dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

529 000 zł353 m² 1 498,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś oferuje na sprzedaż unikalny budynek w zabudowie kołowej w miejscowości Dolna Grupa 70 o powierzchni użytkowej 353m2, który kiedyś pełnił funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł135 m² 6 585,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Privatehousebrokers prezentuje nowy dom jednorodzinny w Chrosnej (gm. Liszki). Lokalizacja: chrosna to wieś położona na zachód od Krakowa, w obszarze Wyżyny Krakowsko- częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł303 m² 25 742,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Spokojna elegancja, komfortowe wyposażenie i malownicza lokalizacja. Te cechy odpowiednio charakteryzują tę ofertę. Ciekawa bryła budynku w nienachalny sposób komponuje się z leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48,20 m² 9 502,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w Chmielowicach Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł150 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pl/ua Na wynajem wyjątkowy dom w Wieliczce, 15 minut od centrum Krakowa. Dostępny od 24.04.2026r. Powierzchnia domu: 150 m , działka: 5 arów. Dom składa się z 4 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł119,74 m² 8 334,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu, gdzie naturalne drewno, cegła i przestrzeń tworzą idealne warunki do życia. Serce domu stanowi otwarta strefa dzienna. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł700 m² 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Okazja! Do sprzedania dom o pow. 700m2 wraz z działką 565m2 w małej miejscowości w okolicy Jeleniej Góry. Położony w pięknym miejscu, z którego rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 położony obok ulicy Wieniawskiego | Słocina. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w gminie Dobrzyń Nad Wisłą. Dom z budynkiem mieszkalno-usługowym, fotowoltaiką i dużą działką 1,8 ha - Gmina Tłuchowo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł180,58 m² 7 747,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny znajdujący się w Tarnowskich Górach dzielnicy Starych Tarnowic. Dom wybudowany przez osoby prywatne w 2018 roku. Powierzchnia całkowita domu to.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 000 zł970 m² 20 515,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 464 m²

Oryginalna stylowa rezydencja zbudowana w samym sercu Konstancina, w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Duża działka ze starodrzewem. Pięknie urządzony, bardzo zadbany ogród. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł150 m² 8 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

2 domy wolnostojące na jednej działce | Grodzisk Mazowiecki | idealna inwestycja Na sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł71 m² 2 605,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu murowano-drewnianego o powierzchni 70 m2 na działce 400 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Promnice

Promnice,wielkopolskie

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: szeregowiec w podpoznańskich Promnicach wybudowany po 2000 roku. Nieruchomość położona na terenie osiedla domków jednorodzinnych, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

1 060 000 zł218 m² 4 862,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Dom w Osieku z działką 10,35 ara. tylko 1,5 km od Lubina Nieruchomość usytuowana na zagospodarowanej działce o pow. 10,35 ara z licznymi nasadzeniami kwiatów, krzewów ozdobnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł360 m² 7 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:490 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w centru Woli Justowskiej przy jednej z zacisznych uliczek (ślepa) Budynek mieszkalny, wolnostojący, piętrowy z użytkowym poddaszem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł110 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z cichszych i bardziej zielonych części Międzyzdrojów, przy ul. Niepodległości. To miejsce z wyjątkowym klimatem spokojne, kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł148,66 m² 8 738,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Nowoczesny dom wykańczany pod klucz, blisko Krakowa, na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położonej w malowniczym Mnikowie (gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł242 m² 6 198,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Kupujący nie płaci prowiji Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego domu wolnostojący położonego na Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego. Sąsiedztwo zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł124 m² 7 177,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom w stanie deweloperskim 190 m Dom o powierzchni zabudowy 190 m z garażem w bryle budynku i dwoma miejscami parkingowymi. Powierzchnia użytkowa domu 124 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł185 m² 3 243,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Dom na sprzedaż Gniezno, piekary | 160 m | działka 1052 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Gniezno dzielnica Piekary, ul. Młodzieży.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł403,57 m² 7 061,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Wyjątkowy dom Z historią -chudów, ul. Szkolna 35 Są nieruchomości i są miejsca, które czuć od pierwszego kroku. Ta wyjątkowa posiadłość w Chudowie to połączenie ponad 150 lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedaż nowoczesnego domu jednorodzinnego z 2022 roku o wyjątkowym standardzie wykończenia, położonego 3km od Błonia w miejscu, które pozwala codziennie obcować z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł40 m² 21 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 156 m²

Domek z działką narożną 3 156m2 pod lasem z widokiem na morze! Przeznaczenie działki to 3 mn,U teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej. Działka idealna pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom na sprzedaż - Barłomino k. Luzina - idealny dla rodziny lub pod wynajem Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 1974 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rymań

Rymań,zachodniopomorskie

1 560 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 750 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w skład której wchodzi dom wolnostojący, murowany, o powierzchni ok. 300 m2 usadowiony na działce 56750m2, kryty blachodachówką, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji od kupującego!bez podatku pccpo odbiorachpompa ciepła w cenie Kilka domów w cenie 949.000 PLN. Regularna cena 985.000 PLN. - marzysz o własnym domu na łonie natury,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Sprzedam nieruchomość o powierzchni 1020 m2 zlokalizowaną w gminie Ślesin, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o pow. około 160 m2. Działka o regularnym kształcie, zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł74 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż parterowy dom o pow. użytkowej 73,24 m kw położony w Julianowie koło Czachówka w gminie Góra Kalwaria. Dom w stanie dobrym, zamieszkały. Wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł275,60 m² 15 602,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, przy ul. Źródlanej w Krakowie (dz. Płaszów). Dom o powierzchni użytkowej 207 m2, znajdujący się na działce 7,4a. Budynek oddany do użytkowania w 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł65 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 80 m , zlokalizowany przy spokojnej i kameralnej ul. Klonowej w Kole. Budynek wymaga generalnego remontu, co daje nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z funkcją usługową i mieszkalną | Gruszczyn, ul. Swarzędzka Wolnostojący dom o powierzchni ok. 220 m , położony na działce ok. 500 m , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł164,70 m² 10 625,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Ługowie, w Nowym Mieście Zielona Góra - połączenie wygodnego miejsca do mieszkania z przestrzenią do prowadzenia biznesu. Klient Na dużej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł104,27 m² 6 128,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Koninku - 104,27 m Lokalizacja: blisko Poznania blisko natury doskonała komunikacja z miastem i jego atrakcjami Rozkład pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł314 m² 7 961,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Dwulokalowy dom z pięknym ogrodem, tylko 4 km od morza - Niekanin, gmina Kołobrzeg Na sprzedaż komfortowy dom dwurodzinny o powierzchni użytkowej 278 m2, każdy z lokali ma pow. użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł104,42 m² 6 512,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż polecam dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w Koninku. Powierzchnia to ponad 104m! a w skład wchodzą parter: ustawna kuchnia 8,28m2 Salon: 33,5m2 Łazienka z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł142 m² 13 943,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom z eleganckim wnętrzem zlokalizowany w jednej z pożądanych dzielnic - na Jędrzychowie. Prezentujemy do sprzedaży parterowy dom o nowoczesnej bryle z inteligentnymi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł233 m² 2 789,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom w Godziszewie przy U. Skarszewskiej - 100 m od jeziora Godziszewskiego Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

837 000 zł175 m² 4 782,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Na sprzedaż dom na pięknej dużej działce w miejscowości uzdrowiskowej kudowa-zdrój Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1820 mkw w spokojnej części Kudowy, ul. Słone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł284 m² 2 288,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

NA sprzedaż nieruchomość ( powiat pilski gm. Szydłowo) dwa domy I warsztat W szydłowie W dobrej cenie! centrum szydłowa! Nieruchomość stanowi działka gruntu o powierzchni 1.017.