dowolna

Domy

46 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż połówka nieruchomości w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 150 m2, na działce o pow. 460 m2 w Dominowie. Na nieruchomość składają się: na parterze: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

979 000 zł289 m² 3 385,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość znajduje się na Gumieńcach w otoczeniu zarówno budynków mieszkalnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Pieczyska

Koronowo,kujawsko-pomorskie

425 000 zł92 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Uroczy dom ocieplony o pow.91,8m2 z KW w odległości 30m od linii brzegowej zalewu,wyposażony w woda prąd gaz z butli. Parter; łazienka, kuchnia,duży salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

620 000 zł150 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedstawiam na sprzedaż Dom z lat 70, pełne podpiwniczenie, wszystkie okna są wymienione na plastikowe, dom wymaga generalnego remontu, garaż w bryle budynku, w koło pełno zieleni, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuków Śląski

Łuków Śląski,śląskie

519 000 zł190 m² 2 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 414 m²

! rezerwacja! - Wyjątkowa nieruchomość, w skład której wchodzą: działka 1007m2 zabudowana domem 180m2 z przyległym garażem o powierzchni 20m2 i budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krupińskiego

Rybnik,śląskie

495 000 zł136 m² 3 639,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:854 m²

*rezerwacja* Częściowo wyremontowany dom w Rybniku na ul. Krupińskiego. Połączenie cichego, spokojnego miejsca z błyskawicznym dojazdem do drogi 935 (racibórz - Pszczyna). Do centrum Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raszków

Raszków,dolnośląskie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 080 m²

Do sprzedaży duża posiadłość z przestronnym ponad 250 metrowym domem, z osobnym mieszkaniem i garażem na 2 auta, warsztatem-stolarnią o powierzchni blisko 300 m2 , co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! sprzedaż badź zamiana Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 450 000 zł196 m² 7 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim powierzchni ok 196m2, usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołczyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 438 m²

Dom wolnostojący Szczecin -północ 130m2 plus zabudowania na dużej działce Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z cegły o powierzchni ok 130m/2 na parterze oraz ok 100m poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janinów

Janinów,mazowieckie

1 590 000 zł296 m² 5 371,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonym Janinowie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu o powierzchni 296 m, znajdującego się na kameralnym osiedlu w Janinowie, zaledwie 3,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Husarska

Kębłowo,pomorskie

1 050 000 zł180 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Szukasz przestrzeni do życia w spokojnej okolicy? Oto wyjątkowa oferta dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż unikalny, wolnostojący dom, położony w dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:299 m²

Odstąpię prawo dzierżawy działki "rod Łozy" Gdańsk - Brzeźno. Działka o powierzchni 299m2, wraz z poczynionymi nakładami (domek i nasadzenia). Cena 199 tys. zł. Niedaleko morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł110 m² 9 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

7 000 zł180 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Atrakcyjny dom W zabudowie bliźniaczej z 2009r. w gminie Kłodawa. Pow. domu ok. 180m2. Parter to salon z kominkiem, kuchnia, łazienka z prysznicem, wiatrołap, garaż. Piętro to 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

819 800 zł131 m² 6 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedsprzedaż. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej w wysokim stanie wykończenia - w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Decowskiego

Krosno,podkarpackie

400 000 zł90 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

> krótki opis nieruchomości Prezentujemy Państwu na sprzedaż murowany dom położony w Krośnie przy ul. Decowskiego w spokojnej zabudowie domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 550 000 zł206 m² 12 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 206 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1931 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

1 840 000 zł358 m² 5 143,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej, 5-cio kondygnacyjny: piwnica, piwnica użytkowa (pralnia, garderoba, wc, 2 garaże), parter, i piętro, II piętro/ poddasze wykończone - sypialnia + łazienka. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzewo

Gorzewo,wielkopolskie

419 000 zł130 m² 3 212,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny wolnostojący dom w miejscowości Gorzewo k. Mieściska O p i s: przedstawiony budynek parterowy z poddaszem użytkowym charakteryzuje się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

819 800 zł131 m² 6 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowo

Tarnowo,wielkopolskie

770 000 zł147 m² 5 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Tarnowo gm. Kostrzyn Wielkopolski, 20 km od centrum Poznania. Przedstawiamy ofertę komfortowo wykończonego domu, położonego na lekkim wzniesieniu z przepięknym widokiem na jezioro, sady owocowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

849 996 zł171 m² 4 973,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

6 pokoi/ garaż/stan deweloperski/dom wolnostojący! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim mieszczący się w okolicy Miękinii - malowniczych Księginicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Warszawa,mazowieckie

3 090 000 zł284 m² 10 873,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Powsin I Dom I 6 pokoi I ulica Łęgowa l Jezioro To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie spokoju w otoczeniu zieleni, jeziora, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,łódzkie

1 250 000 zł149 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Natolinie o powierzchni 115m2 plus 34m2 podwójny garaż plus 45m2 poddasze do zaadoptowania, na działce o powierzchni 1000m2. Przyłącza woda, prąd, pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bajaderki

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł252 m² 87,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

**english version below*** Propozycja dla najbardziej wymagających klientów, ceniących jakość i design. Nowy dom, nowe meble Ursynów I Osiedle Zielony Nugat I Inwestycja zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Księżycowa

Straszyn,pomorskie

849 000 zł77 m² 10 997,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż niezwykle komfortowy dom położony w malowniczej miejscowości Straszyn, przy ulicy Księżycowej, w atrakcyjnej zabudowie szeregowej. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ludwinowo Dębskie

Ludwinowo Dębskie,mazowieckie

1 160 000 zł169 m² 6 863,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu, dom wolnostojący położony w miejscowości Ludwinowo Dębskie, o powierzchni użytkowej 169m2 wraz z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stargard,zachodniopomorskie

1 300 000 zł269 m² 4 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż Dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami o powierzchni całkowitej 269 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 1079 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orzeszkowej

Myślibórz,zachodniopomorskie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Sprzedam dom z dużym ogrodem położony na os. Poetów w Myśliborzu. Dom usytuowany na dwóch działkach- na jednej działce dom, na drugiej ogród ( razem ponad 8 arów). Powierzchnia domu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Warszawa,mazowieckie

4 100 000 zł239 m² 17 169,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:283 m²

Mamy przyjemność zaprezentować warszawski dom dla wymagających dla tych, którzy cenią sobie nie tylko komfort i przestrzeń, ale również unikalny klimat miejsca, w którym żyją. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

30 000 zł450 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 450m2 w Konstancinie Klarysewie. Lokalizacja Dobra lokalizacji, w pobliżu centrum handlowe, infrastruktura miejska, szkoły, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Izdebnik

Izdebnik,małopolskie

3 500 zł170 m² 20,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Rezerwacja! Bardzo dobra lokalizacja! Dostępny od 01.11.2024r. Umeblowany i wyposażony dom do wynajęcia. Widokowo położony na działce o powierzchni 23 ary. Murowany, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hallera

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 120 000 zł75 m² 14 933,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu do zakupu dom wolnostojący do rozbudowy. Cechy nieruchomości Aktualna powierzchnia domu wynosi 74m2. Poprzez adaptację poddasza jest możliwość rozbudowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokoły

Sokoły,podlaskie

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Polecamy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany gm. Sokoły. Nieruchomość mieści się na osiedlu domów jednorodzinnych w odległości 2 km od miejscowości Sokoły. Dom wybudowany w 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 329 000 zł150 m² 8 369,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Inwestycja Virginia Park to nowoczesne i za razem kameralne osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej składające się z 44 lokali mieszkalnych. Funkcjonalne mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielawa,mazowieckie

2 929 000 zł300 m² 9 763,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Dom | sprzedaż | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | 300m2 | działka 1118m2 | 2 929 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom w stanie.