dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Tłuszcz,mazowieckie

865 000 zł174 m² 4 966,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tłuszcza. Każdy z segmentów posiada powierzchnię użytkową 118,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Cempkowo,mazowieckie

1 749 000 zł122 m² 14 353,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 130 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Cempkowo, zaledwie kilka minut od Płońska i około 65 km od Warszawy. Budynek o powierzchni użytkowej 121,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pszczelnik,zachodniopomorskie

1 549 000 zł202 m² 7 656,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 357 m²

Jeśli są Państwo osobami ceniącymi sobie przyrodę, prywatność i możliwość prowadzenia życia w symbiozie z naturą to przedstawiam unikalne siedlisko bez sąsiadów za płotem. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kanclerzowice

Kanclerzowice,dolnośląskie

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości na sprzedaż! Dom typu stodoła z możliwością dalszej rozbudowy Lokalizacja: posiadłość położona jest, w Kanclerzowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rudzka

Rybnik,śląskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:741 m²

Na sprzedaż solidny, murowany dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w świetnej lokalizacji (dzielnica orzepowice), a jednocześnie w drugiej linii zabudowy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narutowicza

Rydułtowy,śląskie

489 000 zł86 m² 5 686,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i przytulny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni ok. 86 m po podłodze, idealny dla małej rodziny lub pary, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Hażlach,śląskie

440 000 zł220 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Duży dom w dogodnej lokalizacji. Oferujemy Państwu dom o powierzchni ok. 220m2, położony na 11-arowej działce w miejscowości Hażlach, koło Cieszyna. Dom murowany z 1970 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Do Niwki

Bielsko-Biała,śląskie

797 000 zł150 m² 5 313,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Są nieruchomości, które się ogląda. I są takie, które się czuje. Ta oferta jest dla osób, które szukają ciszy, przestrzeni i prywatności, ale nie chcą rezygnować z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

820 000 zł200 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 090 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Gnaszyn Dolny. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m , położony na ogrodzonej działce 2090 m , idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solec

Solec,mazowieckie

1 067 000 zł124 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Odkryj wyjątkowy styl życia w Nowej Inwestycji w Solcu nieopodal Kostancina. Marzysz o komfortowym życiu w nowoczesnym domu, otoczonym zielenią, z dogodną lokalizacją ? Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czapla

Czapla,zachodniopomorskie

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:739 m²

NA sprzedaż mały domek W czapli. Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, parterowym, znajdującym się w miejscowości Czapla gmina Wałcz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzezina,dolnośląskie

975 000 zł148 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

Ostatni dom w sprzedaży - Brzezina | 150,76 m | działka 745 m Oferta deweloperska | bez prowizji | bez pcc Na sprzedaż ostatni dostępny dom jednorodzinny w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

890 000 zł137 m² 6 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 136m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Czernica

Czernica,dolnośląskie

949 000 zł106 m² 8 982,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Szereg skrajny! gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w gminie Czernica - teren niezalewowy Dom składa się z dwóch kondygnacji, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brukowa

Malbork,pomorskie

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta Dom jednorodzinny na wynajem w Malbork przy ul. Brukowa. Powierzchnia domu: 160 m Powierzchnia działki: 320 m opis Przestronny i funkcjonalny dom idealny dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 049 900 zł430 m² 4 767,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Poszukujesz przestronnego domu w mieście z indywidualnie zaprojektowanym ogrodem, w którym znajdziesz miejsce na relaks po pracy ? Cenisz sobie lokalizację w której masz wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Astrowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

527 000 zł110 m² 4 790,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom, w którym Twoja rodzina naprawdę poczuje się u siebie - Grudziądz, owczarki, ul. Astrowa Wyobraź sobie poranek z kawą na dużym tarasie, ciszę przerywaną tylko śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 300 000 zł293 m² 7 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 300 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł149 m² 10 042,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Marzysz o przestrzeni dla całej rodziny z miejscem do przechowywania oraz zagospodarowanym ogrodem? Mam coś Idealnego dla Ciebie! Na sprzedaż: wyjątkowy dom o powierzchni 149,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Mosty,pomorskie

1 299 000 zł124 m² 10 458,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż - Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na morze! Idealny dla rodziny z dziećmi Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisewo

Cisewo,zachodniopomorskie

795 000 zł158 m² 5 031,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Okazja, tylko 795 000 zł. Na sprzedaż domy wolnostojące położone w Cisewie, gmina Kobylanka, nieopodal urokliwego lasu gdzie spokój i cisza są Twoimi sąsiadami, zaledwie 5 km do Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołkowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 245 000 zł220 m² 5 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:539 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 185,83m ( pow całkowita 220m ), posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce ( 539 m ) być może czeka na ciebie! oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sandomierz,świętokrzyskie

1 100 000 zł124 m² 8 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem blisko centrum Sandomierza Szukasz domu w doskonałej lokalizacji i dużymi możliwościami inwestycyjnymi? Ta nieruchomość w Sandomierzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł163 m² 14 707,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom Premium w zabudowie bliźniaczej | 163 m2 | Garaż | Tarasy | Ogród narożny | Wawer - Wille Miejskie Na sprzedaż nowoczesny, elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom mieszkalny | 180 m | os. Wólki, nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 180 m - Powierzchnia działki: 289 m - Rodzaj: dom mieszkalny jednorodzinny trzykondygnacyjny, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halna

Pępowo,pomorskie

1 099 000 zł144 m² 7 631,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu w Pępowie, zaledwie 300m do przystanku autobusowego oraz 2500m do węzła Trasy Kaszubskiej. *** atuty *** -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

799 000 zł88 m² 9 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Modrzewiowa

Żarowo,zachodniopomorskie

579 000 zł100 m² 5 772,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ruszył kolejny etap sprzedaży - dostępny ostatni dom na I kwartał 2026 roku! Tylko u nas - inwestycja "leśne Zacisze" W inwestycji domy jednorodzinne wolnostojące na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 85m2 usytuowany na ponad 3 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Stare Juchy,warmińsko-mazurskie

450 000 zł323 m² 1 394,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż atrakcyjnie położony dom w Starych Juchach. Miejscowość turystyczna z bogatą historią sięgającą połowy XV wieku. Położona jest nad rzeką Gawlik, na przesmyku między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

799 000 zł84 m² 9 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Ostatni dom w inwestycji! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Wolnostojący dom w powiecie stargardzkim w miejscowości Grzędzice w odległości zaledwie kilku kilometrów od Stargardu i 30 km od centrum Szczecina. Bardzo kameralna lokalizacja. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 560 000 zł185 m² 8 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz miejsca pełnego ciszy, zieleni i codziennego kontaktu z naturą, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do Warszawy? Ten dom w Ostrówku to połączenie komfortu,.