dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Dom z garażem Pucice

Pucice,zachodniopomorskie

999 000 zł135,90 m² 7 350,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż dom położony na obrzeżach Szczecina. W okolicy jezioro, lasy, blisko sklepy: biedronka, żabka. Dom parterowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyobraź sobie poranek: wychodzisz z salonu bezpośrednio na przestronny taras z filiżanką świeżej kawy. Słońce powoli rozświetla Twój idealnie zadbany ogród, a do Twoich uszu dociera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł110 m² 5 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom premium obok lasu | 110 m | Ojrzanowo k. Łabiszyna 0% prowizji! ostatni dom na tym osiedlu Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Ten dom jest jednym z nich.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania funkcjonalna połówka bliźniaka położona w doskonałej lokalizacji! Powierzchnia 130 m2. Działka ok 500m2. Stan deweloperski. Dom posiada nowoczesną bryłę. Rok budowy 2025. Beton.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł92,13 m² 10 734,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na sprzedaż ostatni bliźniak o powierzchni 92,13 m2 położony w Antoninowie na kameralnym osiedlu 16 domków. Osiedle powstało z myślą o mieszkańcach dla których ważne jest życie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł126 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:739 m²

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kruszyn Krajeński. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł170 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Cieszyn ul. Wyspiańskiego Na sprzedaż nieruchomość położona w znakomitej lokalizacji, bezpośrednio przy ul. Wyspiańskiego w Cieszynie, składająca się z działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 928 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomość usytuowanej na jednym z osiedli miasta Sierpc, które słynie z Muzeum Wsi Mazowieckiej - jednego z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Zagórzyce,zachodniopomorskie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno - usługowy w miejscowości Zagórzyce, gmina Łobez. Nieruchomość położona w spokojnej, pełnej zieleni i lasów okolicy, przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł104 m² 3 548,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż murowany dom położony w pięknej i cichej okolicy, bardzo blisko centrum Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 104m2, w skład której wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w Naszej agencji. Zachęcamy do wynajmu domu w segmencie środkowym w miejscowości Rokitnica przy ul. Droga Słowackiego 35. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

895 000 zł139,10 m² 6 434,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł229,20 m² 9 773,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Komfortowy dom - elegancja, natura i Inteligentne technologie na 5000 m Oferuję na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 229,2 m , który stanowi kwintesencję.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny| 150 mkw| 4 km od Nowego Sącza - Miejscowość: dąbrowa (gmina Chełmiec) - Powierzchnia domu: 150 mkw - Powierzchnia działki: 11 ar - 7 pokoi - Taras z widokiem na Beskid Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Blizno,kujawsko-pomorskie

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 338 m²

Duża działka (3338m2) zabudowana domkiem letniskowym ocieplonym i z tarasem nad jeziorem ,na sprzedaż. Na działce jest możliwość wybudowania dodatkowo domu całorocznego jednorodzinnego. Pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł150 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż solidny, piętrowy dom z lat 80. o powierzchni ok. 150 m części mieszkalnej oraz dodatkowo ok. 60 m piwnicy, na dużej działce - 3200 m2 To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domy W spokojnej okolicy świniowice - gmina tworóg! nowa inwestycja! Na sprzedaż wolnostojący parterowy dom z antresolą o powierzchni 120 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Biuro City Invest ma do zaoferowania Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki wraz z zabudową Działka wraz z zabudową to około 28ar znajduje się w okolicy Nietkowa wieś Laski Dom.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł621 m² 1 578,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Wyjątkowa kamienica inwestycyjna na sprzedaż W centrum przemyśla! Lokalizacja: przemyśl, ulice Wincentego Pola / Mierosławskiego. Typ: przedwojenna kamienica miejska, wybudowana we wczesnych latach.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł310 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego, usytuowanego w malowniczej miejscowości Śniadówko, w gminie Pomiechówek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł130 m² 6 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:539 m²

Na sprzedaż kamienica z dochodem - doskonała inwestycja Na sprzedaż zadbana kamienica położona na ogrodzonej działce o powierzchni 539 m , z bramą wjazdową sterowaną pilotem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł121,86 m² 7 795,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 121,86 m2 | działka ok. 408 m2 | garaż | Gowino, ul. Krokusowa Opis nieruchomości: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Gowinie przy ul Krokusowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 689 000 zł220 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2017 r., o pow. 220 m , na działce 489 m . Budynek połączony z sąsiadem jedynie garażem.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom do remontu w miejscowości Haczów (pow. brzozowski), położony na działce 17 arów. Na nieruchomości znajduje się murowany dom ok. 100 m oraz budynek gospodarczy ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł234,93 m² 10 641,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:390 m²

Willa Dębowa - komfort, natura i gotowy biznes w sercu Niepołomic Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Małopolski. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 623 m²

Dom W borku po generalnym remoncie, przy rzece warta, z dwoma dużymi budynkami gospodarczymi Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Borek, w wyjątkowym miejscu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł180 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 161 m²

Dom rodzinny w spokojnej części Kłobucka Smugi | 5 pokoi | działka. Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dom jednorodzinny położony w spokojnej części Kłobuck, w dzielnicy Smugi.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł155,10 m² 7 414,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W pierwszej kolejności pragnę podkreślić, iż wraz z domem na posesji znajduje się również duży budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 118mkw, który można wykorzystać na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł128,30 m² 10 124,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom położony w miejscowości Wisła Głębce, w spokojnej i zielonej okolicy, zapewniającej ciszę oraz komfort codziennego życia, a jednocześnie z dogodnym dojazdem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł179 m² 5 581,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 729 m²

Są domy, które po prostu się ogląda, i są takie, które zostają w pamięci na długo. Ten dom w Gietrzwałdzie należy właśnie do tej drugiej grupy. Łączy w sobie historię,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:811 m²

Numer oferty w biurze 6759 Polecamy do wynajęcia wolnostojący dom parterowy, trzypokojowy, w pełni podpiwniczony o powierzchni użytkowej 86m2, posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł126 m² 46,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** wydoki standard*** ***piękny ogród *** *** halickie k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 900 zł222,30 m² 10 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł283,70 m² 4 300,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż z garażem w gm. Rzgów Przedstawiamy przepiękny dom o powierzchni 283,70 m2 z garażem w bryle budynku, usytuowany w malowniczej gm. Rzgów. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł210 m² 3 471,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:664 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej, zacisznej okolicy. Łazieniec stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających odskoczni od zatłoczonych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom położony na obrzeżach Wadowic, murowany z bloczków ytong. Nieruchomość jest położona na działce 621 mkw, z dojazdem początkowo drogą asfaltową, ostanie 30 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świdwin,zachodniopomorskie

889 000 zł130 m² 6 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż oferujemy komfortowy, klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 110 m , położony na przestronnej działce 620 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Świdwina. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł145 m² 2 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 154 m²

Dom w spokojnej okolicy Załęże, powiat jasielski, woj. podkarpackie Cena: 380 000 zł Jeśli marzysz o własnym domu położonym z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²