dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

4 849 999 zł218,87 m² 22 159,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Własny dom w Powsinie. Gotowy, by stać się dokładnie taki, jak chcesz. Wille Powsin 218,87 m | Ogród 429m | Garaż | Stan deweloperski Foreign-Buyer Friendly No Land Permit Needed! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Stepnica

Stepnica,zachodniopomorskie

980 000 zł250 m² 3 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wolnostojący 6 pokojowy o powierzchni całkowitej 250m2 i użytkowej 143m2 na działce 620m2 w spokojnej ulicy w miejscowości nad Zalewem Szczecińskim Stepnica. Budynek powstawał.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam dom mieszkalny o powierzchni 180 m2, wraz z budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 158 m2 na działce o łącznej powierzchni 5,00 a w centrum Starego Miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł260 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

W sprzedaży przestronny, wolnostojący dom zlokalizowany w Mogielnicy/obok Boguchwały. Szybki i wygodny dojazd do Rzeszowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 163m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tur

Tur,kujawsko-pomorskie

479 000 zł240 m² 1 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 062 m²

2 domy , budynki gospodarcze, działka 2062 m2, tur kujawsko-pomorskie okazja inwestycyjna! jeden dom do zamieszkania, drugi na wynajem lub dla dwóch rodzin! Dodatkowo budynki gospodarcze , działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131 m² 9 916,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący podpiwniczony z basenem i fotowoltaika, na działce o pow. 600 m2, z 4 sypialniami, 2 łazienkami, położony w Dębienku gmina Stęszew! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Bylice

Bylice,wielkopolskie

2 300 000 zł655,87 m² 3 506,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:8 750 m²

Kompleks luksusowych bydynków folwarcznych | basen | piękny ogród | duża działka | Z dala od zgiełku miasta| iedalne miejsce na odpocznyek oferta sprzedaży: cena do końca roku 2,3 mln zł netto +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł155,30 m² 8 821,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Opole, dzielnica Malinka Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 150 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł341 m² 7 478,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Szukasz domu, który łączy luksus z naturą, a przy tym oferuje niespotykane możliwości aranżacyjne? Prezentujemy wyjątkową posiadłość z 2009 roku miejsce, gdzie precyzja spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Pl/ua Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m , położony na działce 250 m , na kameralnym, zamkniętym osiedlu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł95,85 m² 6 969,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł198 m² 12 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:989 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość - dom wolnostojący w pożądanej części Gdańska - kokoszki/kiełpino Górne. Lokalizacja: kokoszki to zachodnia dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Zakrzewie gm. Babiak, powiat kolski składającą się z budynku mieszkalnego (około 150,00 m2) oraz dwóch budynków gospodarskich (obora około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł133,36 m² 8 763,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Uwaga, możliwość zakupu przez obcokrajowców, nie jest wymagana zgoda mswia. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z bardzo funkcjonalnym rozkładem: parter domu to ponad 52m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Biuro Nieruchomości Fenig-Home oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 150 m (121 m powierzchni użytkowej), położony na wyjątkowo dużej i urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jakunówko

Jakunówko,warmińsko-mazurskie

550 000 zł104 m² 5 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko na Mazurach. Siedlisko położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Zabudowa Budynek mieszkalny parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł166,26 m² 3 542,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Szukasz przestronnego domu jednorodzinnego w Ulanowie, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł108,53 m² 6 357,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Umów wizytę w naszym domu pokazowym tel   bezczynszowy dom jednorodzinny Z ogródkiem, garażem I tarasem stanowice 73 O cena: 620 000 zł netto + vat skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł280 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Swoszowicach - 280 m + garaż 100 m | działka 16 arów Na sprzedaż wolnostojący dom z 1990 roku, położony w spokojnej i cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł79,98 m² 10 990,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Nowoczesny dom parterowy blisko Wrocławia | oddany do użytku | gotowy do wykończenia. Szukasz komfortowego domu w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł400 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Marki | Dom premium 400 m | działka 1 500 m | 9 pokoi | 4 łazienki | biuro z osobnym wejściem | garaż na 2 auta Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł211,93 m² 7 077,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:202 m²

Wyjątkowa oferta na sprzedaż - piętro kamienicy + przyziemie o łącznej powierzchni 211,93 m Nieruchomość położona w ścisłym centrum Katowic, ul. Warszawska, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł210,54 m² 10 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Parterowy dom premium na działce 1070m2 z możliwości zaadoptowania poddasza + 187m2 - Nowy Tuchom, 20 minut od Gdańska Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł125,80 m² 5 524,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł110 m² 2 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Żeliszów gm. Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł166 m² 1 897,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży dom w centrum miejscowości Kwaczała o powierzchni użytkowej około 166 m2 położony na działce około 16 ar. Bardzo dobra lokalizacja- niedaleko droga wojewódzka 780 ( bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kije

Kije,świętokrzyskie

219 000 zł94,17 m² 2 325,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Grupa fortis nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, położonego w miejscowości Lipik, gm. Kije , woj. świętokrzyskie. Dom o powierzchni użytkowej 94,17.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł130 m² 6 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Ładny dom pod lasem na widokowej działce lokalizacja, działka Prezentujemy wolnostojący dom do wykończenia o powierzchni użytkowej 130 m2, położony na 10,86 ar działce w Głogoczowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł116,61 m² 7 632,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup od dewelopera! bez pcc! bez prowizji! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach. Dom składa się z: parter: - wiatrołap - 4,61 mkw - hall - 6,12 mkw - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł124,49 m² 5 197,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Na sprzedaż komfortowy dom dwupoziomowy z garażem i poddaszem użytkowym. Wnętrze domu będzie maksymalnie funkcjonalne, oferujemy duży, przestronny salon, otwartą kuchnię oraz duże.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł167 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ul. Głębokiej. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł229,74 m² 1 432,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Stajęczyny, idealna dla osób poszukujących ciszy, prywatności oraz dużej przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 290 000 zł110 m² 20 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący