dowolna

Domy

46 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 737 ogłoszeń

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Kapitlany kompaktowy dom W idealnie wielkościową działką W otulinie lasu Lokalizacja! Dom zlokalizowany jest w miejscowości Wałdowo Królewskie. Niedaleko Dąbrowy Chełmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł600 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

dom wolnostojący | 600 m2 | 6 sypialni | 6 łazienek | garaż na 2 samochody | piękny ogród Home One ma przyjemność zaprezentować jedną z najlepszych nieruchomości jaką kiedykolwiek mieliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł261 m² 5 727,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

W ofercie dom wolnostojący znajdujący się przy głównej ulicy dzielnicy Krzekowo-Bezrzecze. Działka o powierzchni 712m2, z ogrodem oraz parkingiem dla pracowników. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł200 m² 2 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 014 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym i garażem w miejscowości Zagajnik gm. Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł220 m² 1 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:807 m²

Dom wolnostojący w budowie Mirostowice Dolne, ul. Ceramiczna 8 , nr działki 583/15, dwukondygnacyjny parter i piętro. Budowa rozpoczęta 1998r., pozwolenie na budowę. Dach płaski. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł393,90 m² 2 790,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Przestronny dom z potencjałem Suraż, woj. podlaskie Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę duży, solidny dom z cegły o powierzchni 393,9 m , położony na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł186,07 m² 5 207,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Zaścianki, gmina Grabówka, przy kameralnej ulicy Rybackiej. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kielce,świętokrzyskie

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Kielcach przy ul. Wygoda 26. Działka o powierzchni 510 m . Na działce znajduje się dom jednorodzinny parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł176 m² 11 079,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 176,73 m, usytuowany na przestronnej działce 1192 m2 w miejscowości Stara Wieś. Dom budowany z myślą o własnych potrzebach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lipnik

Lipnik,zachodniopomorskie

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w Lipniku w doskonałej lokalizacji pomiędzy Stargardem a Szczecinem. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł267 m² 1 460,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 411 m²

Przedstawiamy dom z ogromnym potencjałem, położony na dużej, zielonej działce w Książenicach, powiat rybnicki. Część zdjęć to wizualizacje jak możne wyglądać budynek po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł125,79 m² 9 102,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu z czerwonej cegły 82m2, lesznowola koło Grójca. Jeśli coraz częściej masz poczucie, że miasto zabiera.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 199 000 zł190 m² 11 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 726 m²

Wyjątkowy Dom w stylu dworkowym z duszą, w sercu natury położony w Brąswałdzie. Duet Broker oferuje do sprzedaży urokliwy dom w otulinie ciszy i lasu, gdzie spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł119 m² 7 145,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kameralna inwestycja w okolicy Lasu Młochowskiego. Każdy lokal składa się z parteru oraz piętra, dodatkowo zaaranżowane jest poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł148 m² 6 013,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Acmo Sp. z o.o. ma przyjemność zaprezentować przestronny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Boroszewo (gmina Tczew). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł260 m² 9 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta dla każdego kto ceni wysoki standard domu i chce mieszkać wygodnie jak na wakacjach a blisko miasta. Lokalizacja: dom położony jest w wyjątkowej lokalizacji - nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł416,76 m² 3 563,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Działka 1 380 m z zabudową usługowo-mieszkalną | ul. Żaboklickiego, siedlce Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1 380 m , zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz zabudową usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł314 m² 6 337,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom rezydencjonalny na sprzedaż - rusiec, gm. Nadarzyn, | 314 m | działka 1000 m | 2025r. Osiedle dynastia- elegancja, cisza, zieleń ten dom to idealne połączenie komfortu, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-31

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Przedstawiamy do sprzedaży duży dom w Aleksandrowie Kujawskim Dom o powierzchni użytkowej 200m2 Leży na działce o powierzchni 670m2 Dom ma dwie kondygnacje. Parter i pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł98 m² 8 775,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż w Super cenie! 860 tys nowoczesny dom w Osowcu pod Warszawą gm Żabia Wola pow Grodzisk Mazowiecki. Dobry dojazd do Warszawy Trasą S8 lub kolejką wkd. Lokal o powierzchni 93,08.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powierzchnia: 250 m kw. Liczba pokoi: 7 Piwnica: nie Opis parteru: salon, kuchnia, 2 pokoje, łazienka z wc, garaż Opis 1 piętra: 4 pokoje, garderoba, łazienka z wc Ogrzewanie: gazowe Okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 175 000 zł131,98 m² 8 902,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Do sprzedaży dom (lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym) z 5 pokojami na nowoczesnym osiedlu Marszowice na zachodzie Wrocławia. Jest to świetna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Renice

Renice,zachodniopomorskie

359 000 zł128 m² 2 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 092 m²

Na sprzedaż: siedlisko z dużą działką - Renice, gm. Myślibórz Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o ogromnym potencjale, położone w miejscowości Renice, w gminie Myślibórz, woj.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł186 m² 13 435,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta tylko u Nas na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego , piętrowego w Osielsku. Opis budynku 186 m2 - Parter - duży, dwustronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł450 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:899 m²

Smołdzino - nieruchomość z charakterem i konkretnym potencjałem biznesowym. Jeśli szukasz miejsca, które nie tylko stoi, ale zarabia albo ma potencjał, żeby zacząć zarabiać od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł103,63 m² 5 210,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom parterowy, jednorodzinny z przestronnym salonem z aneksem kuchennym oraz trzema sypialniami, usytuowany na niewielkiej, kameralnej uliczce w Przybyszewie. Duży, ustawny metraż.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł100 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Zielątkowo, dom parterowy 100 m2, działka 1253 m2, polecam do kupna klimatyczny parterowy dom w Zielątkowie z widokiem na stawy i tereny leśne, około 16 kilometrów od ronda Obornickiego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł90 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 934 m²

Siedlisko z 1,5 ha ziemi pod Białymstokiem - Haćki, gm. Bielsk Podlaski Szukasz miejsca z potencjałem, dużą działką i otwartą przestrzenią do własnej aranżacji? To siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł155,30 m² 5 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment Skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na pięknej dużej działce, w Malowniczej miejscowości, blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kurki

Kurki,warmińsko-mazurskie

549 000 zł132 m² 4 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Marzysz o zamieszkaniu w miejscu, które łączy piękno natury z wygodą nowoczesnego życia? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Przestronna działka i nowoczesny dom na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Radoszyce,świętokrzyskie

333 333 zł106,50 m² 4 566,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Lokalizacja Dom jest zlokalizowany w Radoszycach przy ul. Sportowej. To cicha i mało uczęszczana uliczka zapewniająca prywatność i komfort codziennego życia. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mam przyjemność przedstawić wyjątkowy parterowy dom o powierzchni 250,90 m2, którego bryła nawiązuje do tradycyjnej architektury dworku polskiego. Dom wyróżnia się stylowym i unikatowym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy dom na sprzedaż w Dolnej Grupie - idealne miejsce do życia! Marzysz o spokojnym domu w pięknej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

821 000 zł214 m² 3 836,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Sprzedam komfortowy dom w Ogrodzieńcu. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy komfortowy dom o powierzchni 214 m2 na działce o powierzchni 585 m2 w Ogrodzieńcu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 900 zł148 m² 6 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Golubka

Golubka,warmińsko-mazurskie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 764 m²

Nieruchomość Z niebywałym potencjałem! W nowej niższej cenie 620.000,00 ZŁ DO NEGOCJACJI! KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 8764 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł300 m² 8 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę domu, położonego na widokowej działce w malowniczej, podkrakowskiej miejscowości - Szczyglice. Lokalizacja Szczyglice to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwa działka rod z domem całorocznym! Gdańsk Rębiechowo (ul. Nowatorów) Szukasz miejsca, gdzie grill zawsze wychodzi idealnie! Lokalizacja: działka znajduje się na ogrodach działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł259 m² 4 247,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4