dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Sokolniki-Las,łódzkie

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 220 m²

Lokalizacja I otoczenie Dom wolnostojący położony jest w spokojnej, atrakcyjnej okolicy, na działce pełnej starodrzewu sosnowego, charakterystycznego dla miejscowości Sokolniki - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Sobieskiego

Bielsko-Biała,śląskie

3 900 000 zł900 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

oferuję na sprzedaż 2 kamienice zlokalizowane w Bielsku Białej przy ulicy Sobieskiego 24. Kamienica w dobrym stanie technicznym. W tym momencie większość przeznaczona na mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konradówka,dolnośląskie

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 281 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu o powierzchni 220m2, położonego w miejscowości Konradówka w gminie Chojnów. Opis Nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

752 190 zł105 m² 7 163,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stróża

Stróża,małopolskie

720 000 zł61 m² 11 751,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny całoroczny dom jednorodzinny , dwie kondygnacje z użytkową antresolą (możliwość zabudowy antresoli), doskonały jako dom mieszkalny lub letniskowy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

989 000 zł141 m² 7 014 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

849 000 zł97 m² 8 712,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej. Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw. Szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Aleja Jodłowa

Marianów,mazowieckie

2 800 000 zł277 m² 10 108,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Dom w bezpośrednim sąsiedztwie kpn, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, wybudowany z najwyższej klasy materiałów zgodnie z indywidualnym projektem zarówno domu jak i ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

755 000 zł125 m² 6 059,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Na sprzedaż dom Powierzchnia użytkowa - 124,6m2 Lokalizacja - Obrowo koło Torunia Struktura - 5 pokoi, 2 łazienki, aneks kuchenny, przedpokój, kotłownia Pomieszczenia dodatkowe - zabudowania gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rudunki,kujawsko-pomorskie

619 900 zł88 m² 7 044,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom w cenie mieszkania! *** bez podatku pcc I prowizji dla biura *** Przedstawiamy ofertę domów w stanie deweloperskim na nowym osiedlu pod Aleksandrowem Kujawskim, miejscowość Rudunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł144 m² 7 970,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Środkowy szereg z ogródkami we Wrocławiu przy ul. Chodkiewicza Idealne miejsce dla rodzin oraz miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu w sąsiedztwie zielonych terenów! Realizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Wrząsowice,małopolskie

1 999 000 zł185 m² 10 805,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zamieszkaj W domu klasy premium na płd. Wzgórzach krakowa N20 Nieruchomości oferuje nowy, 3 poziomowy dom wolnostojacy z garażem i ogrodem o powierzchni 185 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

559 000 zł125 m² 4 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Wola Podłężna k. Konina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** mieszkanie W szeregu *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 640 000 zł297 m² 5 521,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaproponować nowoczesny i niezwykle przestronny dom położony w Niepołomicach w pobliżu Puszczy Niepołomickiej na prawie 9 ar działce. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łąka

Łąka,podkarpackie

450 000 zł230 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Łąka oddalony 10km od Rzeszowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wodzisław Śląski,śląskie

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Atrakcyjna nieruchomość w Wodzisławiu Śl.-Jedłowniku Idealna lokalizacja: Zamieszkaj w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maćka z Bogdańca

Kraków,małopolskie

1 520 000 zł161 m² 9 440,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z garażem o powierzchni 161m2. Budynek w stanie deweloperskim. Nieruchomość usytuowana na 6-arowej działce z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Przedstawiam szeregowiec w dobrze skomunikowanej i cichej okolicy, nieruchomość łączy bliskość do lasu oraz obwodnicy. Odbiory jeszcze w tym roku! Zapraszam na prezentację! Udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

718 900 zł105 m² 6 834 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 105 m2, posadowiony na ładnej przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

935 000 zł255 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1454m 2 zabudowana budynkiem jednorodzinnym, dwupokoleniowym, wolnostojącym, parterowym z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 254,87m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

815 000 zł136 m² 5 992,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny dom w stanie deweloperskim, o przemyślanej architekturze i funkcjonalnym rozkładzie, położony na urokliwej działce o powierzchni 354.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 690 000 zł227 m² 7 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestronny, piękny Dom ok. 227m2. Przedstawiamy do sprzedaży wyjątkowy Dom o powierzchni ok. 227 m2, usytuowany na dużej, zadbanej działce, usytuowany w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiklinowa

Gliwice,śląskie

1 890 000 zł160 m² 11 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferta na wyłączność Prezentujemy niezwykle atrakcyjny i nowoczesny dom zlokalizowany w Gliwicach. Dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony jest na skrajnie położnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

990 000 zł157 m² 6 289,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! segment W zabudowie bliźniaczej! pod klucz! pow. 157,40 M2, garaż jednostanowiskowy, ogród! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miła

Święta Katarzyna,dolnośląskie

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

20 domów w zabudowie szeregowej Dwa metraże domów 108 m2 i 134 m2 Każdy dom posiada ogród, taras i balkony Inwestycja zlokalizowana w Świętej Katarzynie, zawiera 20 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerna

Czerna,małopolskie

530 000 zł278 m² 1 906,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 278 m2, położony na 27-arowej działce, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Czerna, 6 km od Krzeszowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Typu Bliźniak (do wyboru) Wyjątkowe miejsce do życia w kameralnej, luksusowej inwestycji! - Przestrzeń, komfort i Nowoczesność w Jednym Miejscu! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 420 000 zł241 m² 10 025,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Obsługujemy inwestycje jak wyłączny agent sprzedaży. Inwestycja składająca się z trzech domów o nowoczesnej bryle, która charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł131 m² 9 373,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy we Wrocławiu! Inwestycja składa się z 9 willi miejskich w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowej, minimalistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

750 000 zł130 m² 5 755,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Rybackiej w Zaściankach koło Białegostoku. Położony w odległości 10 minut autem od centrum. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

900 000 zł116 m² 7 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Łomianki okolice centrum ** Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 220m ** 6 pokoi, 2 łazienki ** Również dla ekip budowlanych, maksymalnie dla 12 osób ** Umeblowany, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pstrągowa

Pstrągowa,podkarpackie

250 000 zł96 m² 2 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Rezerwacja! Pstrągowa, gm. Czudec - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 96 m2 budowany z pustaka na działkach o łącznej powierzchni 1,20 ha; zdrowa więźba dachowa kryta eternitem;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

989 000 zł141 m² 7 014 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 900 zł122 m² 10 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Piękny, zadbany Dom w spokojnej i cichej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 120 m2 gotowy do wprowadzenia, na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 249 900 zł220 m² 5 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:341 m²

Dom w Pięknym Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Skrajny, przestronny Segment zewnętrzny o powierzchni ok. 220m2, posadowiony na ładnej działce. Rozkład Pomieszczeń : parter: - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 184,83 m2 - w dzielnicy nazywanej ostatnio Morenowy Jasień Segment gotowy do odbioru! :dla kogo?: -Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

888 900 zł145 m² 6 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 145 m2, który usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. 500 m2, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Więckowice,małopolskie

860 000 zł95 m² 9 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości Livinder z przyjemnością prezentuje nowoczesny narożny dom w zabudowie szeregowej z wiatą i klimatyzacją Więckowice, gm. Zabierzów Powierzchnia użytkowa: 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom jednorodzinny - Parterowy o powierzchni ok 100 m2, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni ok.1000m2 Rozkład pomieszczeń: - wiatrołap ok. 2,5m2 - hol ok.