dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139,24 m² 7 892,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu na kameralnym mini osiedlu domów jednorodzinnych Nortevida Park, położonym w spokojnej i zielonej części Redy, przy ul. Oliwkowej.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł105 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Rąbieniu ab. Funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej w otulinie lasu i rzeki to.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł324,70 m² 4 924,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

| tylko u nas! Cena do negocjacji! Atrakcyjny dom wolno stojący na równie atrakcyjnej działce świetne zlokalizowany. Osiedle domów jednorodzinnych Pietrasze z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

2 100 000 zł254,30 m² 8 257,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Rezydencja z duszą w Pyszczynie dom, który daje przestrzeń do życia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w zielonej i spokojnej miejscowości Pyszczyn (gm. Dobrcz) idealna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:602 m²

Na sprzedaż dom parterowy , w Aleksandrowie Kujawskim przy ul ,limanowskiego nr, 40. Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji z bezpośrednim wjazdem z ulicy asfaltowej. Ładna ponad 6,.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł137,20 m² 13 702,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Doradca Klienta Justyna Filipowicz Nr Licencji pfrn 29417 tel.   maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości. Wyjątkowa przestrzeń do życia połowa.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wielki głęboczek dom na sprzedaż przy lesie I jeziorze! mahdom invest nieruchomości   Stwórz w tym miejscu swoje miejsce na ziemi. Prezentujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Łężany, gm. Miejsce Piastowe, powiat krośnieński. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji dojazd do centrum Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:900 m²

Twój Nowy Dom lub Centrum Biznesowe w Łomży ul. Zdrojowa Marzysz o miejscu, które łączy komfort mieszkania z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta została stworzona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł242 m² 4 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowy dom W zabudowie bliźniaczej Z 3 niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Cichy,warmińsko-mazurskie

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Cichy, gmina Świętajno, na sprzedaż dom o powierzchni 60 m2 w zabudowie bliźniaczej wraz z działką o powierzchni 1509 m2, nieruchomość znajduje się w miejscowości Cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł204 m² 5 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Na sprzedaż przestronny i solidny dom, stanowiący połowę bliźniaka, o łącznej powierzchni 204 m, usytuowany na działce 708 m w Żyrardowie. Budynek składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,20 m² 11 237,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przytulnego, kameralnego domu położonego w spokojnej miejscowości Ruda, w pobliżu Radzymin. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł53 m² 8 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy do sprzedaży dom mieszkalny całoroczny położony w Mieroszynie k/jastrzębiej Góry (dystans do Jastrzębiej i morza zaledwie 3 km) Dom zbudowany na zasadzie pozwolenia na budowę -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 z instalacją co,.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł170 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Avenue Estate prezentuje segment środkowy na wynajem zlokalizowany zaraz przy warszawskiej Starówce! Wyborna lokalizacja, wysoki standard domu oraz możliwość wprowadzenia się od zaraz. (english.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jeżewo

Jeżewo,mazowieckie

1 200 000 zł76 m² 15 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 279 m²

Niezwykle urokliwa posiadłość w miejscowości Jeżewo w gminie Płońsk, posadowiona na dużej działce 5279 m2, granicząca miastem Płońsk, idealna dla Klientów poszukujących domu dającego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiamy ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w Kleczy Dolnej, 4 km od centrum Wadowic. Okolica dobrze skomunikowana, bezpośrednio z centrum Wadowic. W okolicy sklep, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom wolnostojący z pięknym tarasem i dodatkowym mieszkaniem w przyziemiu położony w dzielnicy Bukowo. Znakomita lokalizacja: spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 010 zł78,30 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:87 m²

Zamieszkaj tam, gdzie zwalnia czas Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowych domów w zabudowie szeregowej! Szeregowiec został zaprojektowany w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł137,72 m² 18 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! Podstawowe informacje Spokojna dzielnica - Brzeźno.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł51 m² 4 745,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

podana kwota jest ceną netto , Faktura vat 23% parter : salon , aneks kuchenny , łazienka antresola : dwie sypialnie Cena zawiera : - budynek o pow. zabudowy 35 m2 ( 48 m2 użytkowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ekologiczny energooszczędny dom wybudowany w technologii szkieletowej drewnianej tak zwanej kanadyjskiej otulony dwudziestoletnim ogrodem. Na terenie nieruchomości 6 m3 zbiornik na wodę deszczową.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł243,84 m² 4 716,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojący z 1976 roku przy ul. Stefana Okrzei w Siedlcach. Jeśli szukasz swojego wmarzonego domu, z piękną działką w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł195 m² 7 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 616 m²

Dom całoroczny nad jeziorem + domek rekreacyjny | Kaszuby | blisko pkm do Trójmiasta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy na Kaszubach - idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł140 m² 17 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki. Przy ul. Leona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:884 m²

Kraków Nowa Huta dom 110 m2 istnieje możliwość wydzielenia większej działki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 8,84 a. oraz domu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73 m² 12 315,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom, w którym przestrzeń naprawdę ma znaczenie Są miejsca, które od pierwszej chwili pozwalają zwolnić tempo. Gdzie za oknami zamiast kolejnych domów pojawia się otwarta przestrzeń pól, niebo.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł170 m² 9 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność 0% prowizji dla klienta kupującego nieruchomość premium dla wymagającego klienta Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł97,81 m² 3 465,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

jOferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 97,81 m2, położony w spokojnej okolicy, miejscowości Trójka, gmina Stare Miasto. Dodatkowo do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł50 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:152 m²

Nie każdy dom musi być duży, żeby był funkcjonalny ten dom to świetna propozycja dla osób, które szukają kompaktowej przestrzeni z potencjałem. Na sprzedaż oferujemy dom o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł128,97 m² 8 529,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Wolnostojący dom Z garażem W środku lasu! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przedstawiamy Państwu przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,63 m² 7 677,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

promocja Wiosenna 20 tys. Pln! Najważniejsze atuty inwestycji: - dom w standardzie Premium gładzie, osprzęt elektryczny i oświetlenie zewnętrzne w cenie - 136,63 m powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł97,64 m² 6 657,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom modułowy typu; modus Espoo plus o pow. całkowitej 97,64 m2. Nowoczesny projekt wykorzystujący zaawansowane technologie prefabrykacji, które zapewniają wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł134 m² 9 694,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Przestronny dom na sprzedaż w Lędzinach 134,43 m , 5 pokoi, działka 928 m Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 134,43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Piskajny,warmińsko-mazurskie

199 000 zł132,11 m² 1 506,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż pół domu, 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki, ogródek, piskajny gmina godkowo. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu pół domu o powierzchni 132,11 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł118,66 m² 5 890,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

! bez prowizji! Dom w zabudowie szeregowej stan deweloperski, 118,66 m Tarnowskie Góry, bobrowniki Lokalizacja: tarnowskie Góry / Bobrowniki Inwestycja: zabudowa szeregowa nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł262 m² 5 721,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Wolnostojący, bardzo przemyślany dom idealny dla osób poszukujących ciszy do mieszkania, sąsiedztwa terenów zielonych z jednocześnie dobrym dostępem do pełnej infrastruktury usług. Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł284 m² 7 922,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

*Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa właściciel nieruchomości. Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny, idealny dla dużej rodziny, położony w malowniczej miejscowości Owczary.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 260 m , położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bzie Zameckie w Jastrzębiu-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które.