dowolna

Domy

46 736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 736 ogłoszeń

479 000 zł119,29 m² 4 015,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, stan surowy zamknięty, położony w Komorowie, tuż obok lasu, zaledwie 5 minut od Trzebnicy i 20 minut od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 705 m²

Na sprzedaż dom w Augustowie, gotowy do zamieszkania, podpiwniczony, na dużej działce. W domu jest duży salon z jadalnią oraz gabinet na parterze i 3 sypialnie na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł192 m² 4 473,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego i solidnie wzniesionego domu do częściowego remontu przy ul. Polna 3.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł137,44 m² 6 104,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości na sprzedaż, pięknego, wolnostojącego jednorodzinnego domu, o pow. użytkowej 137.44 m2, położonego w spokojnej części Kolumny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł215,50 m² 5 336,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Oferta tylko w naszym biurze. NA sprzedaż eko dom- atrakcyjna okolica komfortowa nieruchomość o nowoczesnej linii - funkcjonalna zabezpieczająca wygodne zamieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł143,10 m² 7 966,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Na sprzedaż energooszczedny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 118 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 753 m . Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł295,75 m² 2 096,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom mieszkalny położony we wsi Brzoza, w gminie Borów, w powiecie strzelińskim, w województwie dolnośląskim. Powierzchnia domu 295,75m2 Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł176 m² 12 210,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Białołęka | Kameralna inwestycja | Bliźniak z garażem | 2021r. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 176 m , położony na dużej, zielonej działce 450.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Pabianice,łódzkie

580 000 zł97,90 m² 5 924,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mały dom 100 m.kw na obrzeżach Pabianic Kupujący zwolniony z podatku PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy parterowy dom o powierzchni 97,90 m.kw. usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

591 000 zł190 m² 3 110,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 923 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękny, duży dom 190 m2 wraz z otaczającą go działką o powierzchni 4923 m2 oraz z budynkiem gospodarczym w malowniczej części powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł354 m² 8 446 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Luksusowa rezydencja z widokiem na góry 354 m | działka 4900 m | Szczawa Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Szczawa, w sercu Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł386,10 m² 4 390,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 589 m²

Do kupienia kompleks trzech budynków położonych na działce o pow. prawie 1600m2 - rejon miejscowości Krzeszów - nieruchomość u podnóża Leskowca z widokiem na pasmo Babiej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wygodny dom wolnostojący z pięknym widokiem, na zadbanej 10-arowej działce - to wyjątkowa alternatywa dla poszukujących swojego nowego miejsca na południe od Krakowa. Na sprzedaż komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł192,73 m² 3 886,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Na sprzedaż: lewa połowa bliźniaka - Dom w klematisach 28 (b) Oferuję na sprzedaż lewą część nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, realizowanego według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł81 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość rekreacyjna składająca się z działki o powierzchni 2000 m2 zabudowanej drewnianym domkiem rekreacyjnym o powierzchni zabudowy 81 m2; zlokalizowana w leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł112,31 m² 8 004,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Poszukujesz funkcjonalnego domu z pięknym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego bliźniaka w miejscowości Krosinko, położonego przy ulicy Nad Potokiem. Ta przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł153,54 m² 6 643,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, wolnostojący dom położony w Tarnowcu - ok. 4 km od ścisłego centrum Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 153,54 m 2 położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł158,44 m² 9 902,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Komfortowy i funkcjonalny idealny do życia dom na sprzedaż w Gdyni na Oksywiu w bliskiej odległości od morza! Dom jest z 2020r.,w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł263 m² 12 167,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 030 m²

Villa8 - dom premium | 268 m | działka 3030 m | gotowy do zamieszkania | karczemki /gdynia(pomorskie) Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu natury - komfort, prywatność i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Skierdy

Skierdy,mazowieckie

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Do sprzedania wykończony (2006r.) i urządzony segment środkowy (120m2) w Skierdach między Legionowem i Nowym Dworem Maz. - blisko do lasu, sklepów i skm-ki. Budynek w 2025r. po.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł245,20 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł68 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Marzysz o domu w spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta? Ta nieruchomość w Gniewczynie Trynieckiej, zaledwie kilka minut od Przeworska, może być.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł227 m² 3 651,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 332 m²

Agencja nieruchomości Unlimited Sky prezentuje dom z bali świerkowych powstały z myślą o jakości, trwałości i komforcie. Sprzedaż wynika wyłącznie ze zmiany sytuacji życiowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł230 m² 4 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Tylko U nas! Komfortowy dom z garażem i ogrodem - idealny dla rodziny lub pod działalność! Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 230m2 z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł68 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Nowa cena! Teraz 220 tyś! Sprawdź! Mały domek położony na urokliwej działce w miejscowości Gadki gm. Drużbice w woj. łódzkim. Chcesz zostać nowym właścicielem tej nieruchomości? Na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

W ofercie Biura Prosper Home Na sprzedaż dom w gminie Lubenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego domu zlokalizowanego w malowniczej okolicy Rzeszowa. Ten tradycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł160 m² 7 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Dom, w którym słońce naprawdę pracuje na etat. Jeśli marzy Ci się miejsce, w którym dzieci mają gdzie biegać, pies ma gdzie kopać dołki, a Ty masz gdzie odetchnąć po całym dniu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 645 000 zł270 m² 6 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 270 m , położony na dużej, zadbanej działce w spokojnej i zielonej części Trzebnicy. Nieruchomość jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł90 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy, 50-letni domek położony na dużej działce o powierzchni 2500 m , w spokojnej i malowniczej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Zalewu Siemianówka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł150 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym w Żółkowie doskonała inwestycja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni 150 m , położonego na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł213,77 m² 7 250,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 713 m²

Twój przyszły dom w malowniczej Kobylance - przytulny i przestronny, czeka na adaptację! Jeśli marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu,w cichym i spokojnym miejscu,w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł560 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta obejmuje rozległy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom z najpiękniejszym widokiem na Dolinę Warty - Rogalinek, ul. Północna. Szukasz przestrzeni i spokoju? Oferujemy wolnostojący dom z 6 pokojami, ogromnym tarasem i potencjałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kaczory,wielkopolskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 552 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w Kaczorach k. Piły - komfort, natura i spokój! Cena: 1150 000zł Powierzchnia domu: 150m Powierzchnia działki: 4552 m Lokalizacja: kaczory, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom 140 m | funkcjonalny układ | garaż w bryle | możliwość kominka Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 140 m, wyróżniający się świetnym i bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krępa,mazowieckie

1 149 000 zł144,89 m² 7 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Osiedle happynest | krępa | 1 149 000 zł | 144,89 m2 | działka 600 m2 | lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym | przedsprzedaż | działka 600 m2 | bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł316 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 745 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż o powierzchni 316m2 położonego, przy ul. Głównej w miejscowości Przytoczna (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł182 m² 7 137,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dom na sprzedaż - Cieplewo, woj. pomorskie Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 182 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości Cieplewo.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł101,50 m² 8 364,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na 6-arowej działce, zlokalizowany w Rzeszowie w rejonie ul. Wojtyły (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł96 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom: bliźniak 96 m2 na działce ok 300m2 (prawa strona) Projekt domu dom W modrakach (r2). Stan deweloperski Składający się z: parter 1. Wiatrołap 4,11 2. Toaleta 4,07 3. Schowek 0,84 (3,15) 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij