dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

899 000 zł370 m² 2 429,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Są nieruchomości, które się ogląda i są takie, które się czuje. Ten wyjątkowy dom położony w Bielsko-Biała przy ul. Filomatów to miejsce z charakterem, historią.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł290 m² 103,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł246,10 m² 3 856,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Rezerwacja - umowa przedwstępna Wyjątkowy dom - styl, komfort i przestrzeń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnego domu, urządzonego z dbałością o każdy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł109,26 m² 9 793,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Szarów gm.Kłaj, nowy dom wolnostojący, bardzo ładne miejsce, pokoi, 2 łazienki, działka 4,18 ara, rekuperacja, rolety zewnętrzne, stan deweloperski, 2 duże balkony Kupujący nie płaci 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł109 m² 7 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom dla rodziny Kobylanka | blisko Szczecina i Stargardu Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m , położony na działce 450 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł131 m² 11 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w kameralnej zabudowie szeregowej (zaledwie 4 segmenty) w prestiżowej i zielonej części Domaszczyna. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł330 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:615 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta Nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkalnym. Ustka jest miejscowością.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł125,40 m² 6 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w Pogórskiej Woli, gmina Skrzyszów Na wyłączność biura oferujemy do sprzedaży komfortowy, wolnostojący budynek mieszkalny, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł120 m² 2 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom wolnostojący przedwojenny W trakcie remontu atrakcyjna cena! Na sprzedaż dom wolnostojący w zabudowie szachulcowej, pochodzący z okresu przedwojennego, obecnie w trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł259 m² 21 235,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Na sprzedaż dom w prestiżowej okolicy - Bielsko-Biała, ul. Łowiecka Oferuję na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny położony w prestiżowej części Bielska-Białej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 560 zł104,02 m² 7 129,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanego z myślą o komforcie codziennego życia oraz funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł139,56 m² 5 940,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Rodzinny dom W zabudowie bliźniaczej chwalęcice Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 139,56 m z garażem i kotłownią, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł323,21 m² 9 900,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 152 m²

Wyjątkowa rezydencja w Rudniku Małym - idealna dla osób ceniących przestrzeń, prywatność i najwyższy standard wykończenia. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 293.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł180 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:712 m²

Zapraszamy na prezentację wyjątkowej nieruchomości dwa domy mieszkalne położone na jednej, ogrodzonej i zagospodarowanej działce w spokojnej części Sokółki. Idealna propozycja dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m , położony na działce 760 m przy ul. Lipowej w Bełchatowie bardzo dobra lokalizacja z szybkim dojazdem i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 000 zł164 m² 4 682,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego na osiedlu Poziomkowa Park w Blachowni przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

840 000 zł160 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł120,90 m² 4 797,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:634 m²

Nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy z założoną już pompą ciepła - Konin, pawłówek | Nowy, energooszczędny, gotowy do zakupu! Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2 bardzo duże pomieszczenia do własnej aranżacji, kuchnia, wc, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł133,35 m² 7 116,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom w super lokalizacji Śródmieście Gorzowa, w zabudowie bliźniaczej, poniemiecki, gruntownie wyremontowany i rozbudowany. Lokalizacja ul. Kasprowicza gwarantuje łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł74,50 m² 9 651,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Ul. Świerczewska - dokładnie na granicy Lubonia i Poznania. Doskonały i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł129 m² 1 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w miejscowości Rusiec przy ulicy Polnej. Rusiec to gminna wieś oddalona od Bełchatowa o 28 km i 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł70,46 m² 8 231,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:265 m²

Wybór tego konkretnego domu parterowego, to nie tylko korzyści w postaci wygody użytkowania: 1. dom jest funkcjonalny niezależnie od wieku domowników, ponieważ wszystkie pomieszczenia znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Na sprzedaż parterowy i klimatyczny dom wolno stojący, położony w Jeninie. Nieruchomość o niewątpliwym uroku i charakterze, w cichej okolicy z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 265 000 zł305 m² 10 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w topowej lokalizacji na Osowie, blisko Szczecińskiej Gubałówki. Lokalizacja gwarantuje dla przyszłych mieszkańców idealne warunki do aktywnego wypoczynku, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł2 838 m² 669,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek jako idealna inwestycja W ciepliach zdroju Oferujemy Państwu budynek wolnostojący murowany położony na działce o pow. 2838 m W budynku o pow. ok 1000 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł176,64 m² 5 655,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze atuty nieruchomości: wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł170 m² 2 234,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Dom o powierzchni ok. 170 m2, położony w miejscowości Łabiszewo, gmina Dębnica Kaszubska. Dom jest w trakcie kapitalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł190,70 m² 4 452,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom jednorodzinny w świetnej lokalizacji Jasionka Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2019 roku, zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Jasionce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł115 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

W ofercie również domy z większymi działkami. Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko lasu, ścieżki rowerowej ? Pragniesz zamienić.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

3 200 000 zł702,50 m² 4 555,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:500 m²

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną przy ul. Wyspiańskiego w Ostródzie w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł150 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 303 m²

Na sprzedaż dom na wsi z dodatkowym budynkiem przeznaczonym do wynajmu pokoi. Cały kompleks znajduje się na dużej działce, w pobliżu malowniczych jezior, które oferują możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 258 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezerwacja! Szukasz spokoju pod lasem, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ten dom w Pruszowicach to idealne miejsce dla rodziny lub osób pracujących zdalnie. Zamieszkaj tam, gdzie inni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł141,39 m² 6 011,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na oś Grunwaldzka. Jest to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,39 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł150,90 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim. i pcc! Przy wpłacie 10-15% wartości możliwość wydania lokalu do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł300 m² 9 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 300 m , położoną na działce ok. 1200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł136,80 m² 5 774,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom Twoich Marzeń w Zaściankach nowoczesność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej segment narożny o powierzchni 136,8 m , gdzie 106,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł355 m² 4 478,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom o powierzchni użytkowej 355m2 położony w willowej części Krościenka Wyżnego. Dom zlokalizowany w na dużej, ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł468 m² 19 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż: funkcjonujący , wspaniały kompleks 9 domków Koniaków, gmina Istebna. Na sprzedaż nowoczesny,.