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 295 000 zł146 m² 8 851,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Bardzo ładny skrajny szeregowiec w dzielnicy Bukowo, o powierzchni 146,3m2, położony w spokojnym, kameralnym miejscu. Dom składa się z następujących pomieszczeń, na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

899 900 zł216 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 216 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogielnica

Mogielnica,podkarpackie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu starego domu o powierzchni 120 m , położonego w drugiej linii zabudowy, na dużej działce o powierzchni 20 arow, w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

945 100 zł144 m² 6 549,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zamieszkaj w domu szeregowym z ogrodem! Idealne miejsce dla rodzin oraz miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu wśród zieleni! układ pomieszczeń: parter: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czackiej

Niepołomice,małopolskie

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący w Niepołomicach za cenę 4 000 zł. Piękny nowy dom w pełni urządzony i gotowy do zamieszkania, bez żadnego wkładu finansowego. Najwyższa jakość.