dowolna

Domy

46 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł160 m² 12 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Ul. Rączna - Kraków Podgórze. Nieopodal Most Wandy, ul. Śliwiaka. Stylowy dom W zielonej części krakowa | ul. Rączna | 159,5 m komfortu dom idealny dla rodziny 2+1 Szukasz przestrzeni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mierzowice

Mierzowice,dolnośląskie

260 000 zł120 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Domplus Nieruchomości Lubin Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, poniemieckiego domu parterowego z zabudowaniami gospodarczymi na zadrzewionej, dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szkolna

Sulechów,lubuskie

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:339 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą dostępną wyłącznie w chf Nieruchomości. Przedstawiamy jeden z najstarszych budynków w Sulechowie, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żonkilowa

Warszawa,mazowieckie

1 854 000 zł110 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Do sprzedania dom murowany z cegły, o powierzchni mieszkalnej 90m2, zbudowany w 1955r. na działce 1236m2. Dom w całości podpiwniczony, parter i poddasze (nie wykończone). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Plewiska,wielkopolskie

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Zapraszamy do obejrzenia pięknego, gotowego do zamieszkania domu wolnostojącego w doskonałej lokalizacji jaką są Plewiska. Na całkowicie ogrodzonej działce wielkości 507 m2 na której znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podgórzyce

Podgórzyce,mazowieckie

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, nowo wybudowany w 2025 roku dom z balika drewnianego, z poddaszem użytkowym, o powierzchni 58 m , usytuowany na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maczka

Kościerzyna,pomorskie

595 000 zł130 m² 4 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom bliźniak - Kościerzyna Dom gotowy do wydania. Spędź święta Bożego Narodzenia w nowym domu. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych, do żłobka/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rymera

Radlin,śląskie

719 000 zł170 m² 4 229 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 915 m²

Na sprzedaż doinwestowany i funkcjonalny dom w Radlinie przy ul. Rymera - przedostatnia linia zabudowy przy ślepej drodze - bezpiecznie dla rodziny oraz pociech. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż dobrze działający biznes Obiekt eventowo-okolicznościowy w województwie dolnośląskim. Lokal jest prowadzony od prawie 20 lat, posiada ugruntowaną pozycję na rynku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

950 000 zł126 m² 7 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrów Królewski

Ostrów Królewski,małopolskie

360 000 zł104 m² 3 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:877 m²

Mały zgrabny domek parterowy ? Zapraszam do Ostrowa Królewskiego koło Bochni, dzięki dogodnemu dojazdowi do A4 będziesz w Krakowie w 30 minut. Parterowy dom murowany z pustaka komórkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Firma Westate Gdańsk, ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 mieszkania o powierzchniach użytkowych 100-110 m2, w domu wielorodzinnym w stanie deweloperskim, przy ul. Św Brata Alberta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maczka

Kościerzyna,pomorskie

595 000 zł130 m² 4 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dożynkowa

Kamionki,wielkopolskie

819 000 zł102 m² 8 027,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

171 738 zł56 m² 3 066,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czy marzysz o domu, który można zbudować szybko, solidnie i w pełni dostosować do Twoich potrzeb? Jedną z największych zalet domów modułowych jest błyskawiczna realizacja - Twój dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

665 000 zł95 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Cena promocyjna aktualna do końca maja 2025 roku dot. części budynku z mniejszym ogródkiem. Segment bliźniaka z ogródkiem - 4 pokoje, 2 łazienki, spokojna lokalizacja - Straconka / os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gilów

Tychy,śląskie

1 050 000 zł153 m² 6 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom jednorodzinny w niepowtarzalnej w Tychach lokalizacji, dzielnicy Mąkołowiec, przy zagajniku. Budynek wraz dwoma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gilów

Tychy,śląskie

930 000 zł166 m² 5 602,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2 domy w zabudowie bliźniaczej w niepowtarzalnej w Tychach lokalizacji, dzielnicy Mąkołowiec, przy zagajniku. Budynki tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Zadbany dom wolnostojący w Kozerkach k. Grodziska Maz. 160 m2 - 5 pokoi, garaż w bryle! Duża działka przy ścianie lasu! Cisza i spokój! dom Dom wolnostojący, gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 747 000 zł177 m² 9 870,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 6 pokojowy dom z 5 sypialniami i 3 łazienkami z szybkim dojazdem do Warszawy w podwarszawskiej Nowej Iwicznej. 6 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tyczyn,podkarpackie

599 000 zł144 m² 4 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy komfortowy dom położony na ustawnej widokowej działce w Tyczynie, w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, zaledwie 3 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Barkocin

Barkocin,pomorskie

639 000 zł110 m² 5 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny dom mieszkalny położony na Kaszubach w miejscowości Barkocin gmina Kołczygłowy nieopodal jeziora Granicznego. Dom posadowiony na pięknej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

515 000 zł120 m² 4 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w stanie surowym otwarty na widokowej działce. Dom o pow. użytkowej 116 m.kw. składa się z dwóch kondygnacji: - parter: salon z aneksem kuchennym o pow. 48 m.kw., wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biczyce Górne

Biczyce Górne,małopolskie

996 000 zł251 m² 3 971,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Przestronny dom Z widokiem na tatry - idealny dla pary, rodziny lub jako inwestycja Marzysz o domu, który łączy nowoczesny komfort z bliskością natury? Ten przestronny, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ryn

Ryn,warmińsko-mazurskie

1 149 000 zł265 m² 4 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 445 m²

Luksusowy Dom Wolnostojący z Użytkowym Poddaszem Ryn, gm. Ostróda Marzysz o domu łączącym komfort, nowoczesność i bliskość natury? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

5 500 zł125 m² 44,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Poznaj uroki malowniczego Osiedla w Zielonej Górze, gdzie wśród zabudowań znajduje się atrakcyjna propozycja wynajęcia dwupoziomowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mściów,świętokrzyskie

180 000 zł140 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości własny kąt oferuje Dom na pięknej i dużej działce nieopodal zabytkowego Sandomierza! Blisko miasta, a jednocześnie w otoczeniu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Porosły

Porosły,podlaskie

725 000 zł79 m² 9 125,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

*** przestronna szeregówka wykonana Z materiałów wysokiej jakości *** Polecamy Państwu nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej tuż na granicy z miastem. Miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o powierzchni użytkowej 123m2 +25m2 użytkowego poddasza do zagospodarowania - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 123m +25m2 poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Okup Wielki,łódzkie

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Ponieważ każde drzewo w około cieszy tu twoje oko. Pomimo, że to Lasy Państwowe. Marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu natury, ale nie chcesz się zbyt daleko oddalać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Segment skrajny z ogródkiem. Sporo zieleni. Klimatycznie. Z terenu osiedla wejście na plażę. Na plaży dla najmłodszych plac zabaw, boisko, huśtawki. Wyjątkowo ciekawa propozycja również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czereśniowa

Sulechów,lubuskie

529 000 zł87 m² 6 094,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Nowoczesny dom w spokojnej części Sulechowa - idealny dla Twojej rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej do wyboru jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kroczewska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo atrakcyjna cena, obok której nie można przejść obojętnie! - Domu na działce 800m2 w takiej lokalizacji nie można kupić taniej. Cena obowiązuje od 9. lipca 2025, nie podlega żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

4 900 000 zł228 m² 21 458,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu niecodzienną nieruchomość - Kamienica w Dolnym Sopocie przy ulicy Grunwaldzkiej na działce o powierzchni 563m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wysowska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł250 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bliźniak na Sadybie przy ul. Wysowskiej 13 kw 27470 postawiony na działce o nr. ew. 136 i powierzchni 327 m2. Budynek 3-kondygnacyjny z zagospodarowaną widną piwnicą. W sumie 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Radomierzyce,dolnośląskie

1 220 000 zł132 m² 9 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Przedstawiamy dom szeregowy o powierzchni 132 m , zlokalizowany w południowej części Wrocławia, na pograniczu Wojszyc i Radomierzyc. Jest to harmonijna i uporządkowana okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konopnica

Konopnica,lubelskie

499 000 zł129 m² 3 882,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży dom w stanie surowym, położony w Konopnicy. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 104,92 m2 (całkowita 128,52 m2). Na parterze budynku znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 240 000 zł184 m² 6 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 594 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca przestrzenny dom usytuowany na ogromnej działce o powierzchni 4594 m2 w Kruszynie Krajeńskim. Dom wolnostojący o powierzchni 184,98 m2 z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Myślenice

Myślenice,małopolskie

850 000 zł109 m² 7 803,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy - Osieczany, bez pcc! Powierzchnia użytkowa każdego lokalu: 100,83 m Ogródek: ok. 3 a (300 m ) Miejsca parkingowe: 2 naziemne w cenie dla.