dowolna

Domy

46 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Stronie-Wieś

Stronie-Wieś,dolnośląskie

669 000 zł91 m² 7 351,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Wyjątkowa okazja sprzedaży!. Tylko W metrohouse piękne domki W przepięknej okolicy, niedaleko czarnej góry Prezentujemy Państwu nowoczesny dom z położony w nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kuznocin,mazowieckie

990 000 zł317 m² 3 126,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szukasz komfortowego miejsca do życia? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Urokliwa nieruchomość oferująca harmonię życia w spokojnym otoczeniu z dogodnym dojazdem do centrum Sochaczewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 389 950 zł119 m² 11 719,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szereg przy terenach spacerowych / Wojnów / 4 pokoje Szeregówka w otoczeniu zieleni, przy ścieżkach spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stryszawa

Stryszawa,małopolskie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ogłoszenie prywatne. Sprzedam dom o powierzchni użytkowej około 110m2, na działce 811 m2 Cena: 590000zł (do negocjacji), cena za m2: 5363zł w gminnej miejscowości Stryszawa, powiat Suski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Główne Atuty Nieruchomości: bliskość Jeziora: dom położony zaledwie 9 metrów od linii brzegowej jeziora Narie, jednego z najczystszych jezior w Polsce. Działka: powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 099 000 zł194 m² 10 819,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Eng Below Na sprzedaż piękny i nowoczesny dom w Krakowie. Nieruchomość gotowa do zamieszkania - czeka na nowego właściciela. Dom urządzony w nowoczesnym stylu sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Czechowice-Dziedzice,śląskie

5 000 zł271 m² 18,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na wynajem w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 270,86 m 2 i powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Seledynowa

Strzykuły,mazowieckie

1 950 000 zł237 m² 8 217,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej dwu lokalowej w miejscowości Strzykuły, gmina Ożarów Mazowiecki. Wyjątkowy dom na Osiedlu Aspen Park w Strzykułach Twój wymarzony azyl blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paczółtowice

Paczółtowice,małopolskie

415 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nietypowej nieruchomości składającej się z działki o powierzchni 700m2 oraz posadowionego na niej budynku mieszkalnego, wybudowanego w latach 60' oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borawskie

Borawskie,warmińsko-mazurskie

290 000 zł160 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 148 m²

Borawskie, gmina Olecko, na sprzedaż dom jednorodzinny na Mazurach, położony pod lasem, na działce o powierzchni 1,71 ha; chcieliśmy Państwa zainteresować klimatycznym siedliskiem położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kościelna

Kobyłka,mazowieckie

1 295 000 zł160 m² 8 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Komfortowy segment Marzysz o miejscu, które będziesz nazywać swoim domem? Gdzie każdy dzień zaczyna się w przytulnym wnętrzu, a wieczory spędzasz w kameralnej, spokojnej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 350 000 zł265 m² 5 086,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:54 010 035 m²

Wyłącznie W naszym biurze. Nieruchomość Z olbrzymim potencjałem. Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 200,75 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęczyce

Łęczyce,wielkopolskie

445 000 zł80 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Urokliwy, wiejski dom z małym budynkiem gospodarczym! nie przegap okazji! Na sprzedaż urokliwy, wiejski dom wolnostojący o powierzchni ok 80 m2, (dodatkową powierzchnię tworzy strych),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kalej,śląskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mieszkanie trzypokojowe w domu wolnostojącym. Umeblowanie w trakcie ,po ustaleniu szczegółów z potencjalnym Najemcą. Dodatkowe opłaty to woda , prąd, śmieci, ogrzewanie Ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł245 m² 5 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:459 m²

Makler poleca Makler Nieruchomości poleca do sprzedania dom w Bydgoszczy w dzielnicy idealnej do prowadzenia prywatnej praktyki lekarskiej.Dom znajduje się na Bartodziejach.Idealna miejscówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Floriana

Lusina,małopolskie

26 000 zł360 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom do wynajęcia N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowy dom w Lusinie, o pow. 360m2, duża przestrzeń, funkcjonalny układ pomieszczeń. Osiedle zamknięte - 6 wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 649 000 zł151 m² 10 901 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, znajdującego się w urokliwej okolicy Mierzyna. Przestronny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Plac Kasztelański

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł330 m² 8 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa oferta, tylko U nas, dobra cena! Atrakcyjna lokalizacja, skwer w centrum Bemowa a klimat dawnego rynku miasta-ogrodu. Niska zabudowa, dużo zieleni. Obok pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł168 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnie wolne domy W ofercie! Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rzeszów,podkarpackie

929 000 zł136 m² 6 830,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronną szeregówkę o powierzchni użytkowej 136m2 zlokalizowaną w Rzeszowie przy ulicy ks. Guzego. Prezentowana szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Marzysz o domu, w którym poczujesz się jak na wakacjach? O domu, w którym odpoczniesz z dala od miejskiego zgiełku? O miejscu zatopionym w przyrodzie, otoczonym pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legbąd

Legbąd,kujawsko-pomorskie

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lokalizacja: legbąd Powierzchnia użytkowa: 150 m (całkowita: 220 m ) Powierzchnia działki: 10 arów Cena: 580 000 pln Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Oława,dolnośląskie

899 900 zł105 m² 8 570,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Obok takiego domu trudno przejść obojętnie! Nowy Otok - prężnie rozwijająca się dzielnica Oławy, która stała się bardzo pożądanym miejscem do życia. Domki jednorodzinne, bliźniaki, szeregówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ściejowice

Ściejowice,małopolskie

1 060 000 zł138 m² 7 657,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący dom W sąsiedzctwie lasu I jezior - ściejowice gmina liszki N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 124,66 m2 posadowiony na działce 600 m2. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 649 900 zł175 m² 9 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przestronny do sprzedaży Dom Parterowy z Wieloma Udogodnieniami! Szczegóły Nieruchomości: - powierzchnia domu: ok.170 m - Powierzchnia działki: ok.3000 m - Lokalizacja: Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bramki,mazowieckie

1 320 000 zł174 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: nowoczesny dom z 2020r. / błonie / Działka 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 999 999 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni 240m2 na dużej, pęknej działce 1343 m2. Standard Nieruchomość wybudowana w 2003 roku, wymaga remontu, adaptacji pod potrzeby nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

585 000 zł136 m² 4 301,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W sprzedaż kolejny etap inwestycji w urokliwym otoczeniu na granicy Boguchwały z Lutoryżem. Dom o powierzchni 135,40 m2 z działką 5 ar. Domy dostępne w dwóch wariantach: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Cielimowo,wielkopolskie

1 425 000 zł121 m² 11 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Pięknie urządzony dom jednorodzinny o powierzchni 121 m w Cielimowie - gotowy do zamieszkania, usytuowany na narożnej działce 813 m , tuż pod samym lasem. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

965 000 zł105 m² 9 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł360 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący położony na pograniczu Wilanowa i Sadyby. Dom położony pośród, niskiej willowej zabudowy. W bezpośredniej okolicy ch Sadyba Best Mall. *Rozkład domu Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zapole,mazowieckie

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak w stanie developerskim o powierzchni 160 m, usytuowany na działce o powierzchni 750 m. Planowane oddanie do użytku wiosną 2025 roku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agatowa

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

600 000 zł108 m² 5 530,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu domu dwurodzinnego o nowoczesnej bryle zlokalizowanego w miejscowości Murowaniec, 11 km od centrum Bydgoszczy. Dom w oferowanej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Węgrów

Węgrów,mazowieckie

499 000 zł124 m² 4 030,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Dom przy ulicy Gdańskiej w Węgrowie Polecam do zakupu dom w w zabudowie szeregowej w Węgrowie o powierzchni użytkowej - 123,8 m 2 - Działka w pełni ogrodzona 224 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

675 000 zł250 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Polecam na sprzedaż dom w Szubinie ,o powierzchni 250 m , położony w spokojnej okolicy na m alowniczym osiedlu. Układ nieruchmości: przestronny salon z otwartą kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

849 993 zł171 m² 4 970,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

6 pokoi/ garaż/stan deweloperski/dom wolnostojący! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim mieszczący się w okolicy Miękinii - malowniczych Księginicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Radziszowska

Wola Radziszowska,małopolskie

629 000 zł203 m² 3 099 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Wola Radziszowska gm. Skawina o pow. całkowitej 203m2 posadowiony na działce 10a Strefę dzienną skupioną wokół centralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

1 590 000 zł210 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:774 m²

Wolnostojący, niepowtarzalny dom z klimatem - zbudowany według indywidulanego projektu znanego architekta z Kazimierza Dolnego. Idealna lokalizacja tuż przy granicy miasta, przy kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bibice

Bibice,małopolskie

1 499 000 zł218 m² 6 860,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący dwupiętrowy w miejscowości Bibice (powiat Krakowski, gmina Zielonki). Powierzchnia całkowita domu to około 218,5 m2 - dodatkowo budynek jest podpiwniczony na połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 000 zł112 m² 10 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok 113m2 usytułowany na działce 1003m2 w spokojnej okolicy. Powierzchnia ok. 1030m2 czyni ten dom wprost idealnym dla 4 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Siestrzeń

Siestrzeń,mazowieckie

299 000 zł35 m² 8 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Domy letniskowe na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki, żabia Wola okolice. Do sprzedaży mały dom drewniany z litego bala w leśnym osiedlu w miejscowości Siestrzeń. Dom został wybudowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij