dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

669 000 zł153 m² 4 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie funkcjonalność, dużą przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie pozwala na szybki dostęp do miasta? Ta propozycja to idealna odpowiedź.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł213 m² 5 117,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu typu bliźniak 213 m2 (możliwość zakupu całego domu 398 m2) lokalizacja: dom znajduję się zaledwie 17 km od centrum Krakowa oraz 3 km od Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł257,76 m² 12 414,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Bliźniak, 257m2, 5 sypialni, nowoczesna bryła, wilanów-Zawady. : dla kogo? Dla wymagającej rodziny. Dla osób, które szukają domu położonego w bezpiecznej i spokojnej okolicy, którym.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł385,30 m² 7 760,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 576 m²

Dworek w otulinie lasu. Rezydencja położona jest w Chwaszczynie - 2,5km od ulicy Oliwskiej, 1,5km od plaży nad Jeziorem Wysockim, 2,5km od przystanku pkm Gdańsk Osowa. Trasa budowanej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł145 m² 47,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy na wynajem od czerwca tego roku segment środkowy położonego w dzielnicy Ursus - Gołąbki, w zabudowie domów jednorodzinnych. Dom z ogrodem, garażem (do uzgodnienia) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł124,58 m² 11 229,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Największe atuty: - pierwsza linia brzegowa przy Stawie Łabędzim - niepowtarzalny widok i codzienny kontakt z naturą - Widok na wodę z salonu, jadalni, sypialni oraz balkonu - Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej? Domu położonego w malowniczej lokalizacji Straszyna, gotowego do zamieszkania, urządzonego ze smakiem, z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł118,96 m² 24 369,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

* kupujący nie płaci pcc * * oferta bez prowizji * * inwestycja gotowa - klucze do odbioru* * mamy inne wykończone mieszkania W tej inwestycji od 91 m2 - 125 m2 - zadzwoń I zapytaj * * dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł635,70 m² 5 818,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 358 m²

Oferta sprzedaży: na sprzedaż prestiżowa nieruchomość - dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 635,70 m (całkowitej 713,40 m ), położony na działce o powierzchni 2 358 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

890 000 zł143,94 m² 6 183,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

| na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,93 m2 (powierzchnia całkowita 143,94 m 2) , zlokalizowany w Bilczy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł209,80 m² 12 149,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

2 549 000 zł I sprzedaż I 209,8 m2 I dom wolnostojący I walendów I gmina nadarzyn Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 209,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł232,29 m² 1 803,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Dom z potencjałem w otoczeniu zieleni Węgliska, gm. Rakszawa Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć swój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy, ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł174 m² 51,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 491 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w podwarszawskim Piasecznie! Wyłącznie najem okazjonalny! Możliwość wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja nieruchomości: jedna z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy zlokalizowanego an bliskim Wawrze (region Las) Domy od lokalnego dewelopera z dobrą historią, wysoka jakość, ładny design. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gulbity

Gulbity,warmińsko-mazurskie

1 840 000 zł354 m² 5 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż ciekawa nieruchomość idealna dla inwestora położona w miejscowości Gulbity, nieopodal Bogaczewa, nad jeziorem Narie. Działka o powierzchni 3.000 m2 w całości ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł590 m² 6 694,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w nadmorskiej Ustce komfortowy pensjonat z doskonale funkcjonującym biznesem apartamentowym, położony przy ul. Rybackiej, w sąsiedztwie sosnowego lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł106 m² 10 094,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom energooszczędny 106 m | Fotowoltaika | 900 m działki | Tumlin-Wykień Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 106 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

923 000 zł138 m² 6 688,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu bliźniaki przy ul. Księżycowej w Żabiej Woli. Dostępne są dwa Bliźniaki (dokładnie 4 lokale) Dostępne powierzchnie działek to 2 x 580 m2 oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Miodowice

Miodowice,zachodniopomorskie

1 500 000 zł70 m² 21 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:180 400 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż gospodarstwo rolne położone w Miodowicach, gmina Przybiernów, powiat Goleniowski. Na całość składają się następujące nieruchomości: działka nr 100.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł485 m² 12 061,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:23 776 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w sprzedaży( z prawem wyłączności ) piękną rezydencję mieszkalno- pensjonatową w Mysłakowicach, dzielnicy Czerwony Dworek z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł105,70 m² 7 086,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli szukasz domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie szybkim i łatwym dojazdem do Opola, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: dom w zabudowie bliźniaczej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł130,46 m² 5 971,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu dwulokalowego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Wełtyniu, gm. Gryfino, w pobliżu zjazdu z trasy S3, węzeł Gardno.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł60 m² 1 283,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:935 m²

Piękny, niewielki drewniany dom z 1937 roku (brak opieki konserwatorskiej): * Pokój dzienny i sypialnia, łazienka i kuchnia * Oszklona weranda i niewielki taras * Piwnica * Docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 900 zł156,20 m² 8 001,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przedsprzedaż ; Parterowy Dom Wolnostojący z Basenem w Malowniczej i Zielonej Okolicy Leśnej. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu parterowego o pow. ok 156 m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

NR oferty: sbdoc9230 Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem gm. Kunice (tylko 6 km od Legnicy) Na sprzedaż urokliwy, poniemiecki dom o powierzchni ok. 150 m2, położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł50 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek położony na 5-arowej działce w miejscowości Biesiadki (gm. Gnojnik) idealne miejsce na rekreację, odpoczynek i ucieczkę od codziennego pośpiechu. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:602 m²

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domku letniskowego w malowniczym Smołdzinie. Domek o pow. 38 m2 posadowiony na uroczej działce o pow.602m2 To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

1 485 000 zł90 m² 16 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty o powierzchni 90 m , zlokalizowane w kameralnej, nowoczesnej inwestycji położonej w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 425 000 zł153 m² 9 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Jarosław, widna Góra - dom o pow, użytkowej 153 m2, wysoki standard, w pełni wyposażony i umeblowany, technicznie obsługa domu w klasie premium, energooszczędny, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł950 m² 2 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Na sprzedaż dobrze prosperujący zajazd pod Olsztynem. Obiekt łączący bazę noclegową z bazą gastronomiczną i wygodne miejsce życia dla właścicieli obiektu. Od 20 lat systematycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Jest to II etap inwestycji deweloperskiej polegającej na budowie 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom Nr. 5 lewa strona budynku Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Działka budowlano- inwestycyjna położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 75 o powierzchni 19ar. Kształt nieruchomości jest regularny i bardzo korzystny. Działka posiada szeroki front od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118,14 m² 7 017,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej na nowym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Osiedle domów Zapolskiej 12 w Rumi to idealny adres dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł800 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Dom o całkowitej powierzchni 800 m2 na działce 24 000 m2. Obiekt położony jest w Poleskim Parku Narodowym, w pobliżu Jeziora Białego. Odpowiedni na ośrodek szkoleniowy, pensjonat,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł151 m² 4 629,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:964 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w **giewartowie** bezpośrednio przy malowniczym **jeziorze Powidzkim**. Oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej **132,8.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł40 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na wodzie. Jednostka pływająca śródlądowa to kreatywna propozycja do wejścia w posiadanie oryginalnej przestrzeni mieszkalnej, idealnej pod plany wakacyjne oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

16 500 zł320 m² 51,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:533 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, luksusowy dom na wynajem położony w kameralnej części Zapłocia, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł109 m² 2 477,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 475 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Jawornika Polskiego, około 2 km od centrum miejscowości. Nieruchomość położona jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł189 m² 8 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Jeśli szukasz domu premium w topowej lokalizacji w Tychach to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Mam przyjemność zaprezentować przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł138 m² 3 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w miejscowości Polanowice obok: goszcza, łuczyce, sadowie, marszowice, kocmyrzów, słomniki. Dom wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia