dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż nieruchomość w Bogucinie Małym nieopodal Olkusza. W skład wchodzi działka o powierzchni około 1600m2 zabudowana domem do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 190 000 zł237 m² 13 459,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nowa cena dom W olsztynie z linią brzegową Unikatowa nieruchomość zlokalizowana w olsztyńskiej dzielnicy Likusy. Na nieruchomość składają się: dom mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

659 205 zł97 m² 6 795,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:42 m²

Inwestycja w Oleśnicy na osiedlu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim Na kameralnym osiedlu z ogródkami, miejscami postojowymi i energooszczędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł178,41 m² 12 891,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ramsowo

Ramsowo,warmińsko-mazurskie

870 000 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Warmii i Mazur prywatność, natura i ogromny potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł200 m² 12 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom dla dużej Rodziny szukającej niskich kosztów utrzymania Przestronny Dom w samym Sercu Podkowy Leśnej z dużym Potencjałem, który łączy funkcjonalność z estetyką. Dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł241 m² 2 485,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim Zamość, ul. Równa 7 lokalizacja -atrakcyjne miejsce do zamieszkania -cicha, spokojna i bezpieczna okolica Zamościa -bliska.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł91 m² 43,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia parterowy dom w Żyrardowie na os. Wschód na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o pow. 1000 mkw. Budynek jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony o pow. użytkowej 91 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z potencjałem na dużej działce (25 ar) Klonów, blisko S7 Szukasz ciszy, kontaktu z naturą i przestrzeni, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł357,70 m² 7 967,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowy pensjonat z widokiem na jezioro Ostrzyckie- gotowy biznes w sercu Kaszub. Gotowy, dochodowy pensjonat w jednej z najpiękniejszych lokalizacji na Kaszubach, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 900 zł139,20 m² 6 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.140 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł294,17 m² 7 648,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 294 mkw usadowiony na działce 837 mkw w Kiełpinie przy Łomiankach. Dom wybudowany został w 2003 roku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł170 m² 3 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

Rezerwacja! Twój azyl blisko Białegostoku. Polecam dom posadowiony na pięknej, dużej działce położony niedaleko Białegostoku. Stan surowy otwarty czyli wszystko można zrobić zgodnie z swoim.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł152,20 m² 7 220,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom w Toruniu idealny pod działalność gospodarczą. Przygotowaliśmy koncepcję rozbudowy budynku z przeznaczeniem pod biura lub gabinety lekarskie. Miejsce warte uwagi z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 043 m²

Do sprzedania Urokliwy Domek z Budynkami Gospodarczymi i Dużą Działką w Mikołajewicach, gm. Warta Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż malowniczo położony domek.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Dochodowa nieruchomość, 10 minut pieszo do morza. Ośrodek wypoczynkowy położony przy ulicy Słonecznej w Dąbkach, na działce gruntu o powierzchni 1 379 mkw., o wymiarach 43 x 32 m.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż Domek letniskowy typu Brda, olszany k. Przemyśla Szukasz miejsca z klimatem, które możesz urządzić po swojemu? Oferujemy na sprzedaż urokliwy domek letniskowy typu Brda legendę.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł209,86 m² 3 287,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 045 m²

Staniszów - 0,6045 ha | zabudowa mieszkalno-usługowa Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w malowniczej miejscowości Staniszów, w gminie Podgórzyn - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł217 m² 4 972,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dwa domy oraz działka budowlana w spokojnej okolicy. Wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch domów oraz dużej działki budowlanej. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78,80 m² 12 677,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Zarabiaj ponad 78 tysięcy rocznie! Zainwestuj w nieruchomość, która od pierwszego dnia zarabia na siebie. Na sprzedaż budynek mieszkalny zlokalizowany w centrum Bielska-Białej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

840 000 zł81,09 m² 10 358,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł200 m² 4 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

Poznaj wyjątkową ofertę nieruchomości w malowniczej okolicy Beskidu Żywieckiego - gmina Milówka! Ta urokliwa, cicha i korzystna lokalizacja to idealne miejsce na Twój nowy dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł99 m² 5 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem i garażem. Nieruchomość gotowa do wykończenia z pompą ciepła, fotowoltaiką i ogrzewaniem podłogowym na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł95 m² 3 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na sprzedaż - Piotrków Kujawski, ul. 1 maja 52 Nowe meble | Nowa pompa ciepła | Fotowoltaika | Niskie koszty utrzymania Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom piętrowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł600 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt o powierzchni ok. 600 m na działce 4100 m, z ugruntowaną pozycją na rynku i stałą bazą klientów. Idealny dla inwestora lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł173 m² 3 410,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 779 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł242 m² 13 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Do sprzedaży segment skrajny na cichym, spokojnym osiedlu. Doskonale zaprojektowany dom z 2005 roku. Podpiwniczony, dwupiętrowy. Suterena - ok. 35m2, (możliwość osobnego wejścia, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z funkcją mieszkalno-usługową usytuowany w mieście Kleczew, powiat koniński, woj. wielkopolskie Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł116 m² 12 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom pod Złotem - Beskid Śląski agencyjnej! Zobacz video, wirtualny spacer, rzuty! Gotowy dom do odbioru! Dom pod Złotem to gotowy do odbioru całoroczny dom jednorodzinny z bali, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł170 m² 68,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 500 m²

Dom w zabudowie szeregowej 170m2 | 4 pokoje | Działka 3,05 ara | Rzeszów | ul. Władysława IV Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Wilkowyja przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł145 m² 10 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny dom bliźniak 2023 | Przyjaźń (gmina Żukowo) | 125 m + garaż | pv 5,9 kw Szukasz domu gotowego na już w spokojnym, zielonym miejscu, ale z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz idealnego miejsca do życia? Głażewo, gmina Międzychód (woj. wielkopolskie) Jeśli marzysz o przestronnym domu, który oferuje spokój, bliskość natury i doskonałą lokalizację, ta.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł167 m² 1 670,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 971 m²

Budynek mieszkalny W gminie dąbrowa tarnowska, powiat dąbrowski! nowa, niższa cena! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Smęgorzów, gmina Dąbrowa Tarnowska, składającą.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący położony w zacisznej wsi Żary gmina Krzeszowice, wśród lasów i parku krajobrazowego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu uroczy dom wolnostojący usytuowany na 25.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gołdap

Gołdap,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom-wysoki standard-centrum- gołdap Jeśli szukasz domu blisko miejskich wygód a zarazem w zacisznym miejscu ta oferta jest dla Ciebie! W rozsądnej cenie zyskujesz: 1) Dom w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł103,44 m² 6 380,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nieruchomość dla ludzi ceniących ciszę i spokój Polecam nieruchomość usytuowaną na osiedlu gdzie powstało tylko sześć budynków jednorodzinnych dwulokalowych, prowadząca do nich droga jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł83,51 m² 7 711,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Zielona Dolina Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł112,35 m² 7 111,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Nowy wykończony dom z garażem i ogrodem Budynek E2 Osiedle Ławy Szukasz nowego domu gotowego do zamieszkania bez remontu i bez czekania na budowę? Na sprzedaż wykończony dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł412 m² 15 752,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Opiekun oferty Tomasz Leiman tel.   piękny dom na oporowie Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie oraz dodatkowo został rozbudowany. Oporów jest.