dowolna

Domy

46 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

948 999 zł156 m² 6 079,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

okazja/bliźniak/6 pokoi/blisko granicy Wrocławia/stan deweloperski/ogród/pompa ciepła/okolica Lutyni Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbno

Wierzbno,mazowieckie

389 000 zł80 m² 4 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 090 m²

Siedlisko zadbane, dom po remoncie gruntownym, położone w gminie Wierzbno. Aktualnie, wykorzystywany sezonowo. Dom z bala z lat 30 tych o powierzchni po obrysie 8x10 m. Bal ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 500 001 zł396 m² 6 320,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Powierzchnia użytkowa domu 258,79 m2, 8 pokoi, dwie kondygnacje, działka 621 m2. Na parterze zlokalizowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

1 420 001 zł177 m² 8 022,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje obrzeża wrocławia, powiat średzki, lutynia gmian miękinia dom parterowy Z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Księginice

Księginice,dolnośląskie

1 690 000 zł242 m² 6 992,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wybierz przestrzeń dopasowaną do Ciebie,Twoich potrzeb,Twoich bliskich! Uroczy dom - Księginice Doskonała oferta dla rodzin i osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 500 000 zł500 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 271 m²

Eurovilla prezentuje Willę w stylu klasycystycznym na sprzedaż w Konstancinie Jeziornej o powierzchni 500m2, usytuowaną na uroczej działce o powierzchni 3270m2. Lokalizacja Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

1 489 000 zł138 m² 10 821,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Inwestycja Widawa Kameralnie w obrębie ulicy Strażackiej, prezentuje uniwersalną zabudowę szanującą środowisko naturalne. Architektura harmonijnie współgra z otoczeniem, respektując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 779 901 zł165 m² 10 787,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:592 m²

Siechnice, okolica wrocławia dom jednorodzinny 165 M2, działka 592 M2 doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny, wschodna obwodnica wrocławia, a-4, centrum wrocławia serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszyce Małe,małopolskie

1 699 000 zł250 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przestronny dom z ogrodem i wyjściem do lasu oraz labiryntem krzewów w Koszycach Małych! Pragniemy zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stanisławice,małopolskie

750 000 zł126 m² 5 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Definito Biuro Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję na sprzedaż położoną w otoczeniu zieleni, zaledwie 10 km od rynku w Bochni. Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 500 001 zł162 m² 21 604,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Sedecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław śródmiescie, park biskupiński okokica, stylowy dom wolnostojący 160 M2, działka 774 M2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 099 999 zł195 m² 10 758,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

6pok/dom/ołtaszyn/parafialna/radarowa/krzyki/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący na wrocławskim Ołtaszynie zlokalizowany przy bardzo cichej i kameralnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Młochów

Młochów,mazowieckie

1 594 900 zł178 m² 8 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania Dom wolnostojący o powierzchni ok.178 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, piękna, malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

750 000 zł109 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 750 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa. W skład każdego lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 000 zł147 m² 6 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny piętrowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.147 m2 usytuowany na działce 900m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł159 m² 9 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prawno

Prawno,lubelskie

399 001 zł100 m² 3 990,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 355 m²

Duże siedlisko/gospodarstwo o powierzchni 83 ary z domem, stodołą, garażem i budynkiem gospodarczym. Położone 7 kilometrów od Józefowa nad Wisłą, 23 kilometry od Opola Lubelskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 480 001 zł186 m² 7 956,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny / działka 700 M2 / kiełczów okolica wrocławia gorąco polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom parterowy z poddaszem użytkowym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

1 344 900 zł175 m² 7 668 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przedstawiam do sprzedaży funkcjonalny dom parterowy o pow. ok.175 m2, posadowiony na pięknej przestronnej działce o pow. ok.790m2. Dom otaczają piękne iglaste rośliny, z tyłu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bieniarzówny

Kraków,małopolskie

1 699 000 zł176 m² 9 653,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom szeregowy o powierzchni ok 176 m , usytuowany w prestiżowej dzielnicy Krakowa, ruczaj, przy ul. Kobierzyńskiej. Idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

839 000 zł160 m² 5 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

W ofercie na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m2. Nieruchomość położona jest w Oławie przy ulicy Ogrodowej. Dom jest doskonale skomunikowany z centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konin

Konin,wielkopolskie

545 000 zł70 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Oferuję na sprzedaż estetyczny, wykończony z dbałością o detale dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący stan bardzo dobry, gotowy do zamieszkania. Dane techniczne budynku: powierzchnia użytkowa 200m2 działka 650m2 Na parterze mieści się wiatrołap, przedpokój, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

919 900 zł122 m² 7 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 120m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Sokolniki-Las,łódzkie

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 220 m²

Lokalizacja I otoczenie Dom wolnostojący położony jest w spokojnej, atrakcyjnej okolicy, na działce pełnej starodrzewu sosnowego, charakterystycznego dla miejscowości Sokolniki - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Sobieskiego

Bielsko-Biała,śląskie

3 900 000 zł900 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

oferuję na sprzedaż 2 kamienice zlokalizowane w Bielsku Białej przy ulicy Sobieskiego 24. Kamienica w dobrym stanie technicznym. W tym momencie większość przeznaczona na mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konradówka,dolnośląskie

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 281 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu o powierzchni 220m2, położonego w miejscowości Konradówka w gminie Chojnów. Opis Nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

752 190 zł105 m² 7 163,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stróża

Stróża,małopolskie

720 000 zł61 m² 11 751,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny całoroczny dom jednorodzinny , dwie kondygnacje z użytkową antresolą (możliwość zabudowy antresoli), doskonały jako dom mieszkalny lub letniskowy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

989 000 zł141 m² 7 014 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

849 000 zł97 m² 8 712,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej. Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw. Szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Aleja Jodłowa

Marianów,mazowieckie

2 800 000 zł277 m² 10 108,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Dom w bezpośrednim sąsiedztwie kpn, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, wybudowany z najwyższej klasy materiałów zgodnie z indywidualnym projektem zarówno domu jak i ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

755 000 zł125 m² 6 059,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Na sprzedaż dom Powierzchnia użytkowa - 124,6m2 Lokalizacja - Obrowo koło Torunia Struktura - 5 pokoi, 2 łazienki, aneks kuchenny, przedpokój, kotłownia Pomieszczenia dodatkowe - zabudowania gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rudunki,kujawsko-pomorskie

619 900 zł88 m² 7 044,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom w cenie mieszkania! *** bez podatku pcc I prowizji dla biura *** Przedstawiamy ofertę domów w stanie deweloperskim na nowym osiedlu pod Aleksandrowem Kujawskim, miejscowość Rudunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł144 m² 7 970,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Środkowy szereg z ogródkami we Wrocławiu przy ul. Chodkiewicza Idealne miejsce dla rodzin oraz miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu w sąsiedztwie zielonych terenów! Realizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Wrząsowice,małopolskie

1 999 000 zł185 m² 10 805,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zamieszkaj W domu klasy premium na płd. Wzgórzach krakowa N20 Nieruchomości oferuje nowy, 3 poziomowy dom wolnostojacy z garażem i ogrodem o powierzchni 185 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

559 000 zł125 m² 4 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Wola Podłężna k. Konina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu zabudowie bliźniaczej,.