dowolna

Domy

46 906 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 906 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Dobrzykowice,dolnośląskie

840 000 zł111 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Świerszcza

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł266 m² 11 290,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:986 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kamiennicy z 1939 roku, zlokalizowanej na Warszawskich Włochach W skrócie: kamienica, powstała w 1939r., znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł112 m² 12 032,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom szeregowy o powierzchni użytkowej 112,2 m2 wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stan deweloperski: ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, podłączenie pod kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pod Skocznią

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł280 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Atrakcyjny segment skrajny Z urokliwym ogrodem Przestronne | Świetna i zielona lokalizacja | Segment skrajny | Garaż Dom znajduje się w jednej z najlepszych części Mokotowa - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

240 000 zł98 m² 2 448,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:35 m²

Na sprzedaż dom z pięknym ogrodem Mostkowo-Kornatka. Cena280.000zł Powierzchna użytkowa 80 m2 Parter 55 m2 z wiatrołapem Poddasze 25 m2 Rok budowy 1939 Stan: rozpoczęte prace remontowe Woda:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Stare Jabłonki,warmińsko-mazurskie

989 000 zł140 m² 7 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom z dwoma niezależnymi apartamentami Stare Jabłonki, oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni około 140 m , przebudowany i rozbudowany w 2020 r. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego lokalu mieszkalnego w budynku szeregowym. Segment o powierzchni użytkowej ok 110m 2 , (całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Lipiny

Nowe Lipiny,mazowieckie

1 159 000 zł172 m² 6 738,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Nieruchomość dostępna wyłącznie W naszej ofercie! W sprzedaży dom jednorodzinny położony w miejscowości Nowe Lipiny w gminie Wołomin (pogranicze Wołomina). Zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł163 m² 13 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom Premium w zabudowie bliźniaczej | 163 m2 | Garaż | Tarasy | Ogród narożny | Wawer - Wille Miejskie Na sprzedaż nowoczesny, elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 698 900 zł211 m² 8 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży Dom wolnostojący w Kajetanach. Jest to przestronna, nowoczesna nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.210 m, posadowiona na działce o powierzchni ok. 1200 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,dolnośląskie

1 199 000 zł232 m² 5 168,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w bezpośrednim sąsiedztwie Środy Śląskiej. Nieruchomość usytuowana jest na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielgolas Brzeziński

Wielgolas Brzeziński,mazowieckie

1 290 000 zł249 m² 5 184,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:512 m²

Pow. użytk. 248,81 mkw \\ Tylko 4 domy na ogrodzonym obiekcie \\ taras i 2 balkony \\ 4 sypialnie + użytkowe poddasze \\ salon z aneksem \\ 3 łazienki \\ 2 garderoby \\ pralnia \\ 1 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 749 000 zł241 m² 7 261,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Rumia | Dom wolnostojący 240,85 m | 6 pomieszczeń + garaż | Smart Home I W zielonej części Rumi Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzesińska

Swarzędz,wielkopolskie

1 599 000 zł477 m² 3 352,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:724 m²

Zapraszam do zapoznania się z domem o powierzchni 477,11 m , położonym w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej, wybudowanym w 1975 roku. Budynek aktualnie podzielony jest na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

699 000 zł102 m² 6 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 102 m2 (powierzchnia użytkowa - 92 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

1 660 826 zł128 m² 12 985,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatną strefą spa Marzysz o domu, który łączy spokój podmiejskiego życia z komfortem nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mielno

Mielno,wielkopolskie

999 000 zł328 m² 3 047,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Przestronny dom z potencjałem na działce 1044 m idealny dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż wyjątkowy dom położony na działce o powierzchni 1044 m , z pięknym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Malcanów,mazowieckie

598 000 zł135 m² 4 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na działce 480 m2 3 piętra - 5 pokoi/sypialni - duży salon z aneksem kuchennym około 400 m2 ogrodu - prywatność Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgliska

Węgliska,podkarpackie

699 000 zł118 m² 5 923,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

To wyjątkowa oferta, która łączy komfort z bliskością natury. Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 117,67 m , położony na działce o powierzchni 1400 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szklarska Poręba,dolnośląskie

4 199 000 zł800 m² 5 248,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Pensjonat w Szklarskiej Porębie Lokalizacja i Otoczenie: obiekt położony jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscowości w Sudetach Szklarskiej Porębie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Dwór

Nowy Dwór,kujawsko-pomorskie

1 090 000 zł218 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Dzień dobry. Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży bardzo zadbanego i solidnego, wykończonego wysokiej jakości materiałami domu z cegły w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podgórki

Podgórki,dolnośląskie

299 000 zł168 m² 1 779,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, urokliwą działkę budowlaną z przestronnym domem, położoną w malowniczej okolicy, z przepięknym widokiem na Góry Kaczawskie. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rataja

Sulejówek,mazowieckie

1 750 000 zł233 m² 7 510,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom o powierzchni 233 m , położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - zaledwie 1,5 km od granicy Warszawy. To miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Odrzechowa

Odrzechowa,podkarpackie

499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Sprzedam piękny, dom z możliwością zamieszkania od zaraz w miejscowości Odrzechowa jest to wieś w województwie podkarpackim, w powiecie sanockim, w gminie Zarszyn. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce

Strzelce,kujawsko-pomorskie

579 000 zł700 m² 827,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Wyjątkowy Spichlerz z 1898 roku - Twoje miejsce z historią i duszą! Na sprzedaż spichlerz z czerwonej cegły, wybudowany w 1898 roku, położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Szamotuły,wielkopolskie

499 000 zł111 m² 4 495,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną! Zapraszamy do zakupu urokliwego domu wolnostojącego, położonego w Szamotułach przy ul. Ogrodowej 19. Ta historyczna nieruchomość zbudowana około 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 199 900 zł201 m² 10 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Brwinów | działka 865 m. Na sprzedaż oferowany jest dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 865 m, położony w Brwinowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krosno

Krosno,podkarpackie

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Dom Z garażem I pełnym podpiwniczeniem W polance. Idealny dla rodziny lub pod działalność! Na sprzedaż budynek mieszkalny z ogromnym potencjałem, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górnicza

Piekary Śląskie,śląskie

650 000 zł167 m² 3 892,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z dwóch domów wraz z budynkami gospodarczymi posadowionych na jednej, zagospodarowanej działce o powierzchni 425m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

895 000 zł132 m² 6 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Ostatnia połowa bliźniaka 132m2 na działce 337m2 Budynek po odbiorze Dom znajduje się w wyjątkowej miejscowości Książenice otoczonej przepiękną zielenią terenem natura 2000. Lokalizacja samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Witkowo Drugie,zachodniopomorskie

999 999 zł103 m² 9 708,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wykończony w eleganckim stylu, idealny dla rodziny, zlokalizowany w miejscowości Witkowo Drugie w pierwszej linii zabudowy, tuż przy Stargardzie. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł255 m² 5 485,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękny dom W murowańcu. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1080m2, gotowy do zamieszkania. Dom zbudowany tradycyjnie, murowany, ocieplony 12 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jezierzany

Jezierzany,dolnośląskie

350 000 zł212 m² 1 654,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:768 m²

Dom bliźniak jezierzany - 500 m od jeziora, szybki dojazd do legnicy! Powierzchnia: 211,6 m Działka: 768 m Dom dwulokalowy (bliźniak) Lokalizacja: jezierzany, okolice Legnicy Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Kiełmina

Kiełmina,łódzkie

3 700 000 zł311 m² 11 897,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 920 m²

Oferta zarezerwowana! Oferujemy Państwu na sprzedaż niepowtarzalną rezydencję. Genialny i nowoczesny design budynków oraz duża, malownicza działka o powierzchni ok.1,6 ha to najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czechyń

Czechyń,zachodniopomorskie

450 000 zł78 m² 5 762,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Na sprzedaż dom położony na przestronnej działce o powierzchni 9100m2 w malowniczej miejscowości Czechyń. Nieruchomość dwupoziomowa o powierzchni około 79m2 z poddaszem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oliwki

Siadło Dolne,zachodniopomorskie

1 249 000 zł136 m² 9 183,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym | Siadło Dolne | 5 minut od Szczecina Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Płatnicza

Warszawa,mazowieckie

5 900 000 zł330 m² 17 878,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:505 m²

Wyjątkowy dom w sercu Starych Bielan - ul. Płatnicza Na sprzedaż dom składający się z dwóch połączonych segmentów o łącznej powierzchni 330 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Karwiany,dolnośląskie

1 103 022 zł158 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej 157,8 (salon, 3 sypialnie i 3 łazienki) w stanie deweloperskim, gotowy w sierpniu 2025 Nowoczesny skrajny szereg, trzy piętrowy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolechy

Smolechy,mazowieckie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą ofertę sprzedaży domu w Smolechach Informacje o nieruchomości: budynek mieszkalny wolnostojący o powierzchni użytkowej 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wąglik

Wąglik,warmińsko-mazurskie

599 000 zł271 m² 2 210,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 644 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi i dużą działką - Wąglik k. Pisza Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Wąglik, zaledwie kilka minut od centrum Pisza. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzyszkowo,wielkopolskie

549 000 zł190 m² 2 889,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 190 m , położony w Krzyszkowie spokojnej miejscowości graniczącej z Rokietnicą, z wygodnym dojazdem do Poznania.