dowolna

Domy

46 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kije

Kije,lubuskie

520 000 zł98 m² 5 306,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości. Przedstawiamy domy parterowe wolnostojące, każdy usytuowany na działce ok 10 ar. Budynki stawiane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastowo

Piastowo,kujawsko-pomorskie

219 000 zł2 514 m² 87,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 514 m²

Unikatowa działka budowlana o pow. 2514m2 z domem w stanie surowym otwartym czeka na nowego właściciela! Atrakcyjna cena! Oferta wyłącznie w naszym biurze. Piastowo - malownicza wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Głogowskie

Budy Głogowskie,podkarpackie

730 000 zł81 m² 9 012,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Energooszczędne domy w cenie mieszkania z dużą działką blisko Rzeszowa! Prezentuję Państwu na sprzedaż trzy nowoczesne domy parterowe wolnostojące o powierzchni 80.72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 110 000 zł224 m² 18 348,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:342 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w enklawie zieleni, w bardzo rzadko dostępnej lokalizacji Mokotowa, 224 m2, 6 pokoi, 342 m2 działki. Dom jest w stanie do remontu i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówki

Dąbrówki,świętokrzyskie

260 000 zł159 m² 1 636,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 058 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Dąbrówki gm. Krasocin. Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni 3058m2 w pierwszej linii zabudowy. Budynek nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poznańska

Robakowo,wielkopolskie

899 000 zł127 m² 7 063,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:582 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ojrzanów,mazowieckie

570 000 zł78 m² 7 326,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 77,8m2 zlokalizowany w Ojrzanowie gmina Żabia Wola. Budynek z 2003r, zbudowany z pustaka, dach skośny kryty gontem, okna drewniane. Wymaga kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łukaszowice

Łukaszowice,dolnośląskie

2 490 000 zł162 m² 15 370,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! wyłączna oferta biura pm silesia! W sprzedaży pojawiła się wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wybickiego

Darłowo,zachodniopomorskie

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam atrakcyjny dom parterowy w nadmorskiej miejscowości Darłowo - odległość od plaży około 2500m, odległość od centrum Darłowa - deptak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wybudowany w doskonałej lokalizacji Zduńskiej Woli, blisko Nowego Miasta. Dom z końca lat 80-tych, położony na działce ponad 1000m2. Dom o powierzchni całkowitej ok.180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 780 000 zł270 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 619 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - Nowy Łuczewek, gmina Błonie (woj. mazowieckie) Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 270 m , położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

689 900 zł85 m² 8 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 85 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do generalnego remontu. Działka 779m2. Budynek z 1920 roku, murowany, dach kryty dachówką. Ilość kondygnacji: 1, ilość lokali mieszkalnych: 2. Kubatura 227 m3. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Głowackiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

5 500 zł212 m² 25,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:307 m²

Nieruchomość stanowiąca budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Pow. całkowita 212m2, działka o pow. 307m2, położony w Śródmieściu, ul. Głowackiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jankówko,wielkopolskie

1 050 000 zł111 m² 9 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:961 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu elegancki dom wolnostojący, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łomianki,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Wolnostojący, zadbany dom o funkcjonalnym i wygodnym dla rodzinnego życia rozkładzie pomieszczeń w Łomiankach - Sadowej. Solidnie zbudowany, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

499 900 zł62 m² 8 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Segment Środkowy, o powierzchni ok. 61 m z ogrodem ok. 50m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji. W odległości ok. 1,5km do pkp, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

2 100 000 zł200 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Stare babice/powiat warszawski zachodni. Dom wolnostojący o powierzchni 200m2, na zalesionej działce 1000 m2. Dom przy lesie ciesz się naturą i spokojem każdego dnia Miło nam przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 750 000 zł327 m² 5 359,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Pogodno w sąsiedztwie Lasku Arkońskiego. Do sprzedaży dom wolno stojący wybudowany z cegły w 1991 roku. W okolicy zabudowa jednorodzinna w większości przedwojenna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bolesława Chrobrego

Mosina,wielkopolskie

898 000 zł89 m² 10 078,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Poszukujesz domu wolnostojącego z klimatycznym ogrodem na obrzeżach? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

650 000 zł141 m² 4 607,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w Rybniku - Niedobczyce! Komfortowy, nowoczesny i gotowy do zamieszkania Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,podkarpackie

690 000 zł208 m² 3 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, stan surowy otwarty, w miejscowości Dąbrowa (gm. Świlcza). Nieruchomość położona jest na prawie 12- arowej działce, częściowo ogrodzonej, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

545 000 zł425 m² 1 282,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

*** tylko U nas*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej Zapraszam na prezentację jednopiętrowego budynku mieszkalnego o pow. 425m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zgliniec,wielkopolskie

599 000 zł165 m² 3 630,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:659 m²

Nowa cena! cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 165 m2 na działce o powierzchni 659 m2. Cena sprzedaży wynosi 599,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasło

Jasło,podkarpackie

345 000 zł320 m² 1 078,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom 200M2 do sprzedania W jaśle, dla rodziny wielopokoleniowej lub sprzedaż pod wynajem. Zalety tej nieruchomości: duża powierzchnia użytkowa, blisko centrum, niewygórowana cena. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Myśliwska

Żagań,lubuskie

760 000 zł194 m² 3 913,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Żagań ,oferuję zabudowaną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni działek 0,1214ha,na której mieści się dom o powierzchni użytkowej 194,2m2 w skład którego wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż absolutnie niezwykłą nieruchomość o powierzchni 300m 2 na malowniczej, ponad 20-arowej działce w Bystrzycy Górnej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sułkowice

Sułkowice,małopolskie

275 000 zł81 m² 2 077,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Oferuję do sprzedaży dom położony w malowniczej, atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sułkowice gm. Andrychów niedaleko granicy z Andrychowem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębno,zachodniopomorskie

650 000 zł280 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

NA sprzedaż wolnostojący dom Z garażem znajdujący się W dębnie, powiat myśliborski, woj. Zachodnio-pomorskie Na sprzedaż duży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 190 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Mierzwice-Kolonia

Mierzwice-Kolonia,mazowieckie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom w miejscowości Mierzwice-Kolonia, gm. Sarnaki. - drewniany dom o powierzchni zabudowy ok. 120m2 - Działka 2300 m2 składa się z dwóch numerów geodezyjnych - Ogrzewanie kominkiem - Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biały Kościół

Biały Kościół,małopolskie

579 000 zł103 m² 5 621,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny (w zabudowie bliźniaczej) o powierzchni użytkowej 102,67 m2 w Białym Kościele Dom w trakcie budowy (obecnie stan surowy zamknięty). Dom idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeżynowa

Mikołów,śląskie

1 513 200 zł194 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Do sprzedaży lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym. Nieruchomość znajduje się w Mikołowie przy ul. Jeżynowej. Opis budynku Bardzo przestronny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konarzyny

Konarzyny,pomorskie

999 000 zł173 m² 5 774,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 533 m²

Posiadłość położona jest we wsi Konarzyny na pięknej działce o powierzchni ponad 1,25 h z własnym lasem na styku Kaszub i Borów Tucholskich. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

875 000 zł90 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 90 m , usytuowany w spokojnej okolicy na obrzeżach Nasielska. Nieruchomość znajduje się przy ul. Słonecznej 42e.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łęgowa

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł221 m² 12 669,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Powsin I Dom I 6 pokoi I ulica Łęgowa l Jezioro I Cisza To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie spokoju w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marokańska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł170 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Dom, 5 pokoi, 170 m , Saska Kępa ogród, taras i kameralne osiedle Do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 170 m , położony na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Plac Rybaków

Sopot,pomorskie

5 300 000 zł152 m² 34 776,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny w wyjątkowo historycznym miejscu przy Placu Rybaków w Dolnym Sopocie. Nieruchomość z działką 217m na Placu Rybaków, zlokalizowana 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefin

Józefin,mazowieckie

2 300 000 zł355 m² 6 478,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Duży dom z potencjałem na wyjątkowej działce Józefin, gm. Halinów Cena: 2 300 000 zł Powierzchnia zabudowy: 355 m Powierzchnia użytkowa: 262 m Powierzchnia działki: 4000 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł86 m² 8 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany na b.ładnej działce, w pięknym rejonie. Lokal nr.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Lublin,lubelskie

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom o powierzchni ok. 190m2 położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Sławin. W chwili obecnej dom jest w całości wynajęty i pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kosodrzewiny

Łódź,łódzkie

1 588 000 zł257 m² 6 179 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Więcej informacji: 511*014*820 Dom wolnostojący na dużej zagospodarowanej działce z pięknymi nasadzeniami to Alternatywna oaza spokoju dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Przedstawiam Państwu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij