dowolna

Domy

46 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z tarasem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 700 000 zł963 m² 9 034,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 927 m²

Przedstawiam rezydencję do sprzedaży, znajdującą się w Konstancinie-Jeziornej. Na działce o powierzchni 1927 m2 usytuowany jest duży dom o łącznej powierzchni użytkowej 963 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 850 000 zł489 m² 11 860,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 890 m²

Przedstawiamy Państwu elegancką rezydencję na sprzedaż usytuowaną w ładnej części Konstancina Jeziornej tuż na rzeczką Jeziorka. Fantastyczna duża, pięknie zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł126 m² 12 664,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowy, świeżo wykończony w wysokim standardzie segment skrajny, położony na kameralnym osiedlu Bliżej Natury na warszawskiej Białołęce. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwińsk nad Wisłą

Czerwińsk nad Wisłą,mazowieckie

6 000 000 zł670 m² 8 955,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:25 478 m²

Miejsce z duszą, otoczone naturą, stworzone z pasją i miłością do przestrzeni uzdrawiającej. Cisza, spokój, mnóstwo zieleni, szum drzew a z okien widok przepływającej Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Somonino

Somonino,pomorskie

499 000 zł283 m² 1 763,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu nowy dom w stanie surowym zamkniętym! Budynek położony jest w gminie Somonino, w miejscowości Sławki. Szukasz domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

779 999 zł110 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Okazja na pierwszy sprzedany dom! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pułaskiego

Warszawa,mazowieckie

1 221 347 zł123 m² 13 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:107 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Kazimierza Pułaskiego. Rodzaj domu: bliźniaczy. Budynek jest rodzaju: niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gnojnik

Gnojnik,małopolskie

899 000 zł176 m² 5 094,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Parterowy dom klasy premium w zielonej okolicy - Gnojnik, 10 min od Brzeska Jeśli marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu parterowym tuż przy lesie, a jednocześnie w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania mieszkanie 55 m na parterze domu dwurodzinnego z osobnym wejściem i osobna działką w centrum Grodziska Maz. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 139 900 zł130 m² 8 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Do sprzedaży bardzo ładny segment o powierzchni ok 130 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok.206 m2 Nieruchomość nie wymagająca wkładu finansowego, gotowa do wprowadzenia , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Proszowice

Proszowice,małopolskie

1 050 000 zł144 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące w Proszowicach. Funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku. To idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł95 m² 9 946,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu oraz wykończeniu mieszkania pod klucz. Kupując z nami nieruchomość zyskujesz 10%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czeczewo,pomorskie

1 619 000 zł189 m² 8 563,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

NA sprzedaż komfortowy dom parterowy Z dużym ogrodem tuż pod trójmiastem! lokalizacja: czeczewo to spokojna, cicha i malownicza wioska położona z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mestwina

Trzepowo,pomorskie

399 999 zł90 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Dom bliźniak w Trzepowie - mieszkalny i słoneczny, zamiana na mieszkanie w Trójmieście Na sprzedaż dom bliźniak z końca lat 80., położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 300 000 zł214 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Dom wolnostojący na planie zbliżonym do kwadratu, o powierzchni całkowitej niemal 214 m2 i powierzchni użytkowej niemal 182 m2. Zlokalizowany na na dużej działce 1319 m2 w Pszczółkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

40 000 zł587 m² 68,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Willa - budynek biurowy - na wynajem | żoliborz | wolnostojący Z garażem lokalizacja Warszawski Żoliborz, spokojna i prestiżowa część miasta, położona w sąsiedztwie Kępy Potockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

11 000 zł319 m² 34,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca dom na wynajem położony w Osielsku, zlokalizowany na działce o powierzchni 1079 m2, oferuje przestronne wnętrza spełniając potrzeby nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzeń Mały

Dobrzeń Mały,opolskie

233 000 zł110 m² 2 118,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, o powierzchni ok. 110 m2, położonego w Dobrzeniu Małym na działce o powierzchni 11,72 ara. Dom wymaga generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olek

Olek,kujawsko-pomorskie

749 000 zł228 m² 3 285,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 147 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Olku 6 pokoi, 2 tarasy, przestronny salon i ogromna działka! Przedstawiam Państwu atrakcyjny dom położony w malowniczym i cichym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darwina

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł168 m² 10 720,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Wrocław, oporów, ul. Darwina Lokalizacja Dom znajduje się w prestiżowej, kameralnej dzielnicy Oporów jednej z najbardziej cenionych lokalizacji we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żniwna

Krosno,podkarpackie

1 150 000 zł284 m² 4 049,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szukasz przestronnego, komfortowego i nowoczesnego domu w cichej okolicy, ale blisko centrum? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowo

Jakubowo,pomorskie

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom całoroczny o charakterze rekreacyjnym. Atrakcyjna lokalizacja nad jeziorem Dzierzgoń. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Dalsza

Wola Dalsza,podkarpackie

530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok 90 m2 usytuowany na działce o pow.11ar ,Znajduje się w miejscowości Wola Dalsza w Cichej i spokojnej okolicy , dom po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

13 800 zł216 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność przedstawić dom na wynajem na zielonej Saskiej Kępie. Dom jest gotowy do wprowadzenia, jest ogrodzony dom i posiada wewnętrzny parking na 4-6 samochodów. Lokal jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

6 900 zł104 m² 66,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wykończony dom w inwestycji Wiosenny Zakątek zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom jest całkowicie nowy, nikt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jadwigi Królowej

Piastów,mazowieckie

1 400 000 zł133 m² 10 541,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów w stanie deweloperski. Ostatni nowoczesny segment z dużym ogródkiem. Kameralna inwestycja dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 599 000 zł176 m² 9 085 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Nowoczesny dom w okazyjnej cenie Pełen stan deweloperski Jest to pierwszy z zaledwie czterech luksusowych domów wśród zabudowy jednorodzinnej. Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Zagaje

Kraków,małopolskie

12 000 zł800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Helton prezentuję do wynajęcia willę z ogrodem o pow. 800 m2 zlokalizowaną w dzielnicy Kliny-Zacisze. Funkcjonalna, w pełni urządzona i wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 190 000 zł230 m² 9 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rajszew

Rajszew,mazowieckie

750 000 zł126 m² 5 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Oferujemy do sprzedaży dom, 1/2 bliźniaka, w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Rajszew (gm. Jabłonna, powiat legionowski). Powierzchnia wynosi 126,1 m2 już razem z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cisy

Cisy,pomorskie

200 000 zł90 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:883 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

1 100 500 zł216 m² 5 094,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 012 m²

Makler nieruchomosci poleca : Nieruchomość w otoczeniu pól i drzew z asfaltową drogą dojazdową. Wolnostojący Dom o powierzchni użytkowej całkowitej 218m został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 379 900 zł229 m² 6 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom Parterowy w stanie deweloperskim +. Przedstawiamy do sprzedaży Dom z przestronnym poddaszem użytkowym łącznie o powierzchni ok.230 m2 posadowiony wśród pięknych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 840 000 zł220 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na Wawrze Dom znajduje się na działce o powierzchni 600m , ale jest możliwość dokupienia dodatkowej powierzchni 685m za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z dużą działką, garażem dwustanowiskowym i szybkim dojazdem do S6 Wojcieszyn k. Nowogardu Szukasz komfortowego, nowoczesnego domu, w którym od razu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 190 000 zł230 m² 9 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kaszubska

Rzeszów,podkarpackie

3 580 000 zł300 m² 11 933,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, o powierzchni ok. 300 m2, znajdujący się w Rzeszowie przy ul. Kaszubskiej - osiedle Wilkowyja. Nowy, nigdy nie.