dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

Rynek pierwotny

589 000 zł108 m² 5 453,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Ten wyjątkowy nowoczesny dom modułowy piętrowy z garażem o niestandardowym projekcie z pewnością przyciągnie Twoją uwagę! Ten dom zapewni idealne warunki do życia dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł520 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:203 m²

Gotowiec inwestycyjny! dochodowa kamienica W samym centrum. Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienicę , dochodową, w bardzo dobrym stanie zlokalizowaną w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł270 m² 4 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

W naszej ofercie przestronny dom idealny dla większej rodziny w bliskiej odległości od miasta! Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł112,51 m² 7 990,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Bez podatku pcc! Połowa bliźniaka na osiedlu zamkniętym - stan deweloperski, 5 pokoi, garaż, duży ogródek. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł177 m² 9 316,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie wolnostojący, jednopiętrowy dom o powierzchni 177m2, położony w Sulejówku w urokliwej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł186 m² 3 489,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, 7 kilometrów od Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł105 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy na wynajem bardzo komfortowy i doskonale zlokalizowany dom jednorodzinny. Lokalizacja - Podłęże, ul. Wąska. W pobliżu: - stacja pkp 600m - przystanek 500m - szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w Leśniewie, gotowego do wykończenia według własnych preferencji, w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej, w przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 107,30 m² 2 519,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:710 m²

Piękna kamienica z potencjałem. Nowa Cena Ostrów Wielkopolski - Kamienica przy deptaku, ul. Kolejowa 20. Unikalna okazja dla inwestora, który chce zrealizować szybki zysk. W budynku wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Duży dom w stanie deweloperskim + okazała działka z potencjałem - Bobrowiczki / 4 km od Sławna Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 160 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł100 m² 2 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Na sprzedaż dom w wyjątkowej lokalizacji Korczyna, cisza, natura i pełne odosobnienie Oferujemy na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy miejscowości Korczyna, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł210 m² 3 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Lawenda 2 to dom z klasą- elegancki, funkcjonalny o rozświetlonym wnętrzu dzięki dużej ilości okien z pięknym zadaszonym tarasem. Dom wybudowany został z gazobetonu, dach skośny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł25,80 m² 7 713,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:6 678 m²

Do sprzedaży teren zabudowany budynkiem mieszkalnym w miejscowości Borowa, gmina Wola Krzysztoporska. Nieduży dom o pow. użytkowej ok. 25,80m2. Powierzchnia zabudowy 36,84 m2. Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł239,80 m² 2 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:763 m²

| na sprzedaż | Przestronny dom w Szczekocinach Przestronny dom 240 m na spokojnym osiedlu - Szczekociny, ul. Wspólna Marzysz o dużym, solidnym domu w spokojnej okolicy, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł80,90 m² 9 258,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny - zatrzymaj się przy tej ofercie. Przedstawiamy czteropokojowy dom w stanie deweloperskim z dwoma miejscami postojowymi w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł409,90 m² 3 900,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:703 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Chciałbyś znaleźć nieruchomość dla siebie i jednocześnie móc na niej zarabiać? Zależy Ci, aby mogli z Tobą zamieszkać Twoi.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł109,11 m² 7 240,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Sprzedam dom wolnostojący piętrowy. Położony w Rudzie Śląskiej Halemba, przy ul. Rybnickiej powierzchnia użytkowa 110m2, powierzchnia działki 1280m2, miejsce parkingowe na terenie posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Obrowo,kujawsko-pomorskie

890 000 zł120,90 m² 7 361,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom Z prefabrykatów keramzytowych.hmmmm - niejedni z Państwa zastanawiają się co to znaczy - więc wyjaśniamy:) Jeśli: Solidna, monolityczna konstrukcja : precyzyjne wykonanie elementów,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł136 m² 4 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Energooszczędny dom wolnostojący k/nowy Tomyśl! Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego o powierzchni 136 m2 i działką 800 m2, w pobliżu lasu i licznych ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, dwupiętrowy, z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w Żywcu. Najważniejsze informacje: powierzchnia całkowita: 210 m powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

358 999 zł994 m² 361,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:35 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 994 m , położona w malowniczej miejscowości Krzeszna, w sercu Kaszub. Nieruchomość wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Poznań,wielkopolskie

667 500 zł78,53 m² 8 499,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ostatni wolny lokal w I etapie inwestycji. Bliźniak na sprzedaż - Poznań, szczepankowo, ul. Biesiadna Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł134,84 m² 5 710,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom nr 11- oferta optymalna dla rodziny 2+1 badż 2+2 Nieruchomość znajduje się w kobylnicy i jest częścią inwestycji deweloperskiej pod nazwą "panorama". W ramach tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł244,20 m² 5 692,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Możliwość zrobienia dwóch odrębnych mieszkań centrum dobrzykowic! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica Budynek budowany z suporeksu 44.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dostępne tylko W pepper house! atuty: -dom drewniany z termoizolacją, -cicha i spokojna okolica, -bliskość lasu i jeziora, -niskie koszty i łatwość utrzymania, -duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł315 m² 2 984,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Sędziszowie, przy ulicy o rosnącym potencjale inwestycyjnym bezpośrednio w sąsiedztwie rozwijającej się strefy przemysłowej. Taka lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł180 m² 23 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:726 m²

-sprzedam- duży dom wolnostojący do remontu. Dom z potencjałem. Dom podzielony na dwa oddzielne mieszkania. Na piętrze znajdują się: salon z aneksem kuchennym, 2 przestronne sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 922 000 zł106 m² 18 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 000 m²

English version below. Duży dom z 2023 roku - ul. Myślenicka, 25 minut do centrum Krakowa , 2 miejsca postojowe. Wysoki Standard pod klucz! W pełni umeblowany Mieszkanie wykończone 2024/2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł200 m² 1 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:453 m²

Dom bliźniak Z dużym potencjałem inwestycyjnym nowa kościelnica Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 200 m, położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł403 m² 6 674,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 900 zł249,80 m² 5 163,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom jednorodzinny Radziejowice | 250 m | działka 700 m | 1 350 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny z 1994 roku, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł183 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni 183m2, na dużej działce 1298m2, położoną w Busku-Zdroju przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł92,13 m² 6 827,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecamy! W sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,13 m + poddasze 19 m , z ogrodem 74-152 m i 2 miejsca postojowe. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 598 000 zł250 m² 14 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:614 m²

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowy i komfortowy dom jednorodzinny który spełnia oczekiwania klientów ceniących sobie przede wszystkim przestrzeń, dużą funkcjonalność, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Muszyna,małopolskie

589 000 zł130 m² 4 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

NA sprzedaż dom W muszynie Z piękną panoramą Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok 130 m , położony w malowniczej Muszynie, zaledwie kilka minut jazdy od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 095 m² 2 648,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:532 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości znajdującej się w samym centrum Chorzowa na ul. Wolności Kamienica o łącznej powierzchni 1095 m2 co.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł134,39 m² 5 201,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowa Oferta Domów w Stanie Deweloperskim w Mielcu. Powierzchnia: 134,39 m2 | Cena: 699 000 pln Zamieszkaj w Spokoju i Komforcie. Dla biura. Zapraszamy do zakupu domów w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz po pracy, a Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie dorastać w spokojnej okolicy? Ten dom w zabudowie bliźniaczej to połączenie komfortu, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lesięcin,zachodniopomorskie

919 000 zł260,17 m² 3 532,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 301 m²

Dom wśród lasów i jezior Lesięcin Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w miejscowości Lesięcin (gmina Węgorzyno, powiat łobeski, woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

568 000 zł184 m² 3 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:444 m²

Makler Poleca Do sprzedania dom w Brzozie o powierzchni 190 m składający się z 7 pokoi,3 łazienki,2 kuchnie. Dom ma trzy kondygnacje ; parter; -kuchnia -2 pokoje -łazienka piętro; -2.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł207 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyobraź sobie dom, w którym każdy dzień zaczyna się wśród zieleni, śpiewu ptaków i zapachu lasu. Dom, w którym dzieci mają przestrzeń do zabawy, a dorośli miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona