dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom z garażem

Łoś,mazowieckie

1 985 000 zł251,13 m² 7 904,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Prezentowana nieruchomość to dom o powierzchni 251,13 m2 (plus 36 m2 strychu) zlokalizowany w malowniczej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat Piaseczyński. Miejscowość ta znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

800 000 zł131 m² 6 106,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom parterowy, wolnostojący - przyłęki. Polecam wygodny dom o powierzchni całkowitej 131 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Węgorzyce

Węgorzyce,zachodniopomorskie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość z potencjałem! Idealna na każdą działalność. Dom i miejsce pracy pod ręką? Tak to możliwe. Duża działka pozwala utworzyć bazę na samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 999 zł145,44 m² 6 188,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Franciszków - funkcjonalny dom Z dodatkowym pokojem na parterze! ostatni budynek W inwestycji! termin zakończenia budowy: II kwartał 2027 *** Kontakt:   *** *** biuro sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł480 m² 4 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwym 42-arowym zagospodarowanym terenie. Nieruchomość jest położona w miejscowości Rożnowa, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł324,60 m² 4 220,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Wolnostojący dom położony na dużej, 13-arowej działce w Kluczach, w wyjątkowo dobrze skomunikowanej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Lokalizacja łączy spokój i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 9 921,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Nowa inwestycja deweloperska w Częstochowie w prestiżowej dzielnicy Północ. Na sprzedaż oferujemy 11 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 220 000 zł771 m² 5 473,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 928 m²

Na sprzedaż imponująca willa rezydencjonalna położona na przepięknej, niemal 1,2-hektarowej działce w Jadwininie koło Pabianic w miejscu gwarantującym ciszę, prywatność i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł221,20 m² 3 764,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 861 m²

Wyjątkowy dom w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej okolicy nad Zalewem Siemianówka, to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł101,90 m² 11 678 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Odkryj wyjątkową okazję - przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101.9 m , położony nad jeziorem w granicach malowniczego Olsztyna! Ciesz się udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Serdecznie zapraszam do zakupu unikatowej nieruchomości w Postołowie! Do sprzedaży jest przestronny, wolnostojący dom mieszkalny z lat 40. XX wieku, położony na ogromnej, zacisznej działce.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł72 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, uroczy dom całoroczny zlokalizowany na malowniczej działce rod "pod bryzą" w Rozewiu, tuż obok Władysławowa, chłapowa i Jastrzębiej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł223 m² 10 224,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W bojszowach. Powierzchnia użytkowa : 183,70 m2 Powierzchnia całkowita : 409,40 m2 Powierzchnia działki : 905 m2 Układ pomieszczeń: piwnica: - komunikacja - 20,35 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł207 m² 9 951,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Bardzo atrakcyjna oferta domu w Konstancinie-Jeziorna. Połowa bliźniaka o powierzchni 206 mkw, położona na działce o powierzchni 390 mkw, usytuowana na kameralnym, cichym osiedlu. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł415 m² 2 771,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 351 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Pawlikowicach, idealna dla dużej rodziny. Obiekt składa się z dwóch budynków: mieszkalnego po generalnym remoncie i budynku magazynowego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Piękne Siedlisko z Potencjałem Gospodarczym w Danowie! Okazja! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży siedliska w malowniczej miejscowości Danowo. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł131,39 m² 11 188,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem położony na kameralnym osiedlu 12 domów w Lesznowoli, przy ul. Gminnej. Teren osiedla ogrodzony, brama wjazdowa na teren osiedla jest automatyczna.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł456 m² 6 469,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Piękny, przestronny dom z 56-arową w pełni urządzoną działką [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł77 m² 1 688,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom w Krynkach, ul. 1 maja Na sprzedaż oferujemy klimatyczny dom położony w miejscowości Krynki (gmina Krynki, powiat sokólski). Nieruchomość położona przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł358 m² 3 491,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom o dużym potencjale aranżacyjnym położony w spokojnej zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Stargardu i Szczecina. Powierzchnia parter :.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 000 zł192 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Proponujemy zakup klasycznego domu jednorodzinnego położonego w malowniczym zakątku gminy Sulejów - Barkowicach - nad Zalewem Sulejowskim. Budynek o powierzchni użytkowej 151 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dom trzykondygnacyjny w Karpaczu Dolnym, posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1626 m2. Możliwość zakupu całego domu (kondygnacje są.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł123 m² 7 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Bezczynszowy segment z ogródkiem w stanie deweloperskim Ożarów Mazowiecki, osiedle Zientarówka Na sprzedaż segment z prywatnym ogródkiem, położony na cichym i kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Dom do remontu + działka 1487 m2 w Tczewie na Suchostrzygach dom: na sprzedaż jednokondygnacyjny budynek mieszkalny wolnostojący, 4-pokojowy, do własnej aranżacji. Posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł121,14 m² 6 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, położony przy ul. Witosa w Gromniku. To miejsce, które łączy ciszę i prywatność z szybkim dostępem do centrum oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł104 m² 2 490,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Rezerwacja Szukasz nieruchomości z dużą działką, solidną konstrukcją i możliwością stworzenia domu dokładnie takiego, jak chcesz? Ta oferta daje Ci gotową bazę i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł245 m² 63,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:414 m²

Bliźniak na Sadybie w okolicy ul. Św. Bonifacego wykończony w wysokim standardzie, ostatnio wynajmowany na cele biurowe. Piwnica z oknami: 2 pokoje 28 m i 10 m, łazienka, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom wolno stojący całoroczny położony na Rodzinnych Ogrodach Działkowych. Powierzchnia domy 70 m2, działka 440 m2 (działka nie jest własnością a dzierżawą od rod). Opłata roczna za.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 000 zł410 m² 15 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 183 m²

Miejska willa o powierzchni użytkowej ok. 277 m2 usytuowana w zielonej części Grodziska Mazowieckiego na działce ponad 4000m2. Wysoki standard wykończenia, prywatny sosnowy park, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł150 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Mikołów borowa wieś ul. Polna Do sprzedaży bardzo ciekawa nieruchomość - dom jednorodzinny z 2007r, z garażem w bryle budynku, na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 580m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł84 m² 5 702,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Spotkanie umawiaj telefonicznie pod numerem 6o8 53o 766 Pełna dokumentacja i klucze tylko u nas w biurze. Budżetowy bliźniak przy granicy miasta - 84 m2 | działka 450 m2 | duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł70,68 m² 5 631,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:418 m²

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 70,68 m2, znajdujący się na działce 418 m2. Rozkład pomieszczeń: piwnica Parter: przedpokój 2 pokoje Kuchnia Łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł296 m² 9 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 202 m²

Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł231,60 m² 3 449,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:831 m²

Dom jednorodzinny z potencjałem inwestycyjnym Nochowo pod Śremem Biuro Andrzej Karlak Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 231,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł302 m² 4 470,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:735 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 167,5m2 i całkowitej 302,6m2 znajdujący się w Białymstoku. Nieruchomość położona jest na osiedlu Bacieczki, pośród nowej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł187,70 m² 5 167,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

Biuro nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151 m (powierzchnia całkowita 187,70 m ), położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony dobrze skomunikowanej dzielnicy Stradom, w pobliżu ulicy Piastowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Na sprzedaż: dom z dużym potencjałem - do generalnego remontu Pewel Mała | cicha i malownicza okolica Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, wymagający generalnego remontu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

1 870 000 zł295 m² 6 338,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:684 m²

Oferujemy na sprzedaż 2 domy o powierzchni 170 m2 oraz 125 m2 znajdujące się w spokojnej części Wolina. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 000 zł1 373 m² 3 415,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:13 550 m²

Dwór anny W wojkowie - miejsce wyjątkowe, pełne historii I magii- obiekt pozostał W poprzedniej epoce. Przepiękny, zabytkowy pałacyk Annenhof w Kowarach, przy ul. Sanatoryjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 000 zł121 m² 6 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²