dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

895 000 zł89 m² 10 056,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny, komfortowy, gotowy do zamieszkania! Szukasz swojego miejsca na ziemi? Marzy ci się własny ogród, szukasz nowego domu ale nie chcesz tracić czasu na jego wykończenie? Mamy coś specjalnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, Rynek

Sułów,dolnośląskie

1 190 000 zł278,30 m² 4 275,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości W samym centrum Sułowa, tuż przy rynku, znajduje się budynek, który łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł133,67 m² 6 276,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej o pow. 133m2, w znakomitej lokalizacji na północy Rzeszowa - boczna ul. Warszawskiej, ul. Łąkowa. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł141,96 m² 7 037,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

0% prowizji od kupującego! ostatni wolny dom! Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Pielgrzymowice , gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 141,69 m2 , pow. użytkowej 124,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł203 m² 3 443,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Zadbany dom z ogrodem energooszczędny, z pompą ciepła i fotowoltaiką Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom jednorodzinny usytuowany na działce o powierzchni 856 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł297 m² 2 676,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 712 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny w Pisarzowicach pod Lubaniem. Budynek usytuowany na gustownie zaaranżowanej działce o powierzchni 2712 m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom komfort, styl i doskonała lokalizacja! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni ok. 220 m, zaprojektowany z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł69,38 m² 7 999,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:195 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż prezentujemy budynek (11a) w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, z przynależnym ogródkiem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 680 zł75,30 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w kameralnej inwestycji, w stanie deweloperskim, termin oddania pierwszy kwartał 2026r. Inwestycja położona w miejscowości Rusiborek, powiat średzki,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł196 m² 1 683,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Przestawiam do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Jabłonna Lacka. Dom o powierzchni około 196 m2, położony na działce przy ul. Zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Tros

Tros,warmińsko-mazurskie

380 000 zł10 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

NA sprzedaż Budynki gospodarcze w zabudowie siedliskowej Tros gmina Ryn Przedmiotem sprzedaży jest teren o pow. 1ha zabudowany murowanym budynkiem gospodarczym oraz drewnianą stodołą położony.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł170 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

0% prowizji Na sprzedaż budynek mieszkalny/usługowy w centrum miasta przy ulicy Kraszewskiego 15, tuż przy Focus Mall! Przez obecnego właściciela rozpoczęte zostały prace projektowe polegające.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom w Tarnowie Grodkowskim. Działka długa, prostokątna 14 arów. Połowa zbudowana w latach 30-tych, druga połowa dobudowana w latach 70-tych. Całość niepodpiwniczona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90,09 m² 6 648,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, narożny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 90,09 m , położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł164 m² 3 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Nowy segment w kameralnym kompleksie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Łaz Rokitno Szlacheckie. Powierzchnia działki: 333m |.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł112 m² 9 508,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:39 500 m²

Kanalizacja i światłowód brak skosów szkoła tylko 500m od domu park tylko 10 m od osiedla autobus mpk wrocławskie 2 minuty spacerem Zachęcamy do zobaczenia na żywo - wygodny, ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż prezentujemy Leśny Dom, który leczy duszę - położony w miejscowości Miedzichowo (woj.wielkopolskie, pow.nowotomyski), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:562 m²

Nieduza dwu kondygnacyjna kamienica z końca XIX wieku usytuowana tuz przy ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu,miejsce ruchliwe,atrakcyjne komercyjnie.Na parterze znajduja sie dwa lokale uzytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Prezentujemy do sprzedaży parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 1140 m2 w miejscowości Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł40 m² 18 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Przedstawiam Państwu piękny dom letni zlokalizowany na sporej działce 1238m2. Miejscowość Perlino, okolica dzika i zielona, ale zamieszkała szczególnie latem przez osoby chcące uciec od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

1 100 000 zł346 m² 3 179,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dwa lokale mieszkalne w doskonałej lokalizacji w Piechowicach, idealne pod inwestycję! Doskonała okazja na stworzenie dochodowego biznesu, gdyż jeden lokali można podnajmować. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Piekny dom W malowniczej okolicy W pobliżu łagowa lubuskiego! duża działka 2800 m2! niepowtarzalna, unikatowa lokalizacja! Oferujemy państwu na sprzedaż pięknie zlokalizowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł207 m² 3 859,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 207 m , położony w miejscowości Kolonia 131a (woj. pomorskie, powiat kartuski).

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł203,14 m² 3 101,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:718 m²

Prezentujemy Dom w pięknej i malowniczej okolicy jaką jest miejscowość Kuriany. Oferta dostępna jest tylko i wyłacznie przez Biuro "olchowk nieruchomości". Jeśli poszukujesz takiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł234 m² 6 619,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom wolnostojący 234 m | Rekuperacja | Klimatyzacja | Duży potencjał Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 234 m , posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł545 m² 2 183,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:637 m²

NA sprzedaż Dom - Elbląg ul. Robotnicza 24 Powierzchnia domu: 545 m2 Powierzchnia działki: 637 m2 Dom w Elblągu przy ul. Robotniczej 24, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł130 m² 6 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 115 m | działka 320 m | Chrząstowice pod Opolem | pompa ciepła | bez pcc i prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

560 000 zł142 m² 3 943,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

*Atrakcyjne siedlisko na Mazurach k. jeziora i lasów Jeżeli chcesz mieszkać na Mazurach, przy dużym jeziorze i poszukujesz przestrzeni łączącej przyjemność i wypoczynek oraz brakuje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł300,90 m² 14 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Konstancin - Jeziorna | połówka domu dwulokalowego 300,9 m2 | działka 750m2 | 4 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni użytkowej 300,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 900 zł161,20 m² 6 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł114,36 m² 6 374,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szukasz nowego domu pod Warszawą w spokojnej, zielonej okolicy? Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114 m z działką 750 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 000 zł537,80 m² 3 300,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 411 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienny komfort łączy się z prywatną strefą relaksu - na ponad półhektarowej działce, w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 999 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Ostatni dom w sprzedaży - Brzezina | 150,76 m | działka 745 m Oferta deweloperska | bez prowizji | bez pcc Na sprzedaż ostatni dostępny dom jednorodzinny w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł256 m² 2 695,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Ladny, przytulny dom Z widokami na okoliczne gory polozony W starym saczu na prawie 13 sto arowej dzialce,. Dogodna lokalizacja , okolo 20 minut pieszo do rynku ,dobry dojazd I komunikacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł450 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zapraszamy do zakupu domu o powierzchni 450 m2 na działce 2500 m2 w jednej z ładniejszych części Konstancina, docenioną ostatnio przez nowych mieszkańców. Okolica łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł203,20 m² 73,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:322 m²

Piękny dom na Sadybie na Warszawskim Mokotowie. Całkowita powierzchnia domu wynosi 203m2. Składa się z 7 pomieszczeń. Na najniższym piętrze budynku znajduje się duży pokój, garderoba, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156,16 m² 7 556,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 156 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł90 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

*** dom wśród drzew *** cicha podlaska wieś *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska, położonego w okolicy miejscowości Jałówka (gm. Michałowo). Powierzchnia działki wynosi ok. 3700.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wróble

Wróble,warmińsko-mazurskie

599 000 zł92 m² 6 510,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Elegancka nieruchomość z działką - komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 92 m . Znajduje się w spokojnej,.