dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Serock,mazowieckie

1 420 000 zł164 m² 8 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż bardzo ładny parterowy dom wolnostojący w Serocku. Budynek posadowiony na działce: 843 m2 pow. użytkowa budynku 127,18 m2 pow. całkowita budynku164,61 m2 Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł133 m² 7 218,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Klimatyczny dom z kominkiem i dużym, pięknym ogrodem Sprzedam klimatyczny dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni mieszkalnej ok.110 m2, pobudowany na pięknie zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dołuje,zachodniopomorskie

1 170 000 zł685 m² 1 708,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:685 m²

Dom z klimatem i potencjałem Dołuje, okolice Szczecina Na sprzedaż wyłącznie w Rfg Nieruchomości Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój natury z wygodą życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł300 m² 9 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Luksusowy dom w prestiżowej części Bielawy stan deweloperski Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 300 m , położony na działce o pow. 1239 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł285 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Do wynajęcia przestronny, świeżo odnowiony dom o powierzchni 285 m , położony przy ul. Husarii w Warszawie. Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki czemu jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł326,35 m² 2 295,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Bliźniak na końcu spokojnej ulicy - duża działka 1415 m Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł117 m² 5 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 311 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3311 m z domem jednorodzinnym, położonej w spokojnej i zielonej części miejscowości Dachowa,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 979 m²

Twoja oaza spokoju pod lasem dom z duszą i hektarem możliwości! Oferta na wyłączność Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta, ale z dobrym dojazdem do cywilizacji? Ten uroczy dom.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł695 m² 1 410,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania, wykończony dom jednorodzinny w Kuznocinie, gmina Sochaczew. Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł261 m² 13 409,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Bliźniak 2 segmenty | Centrum Wieliczki | przy Kopalni Soli | 261 m | 685 m działki | inwestycja Cena: 3 500 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł111 m² 6 747,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom z ogródkiem w centrum miasta w cenie mieszkania. Zieleń, wszędzie blisko, cisza i spokój dla Ciebie i rodziny. Jedyny dom wolnostojący w centrum miasta w takiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bukowa

Bukowa,świętokrzyskie

644 999 zł151,50 m² 4 257,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany wg nowoczesnego projektu Amaretto 2 (zgodny z wt 2021). Budynek został odebrany w 2020 roku, a jego układ wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Są domy, które mają metraż. I są takie, które mają historię, duszę i klimat, którego nie da się odtworzyć nową budową. Ta nieruchomość to właśnie dawna Chaładynówka obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł335 m² 8 805,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:930 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna funkcjonujący pensjonat z ugruntowaną pozycją na rynku, bazą stałych, powracających klientów oraz licznymi pozytywnymi opiniami. Wszystko to.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł103,25 m² 4 455,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Oferta dostępna tylko U nas W biurze! Opiekun : Dorota Kołt tel:   Proponuję sprzedaż części domu z ogrodem - 4 pokoje, 103,25 m , Sobieszów z widokiem na Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 496 m² 36,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 496 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Siedlisko na sprzedaż - kumiała |.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom pod lasem | Standard Premium+ | 0% pcc Dom, który łączy komfort, technologię i spokój natury Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Ten dom to przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mogilno

Mogilno,kujawsko-pomorskie

535 000 zł80 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu dom wraz z budynkiem gospodarczym na sprzedaż. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł171,06 m² 4 325,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Bilcza,świętokrzyskie

779 000 zł150 m² 5 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy Państwu komfortowe domy w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w miejscowości Bilcza. Szeregówki położone są w doskonałej lokalizacji, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł115 m² 4 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zdjęcia przedstawiają pomieszczenia ze stanem aktualnym i przykładową wizaulizacje pomieszcenia Na sprzedaż solidny dom z lat 70. z dużym potencjałem - idealny pod dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł210 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Przedstawiamy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu domów jednorodzinnych i szeregowych w Kielcach, osiedle Ostra Górka w pobliżu ulicy Andersa. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szałstry

Szałstry,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł244,41 m² 5 114,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 111 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 244,41 m z zagospodarowaną działką o powierzchni 10111 m Dom oddany do użytku w 2004 roku, wybudowany metodą tradycyjną parter.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ostatni dom w obniżonej promocyjnej cenie- 670 000 zł! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 102 m (92 m powierzchni użytkowej), zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł100 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Jagniówka, w gminie Borzęcin - idealna dla rodzin szukających spokojnego miejsca do życia lub osób marzących o własnym domu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł250,50 m² 5 269,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 250,50 m (powierzchnia użytkowa 113,95 m ), położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

2 700 000 zł264 m² 10 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 585 m²

Wyjątkowa oferta! Atrakcyjny, piękny dom wolno stojący z poddaszem użytkowym, funkcjonującym lokalem usługowym oraz własną siłownią, usytuowany w otulinie lasu na imponującej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł133,80 m² 11 136,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (stykający się z drugim budynkiem tylko garażem) w Chwaszczynie o powierzchni 133,8m w tym duży garaż 19,54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł163 m² 7 975,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kupujesz bezpośrednio od developera. Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku pcc 2 % Do sprzedaży dwulokalowy dom bliźniaczy zaprojektowany na kameralnym osiedlu składającym się z 10 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł68 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedaży siedlisko z domem i stodołą .Ogrzewanie piecem kaflowym,woda,prąd,swiatłowód. Dom do remontu.Do dokupienia 8 ha z lasem wokół siedliska

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł211 m² 6 635,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Nie płacisz podatku pcc 2% Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim podwyższonym, zlokalizowany w miejscowości Sulejówek wg. projektu Julia 9 firmy Archon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł268 m² 4 850,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Niezwykle miejsce, niezwykły dom. Ogromna działka na wzgórzu przy ścianie lasu, indywidualny, nowoczesny projekt, solidnie wybudowany stan surowy zamknięty z przemyślnymi rozwiązaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł180 m² 7 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie szeregowej - Świebodzice, osiedle Piastowskie Cena: 1 370.000 zł (do negocjacji) Powierzchnia całkowita: ok. 172 m Działka: ogrodzona, z podjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł260 m² 7 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

* lokal użytkowy z apartamentem i działką w Mrągowie rezerwacja nieruchomości! Numer kontaktowy do opiekuna oferty :   Lokalizacja : ul. Bohaterów Warszawy / Mrągowo Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł196 m² 7 397,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| połowa bliźniaka w Stramnicy - 146m2 z dużą działką 1000m2 i podwójnym garażem. Szukasz domu, który połączy ciszę wsi z wygodnym dostępem do miasta? To połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł143,94 m² 4 161,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w Rymanowie - w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ślesin,wielkopolskie

340 000 zł140 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w miejscowości znanej z turystyki w Ślesinie w Wielkopolsce Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 140 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Oferta dotyczy nowoczesnego, dwupoziomowego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 300 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Atrakcyjne położenie w dolinie Dunajca' Budynek przeznaczony na usługi Stan surowy zamknięty

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł126 m² 5 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Link do filkmu: Wyjątkowy, nowoczesny dom 126m2 o prestiżowym charakterze elegancja, komfort i świetna lokalizacja w jednym. Pępowo koło.

Szczegóły ogłoszenia

932 960 zł116 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:973 m²

Sprzedam dom w stanie deweloperskim o całkowitej powierzchni 116 m2. Dom zlokalizowany w miejscowości Nowa Piasecznica w cichej i spokojnej okolicy. Odległość do stacji pkp.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij