dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Lipnik,zachodniopomorskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 98,2 m2 położony w Lipniku- 2km od centrum Stargardu. W skład domu wchodzi: parter: - wiatrołap , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł110 m² 9 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Prochowa

Łódź,łódzkie

1 799 000 zł700 m² 2 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 195 m²

Na sprzedaż budynek produkcyjno-biurowy z domem jednorodzinny, zlokalizowany w Łodzi przy ul. Prochowej, w pobliżu ul. Konstantynowskiej. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Saperska

Legnica,dolnośląskie

1 050 000 zł560 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:748 m²

Polecamy dla wielopokoleniowej rodziny lub pod inwestycje w wynajem. Oferujemy Państwu nieruchomość w willowej dzielnicy Legnicy przy ul. Saperskiej. Budynek wybudowany w 75r. zaadaptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mieszka I

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł165 m² 9 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:174 m²

Olsza- dom w zabudowie szeregowej. Dom do remontu, podpiwniczony wraz z użytkowym poddaszem. Na niskim parterze garaż, oraz pokój z aneksem kuchennym, łazienką i wyjściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Gdynia,pomorskie

2 699 000 zł216 m² 12 511,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący z potencjałem w doskonałej lokalizacji! opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 164,70 m2 położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgierska Górka

Węgierska Górka,śląskie

1 299 000 zł240 m² 5 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 976 m²

W odległości 4 km od centrum Węgierskiej Górki na sprzedaż duży dom w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Do domu przylega duży ogród jest urządzony i zadbany. Budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

1 590 000 zł220 m² 7 212,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Dom jednorodzinny W bukowinie tatrzańskiej oferta na wyłączność Na sprzedaż przytulny, jednorodzinny dom zlokalizowany w Bukowinie Tatrzańskiej przy ul.Długiej. Budynek czterokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzała

Zgorzała,mazowieckie

1 100 000 zł72 m² 15 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu bardzo ładny, kameralny bliźniak na sprzedaż usytuowany na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w podwarszawskiej Zgorzale-Lesznowoli. Domek jest uroczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mielec

Mielec,podkarpackie

820 000 zł103 m² 7 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Więcej informacji: telefon: tel. Jeśli szukasz efektownie urządzonego domu z ogrodem w cichej i bezpiecznej okolicy, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Lokalizacja: mielec okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrowo

Piotrowo,kujawsko-pomorskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom wolnostojący do remontu o powierzchni 108 m2. Działka na której się znajduje ma powierzchnię 32 ary. dodatkowo stodoła oraz chlew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

829 000 zł220 m² 3 768,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Tylko w naszym biurze! rezerwacja Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do centrum? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pełczyce

Pełczyce,dolnośląskie

899 000 zł123 m² 7 308,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny eko-dom z dużym ogrodem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym w prestiżowej okolicy ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Opole,opolskie

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 260m2 w Opolu. Obiekt jest idealny pod inwestycję, posiada wiele możliwości. Do tej pory był częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

439 000 zł131 m² 3 347,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Jasionce w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko. Dom idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 100 000 zł249 m² 12 445,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Luksusowe domy na sprzedaż o pow. 249 m2 - już gotowe. Konstancin-Jeziorna Alder Park Wyjątkowe Osiedle w Kierszku w gminie Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy do Alder Park, ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Koszalin,zachodniopomorskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:392 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na os. Rokosowo wybudowany w 1980r. z dobudówką z 2003r. Dom położony przy ul. Ułańskiej na działce 392m2.Dom podpiwniczony, ze skośnym, dwuspadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

849 000 zł300 m² 2 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom 300m2/8pok/do wykończenia/strych/kanalizacja/brzeg Dolny Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, poniemiecki wolnostojący dom z duszą o powierzchni 300m2 (200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cielimowo

Cielimowo,wielkopolskie

2 387 000 zł2 635 m² 905,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 635 m²

Działka budowlana o przeznaczeniu usługowo handlowym oraz mieszkalnym wraz domem w zabudowie wolnostojącej. Dom: w części działki znajduje się dom w zabudowie wolnostojącej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Stargard,zachodniopomorskie

538 800 zł84 m² 6 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Ofertą sprzedaży jest 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej. Na powierzchnię użytkową 84,21 m2 składają się: parter: * wiatrołap 2,45 m2 * wc 3,21 m2 * salon Z aneksem kuchennym 37,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bytom,śląskie

189 900 zł59 m² 3 218,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Eko domy o konstrukcji szkieletowej drewnianej Najtańsze domy w Polsce. Energooszczędne, ekologiczne, niepalne, trwałej i solidnej konstrukcji. Stawiamy w ciągu 7 dni. w metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

1 500 000 zł320 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nieruchomość o powierzchni 320m2 do adaptacji na hotel, sklep, restaurację. To doskonała inwestycja dla osób poszukujących obiektu pod działalność komercyjną z możliwością wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł72 m² 8 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osiecznica

Osiecznica,dolnośląskie

295 000 zł140 m² 2 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej Osiecznicy, otoczonej pięknymi naturalnymi krajobrazami, w tym górami, lasami oraz w pobliżu wód. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garwolin

Garwolin,mazowieckie

760 000 zł250 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Dom w spokojnej okolicy w niewielkiej wiosce w okolicy Garwolina na działce 1300 m2, dodatkowo 2500 m2 lasku brzozowego 100m za domem. Dom o łącznej powierzchni użytkowej 200 m2 ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biała Podlaska,lubelskie

750 000 zł158 m² 4 758,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana przy ul Wyzwolenia w Białej Podlaskiej w województwie lubelskim. Dom o powierzchni 157,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 180 m (użytkowej 150 m ) zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie, przy ul. Doroszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotów

Złotów,dolnośląskie

379 000 zł88 m² 4 306,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Proszę o zapoznanie się z opisem. Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 101m2, położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

799 000 zł176 m² 4 539,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Wyjątkowa dom z potencjałem - nieruchomość w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana na osiedlu Słowackiego w Zielonej Górze. Oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Dywity,warmińsko-mazurskie

920 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Chata w Kwadracie oferuje piękny dom o powierzchni około 160 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni około 1050m2 w urokliwych Dywitach, niedaleko Olsztyna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

849 000 zł147 m² 5 759,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

***rezerwacja oferty*** Oferta dostępna tylko w wgn Agencja Nieruchomości! Przedstawiamy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 132 m2 na działce 404 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Droglowice

Droglowice,dolnośląskie

469 000 zł145 m² 3 234,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Na sprzedaż dom w Droglowicach, w gminie Pęcław, powiecie głogowskim, woj. dolnośląskim o powierzchni użytkowej 145 m2, usytuowany na dużej, zadbanej działce. Rodzaj zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:783 m²

Chcielibyśmy zaproponować Państwu funkcjonalny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Polecamy działkę w rewelacyjnie położonej miejscowości Paczkowo (boczna od ul.Polnej) koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Morzęcino,dolnośląskie

1 075 000 zł150 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Prezentuję Państwu piękny dom o powierzchni 153 m2 z czego użytkowych około 140 m2 usadowiony na działce 2191 m2. Dom wybudowany w 2018 roku. Wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Obora

Obora,dolnośląskie

499 000 zł140 m² 3 565,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dobra lokalizacja! nowość! kup stan surowy otwarty Z wszystkimi przyłączami (prąd, woda, gaz)! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skarajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

3 990 000 zł181 m² 22 044,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Odkryj perfekcję harmonii i designu Prezentuję na sprzedaż unikalny, wolnostojący dom o powierzchni 181 m , położony na prestiżowym wrocławskim osiedlu Kłokoczyce. Ta nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 397 001 zł127 m² 11 017,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Leśnica Piekny dom / 5 pokoi /nowoczesny/lux Polecamy na sprzedaz nowoczesny i urządzony dom w Wilkszynie 100 m od lasu i 500 m od granicy Wrocławia. Dom w zabudowie.