dowolna

Domy

46 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 836 ogłoszeń

2 359 000 zł122,20 m² 19 304,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 825 m²

W naszej ofercie przedstawiamy klimatyczną nieruchomość do zamieszkania wśród zieleni z możliwością prowadzenia agroturystyki w rytmie slow. To gotowy, sprawdzony model życia + dochodu,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Przedwojenny dom z duszą Strzyżowiecblisko Jeleniej Góry | 6700 m | 2 stodoły z 1911 r. Cena: 590 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla miłośników historycznej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł15 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:315 m²

| oferta sprzedaży domku letniskowego. Domek usytuowany na działce o powierzchni 315m2, znajdującej się w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych " Słoneczna Polana " w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowe, ekskluzywne osiedle willowe w gminie Białe Błota Ekskluzywne osiedle willowe Villa Line to wyjątkowa inwestycja w miejscowości Ciele, położonej w malowniczej gminie Białe Błota.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:617 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Dźwirzynie - dom mieszkalny z domkiem letniskowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikalnej nieruchomości położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł154 m² 9 084,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na rynku. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Nowa Mała Wieś w gminie Leoncin, w spokojnej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł166,10 m² 4 978,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:902 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości rezerwacja Na sprzedaż dom w Wudzynie - idealny dla rodziny Nowa cena - 70 000 zł taniej! Jagła Nieruchomości poleca wyjątkowy dom z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł123,70 m² 12 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom bliźniak 123,70 m | Otwock Świder | blisko pkp, szkoły i natury Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni prawie 130m , położony na działce 332 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Z nami zrealizujesz swoje marzenia o własnym domu w Grecji, na Peloponez - oferta dotyczy zakupu działki i budowy domu. Kompleksowa usługa podczas trwania całego procesu inwestycyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł180 m² 3 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:453 m²

Jarosław /ul. Paderewskiego Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący, trzykondygnacyjny położony w centrum Jarosławia. Powierzchnia użytkowa domu: ok 180 m2 Powierzchnia działki: 4,53 ar.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł37,86 m² 17 432,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 37,86m z dużą działką 870m. Znajduje się w cichej i zielonej części Celestynowa - przy ul. Laskowskiej i składa się z: pokoju:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Graniczna

Stargard,zachodniopomorskie

629 000 zł116 m² 5 422,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:753 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom wolnostojący położony w Stargardzie. W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia: parter: - wiatrołap - przedpokój - kuchnia - łazienka - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł255,43 m² 6 107,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 255.43 m2, z 6 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

NA sprzedaż Dom bliźniak w Zduńskiej Woli - 180 m , działka 1054 m , stan surowy zamknięty. Lokalizacja: zduńska Wola, ul. Niemcewicza 13 Typ nieruchomości : dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:39 000 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej wraz z gruntami o łącznej powierzchni 39000m2 w gminie Kobylnica w okolicach Kuleszewa. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł180,24 m² 7 212,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowoczesny dom Z widokiem na jezioro Nowoczesny dom | Prywatny dostęp do jeziora | Kraina tysiąca jezior Dom z własnym dostępem do jeziora. Przestronny taras oraz ogród z widokiem na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł310 m² 8 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Poznania - w prestiżowej, willowej części Chyb, tuż przy Jeziorze Kierskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł147 m² 5 034,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Szczytna w pobliżu Polanicy Zdrój. Posadowiony na dużej ( 1514m2), prostokątnej działce dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł136,20 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:990 m²

Jeśli poszukujesz domku zlokalizowanego tuż przy lesie, to koniecznie musisz poznać tę ofertę. 1. Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy drewniany dom brda wraz z podpiwniczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Drogowle,świętokrzyskie

349 000 zł112,10 m² 3 113,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 033 m²

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy piękną działkę o powierzchni 10 033 m , zabudowaną domem z 2008 roku o powierzchni użytkowej 97,84.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł110 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w pięknej, spokojnej miejscowości 16 km od Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni 110 m2, w cenie 380 000 zł. Działka powierzchnia 0,0521.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł219,53 m² 1 594,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 215 m²

Dom z dużymi pomieszczeniami gospodarczymi. Siedlisko, agroturystyka. Nieruchomości Apartament prezentują dom o powierzchni użytkowej 92,17 m oraz pomieszczenia gospodarcze o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 672 000 zł281 m² 5 950,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w miejscowości Głowienka (gm. Miejsce Piastowe) woj. podkarpackie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom typu bliźniak na sprzedaż - Lipka Na sprzedaż estetyczny i funkcjonalny dom typu bliźniak , położony w miejscowości Lipka (koło Złotowa) , w spokojnej lokalizacji, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł210 m² 13 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Mołodycz k. Radawy. Do sprzedania ekologiczne gospodarstwo rolne w wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się w otoczeniu przyrody i malowniczych Sieniawski Lasów. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł158,60 m² 6 873 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż Nowoczesne domy jednorodzinne/ Osiedle Dąbrówka/ Nowy Sącz. Na zielonym, spokojnym osiedlu Dąbrówka w Nowym Sączu oferuję dwa nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Maków,mazowieckie

550 000 zł140,72 m² 3 908,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118 m z garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł256 m² 50,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mint property prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego domu położonego na 6 arowej działce pod Krakowem w sąsiedztwie International School of Kraków.Dom składa się z trzech kondygnacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł250 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (zieleniewo) główne atuty nieruchomości: - dom O powierzchni 250 m na dużej działce 1503 m - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52,04 m² 6 129,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:267 m²

Dom w Nowej Wsi Ujskiej, doskonała lokalizacja, dodatkowe pomieszczenia w cenie! Tylko w naszym biurze Oferta na wyłączność! Dom w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł182,44 m² 2 899,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w miejscowości Pinczyn. Budynek projektu archon, posadowiony na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom w bajkowym ogrodzie | 80 m | działka 1000 m | Jarkowice okolice Zalewu Bukówka Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 850 000 zł480 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego w Nowej Hucie w dzielnicy Branice. Dom położony przy ulicy Generała Michała Karaszewicza - Tokarzewskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł111 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł99,05 m² 12 417,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 99,05 m , projekt domu zx53, idealny dla rodziny poszukującej komfortu i spokoju. Dom położony jest w centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Piece, gmina Kaliska - blisko natury i jezior. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł152 m² 5 197,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom na sprzedaż w Wągrowcu Duży dom na sprzedaż w Wągrowcu Przedmiotem oferty jest dom w Wągrowcu przy ul. Sosnowej w Wągrowcu. Dom wybudowany W 1978r. w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kobylany,małopolskie

1 200 000 zł110 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom w Kobylanach - komfort, przestrzeń i spokój! Na sprzedaż oferujemy przytulny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 110 m , położony na pięknej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł330 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Jastrzębie - Piaseczno | sprzedaż | dom 330m2 powierzchnia całkowita / 160 m2 użytkowa | działka 1229m2 | 1 349 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł216,10 m² 5 872,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:918 m²

Twój wymarzony dom w Barczącej gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Z dala od miejskiego zgiełku, wśród zieleni, ale.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij