dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

1 400 000 zł327,90 m² 4 269,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Czy szukasz klasycznego i funkcjonalnego domu w wyjątkowym leśnym otoczeniu? i ekonomicznego zarazem? i lokalizycyjnie blisko Szczecina i Stargardu? Jeśli odpowiedziałeś 3xtak to.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 980 m²

Murowany dom do wykończenia w Orzechówce. > krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przestronny, solidny dom z lat 60., wybudowany z cegły, wraz z murowano-drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł273 m² 6 263,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej na skraju Chojnowskiego Parku Krajobrazowego - domu wolnostojącego w otoczeniu sosnowych lasów Magdalenki. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł175 m² 2 845,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż przestronny dom w centrum Pleszewa wyjątkowa nieruchomość, położona na działce o powierzchni 610 m , stanowiąca idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł100,70 m² 9 731,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kobyłka, dom/segment skrajny, wykończony, 4 pokoje, działka ok. 250 m2. Tylko U nas! Prezentujemy na sprzedaż wykończony lokal/segment skrajny wybudowany w 2006 roku o powierzchni 100,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł100,40 m² 11 454,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Wyjątkowa nieruchomość W standardzie premium Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, położony w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł230 m² 1 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z duszą- poniemiecka perła w sercu lubuskiej natury! Na sprzedaż wyjątkowy, solidny dom z cegły o powierzchni całkowitej ok. 230 m2, użytkowej ok. 150 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł143 m² 8 251,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa inwestycja W milanówku! Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej. Domy połączone garażami, każdy na działce ok. 600 m2. Parter domu to pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kałdowie - duży potencjał, wiele możliwości aranżacyjnych! Oferujemy na sprzedaż murowany, wolnostojący dom jednorodzinny, podpiwniczony, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 777 zł185,16 m² 4 697,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pozostała tylko jedna część. Niższa cena na wiosnę. Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w którym wyodrębniono dwa samodzielne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o domu tuż przy Parku Krajobrazowym? Prezentowana nieruchomość to urokliwa posiadłość z lat 60., usytuowana w otoczeniu zieleni, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł333,70 m² 6 442,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:121 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość klasy premium, zlokalizowana w ścisłym centrum Starego Miasta w Lidzbarku Warmińskim. To nowoczesna kamienica w stylu willi miejskiej, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Oferta agencji nieruchomosci universal Ustroń okolice Cisownica ul. Jałowcowa 15, dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m na działce 10 arów Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, tył sprzedawanego domu przylega do domu sąsiada. Oba położone są na niezależnych działkach. Możliwość rozbudowy - nadbudowy na wysokość zgodną z domem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:109 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , położony w Swarożynie przy ul. Zielonej. Nieruchomość z 2005 roku, w pełni zelektryfikowana, zmodernizowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 770 000 zł691,17 m² 6 901,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:937 m²

Hotel, restauracja i salon gier 300m od plaży Przejmij gotowy biznes - o personel się nie martw - z nami masz pełną opiekę we wszystkich aspektach! % % % % - oferta na wyłaczność Willa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł136 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 574 m²

Na sprzedaż niebanalna nieruchomość przy ul. Górnośląskiej (w drugiej linii zabudowy) w Kaliszu. Na działce 2574 m2 znajduje się dom mieszkalny wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

980 400 zł76 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne, energooszczędne domki wysoki standard, gotowe do wykończenia Na sprzedaż oferuje nowoczesne, całoroczne domki o przemyślanej konstrukcji i bardzo dobrych parametrach izolacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 829 m²

Luksusowy dom położony w Radzionkowie w dzielnicy domów jednorodzinnych przy uliczce o bardzo małym ruchu samochodowym. Zbudowany z dużą starannością i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł116,86 m² 6 828,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Domy o powierzchni ponad 116 m w Kostrzynie Wielkopolskim, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodzin. Idealne połączenie funkcjonalności, estetyki i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 365 zł82,85 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej (j57-C), w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:380 m²

Funkcjonalny dom o powierzchni 280 mkw., podzielony na 3 całkowicie niezależne lokale, każdy z osobnym wejściem. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania wielopokoleniowego, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł83,48 m² 9 762,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

1. Dom & wykończenie pod klucz Inwestycja oferuje domy jednorodzinne w dwóch wariantach: sasanka L (ok. 69 70 m ) i Sasanka XL (ok. 83 84 m ). Został dom ostatni - sasanka XL.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 100 000 zł108 m² 10 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu ptasim. Nieruchomość wybudowana w 2021 roku - zostały wykorzystane wysokiej klasy materiały budowlane. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:612 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu dom wolnostojący położony w Karpaczu na Osiedlu Skalnym. Dom o powierzchni mieszkalnej 162 m2 składa się z: piwnica: pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł175 m² 46,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Komfortowy dom dla rodziny z ogrodkiem ciche Bielany (radiowo) Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny segment, położony w spokojnej, zielonej części Bielan (radiowo), przy kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Wynki

Wynki,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł138 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Gotowa inwestycja nad jeziorem - 3 w pełni wyposażone domki, sauna | Wynki, gm. Łukta Są nieruchomości, które trzeba dopiero wymyślać, urządzać i rozkręcać. I są takie, które już.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł193 m² 3 621,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna w centrum - 3 mieszkania, najem od pierwszego dnia. Na sprzedaż dom inwestycyjny położony w ścisłym centrum Wodzisław Śląski, przy ul. Rzecznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł165,72 m² 6 631,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany na osiedlu Kolejarzy w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 165,72 m kw, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł116,38 m² 3 858,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

2 domy na jednej działce - ogromny potencjał inwestycyjny | Balin, gm. Chrzanów Wyjątkowa oferta dla inwestora, rodziny wielopokoleniowej lub osoby szukającej nieruchomości z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 000 zł119,23 m² 13 251,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom Mokronos Dolny | 5 pokoi | wysoki standard | bez pcc Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej części Mokronosu Dolnego, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szarów,małopolskie

1 070 000 zł120,51 m² 8 878,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Szarów gm.Kłaj, nowy dom wolnostojący, 4 pokoje, 2 łazienki, garaż, rekuperacja, stan deweloperski. działka 587m2 z dużym zachodnim ogrodem. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc.Budowa domu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł460 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 360 m²

Dom na działce inwestycyjnej z wz na halę handlową - Częstochowa, róg ul. Św. Rocha i ul Odrodzenia. Szukasz gotowego biznesu? A dodatkowo gruntu pod budowę hali magazynowo- handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł180,24 m² 2 879,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6