dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

680 000 zł45 m² 15 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:812 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i przytulny domek położony w miejscowości Jurowce, z szybkim i wygodnym dojazdem do Białegostoku. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł140 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:918 m²

Pod budownictwo mieszkaniowe lub inwestycyjnie, klinikę, przedszkole itp. Na sprzedaż budynek typu bliźniak ok. 140m2 użytkowej 114 posadowiony na działce 918m2 na Bielawach za 1500000 do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

W świnoujściu do wynajmu w wysokim standardzie dom wolnostojący dwu kondygnacyjny z 2000 roku - o pow. 300 m 2. Dom przestrzenny, posiada 7 pokoi 2 i 3 osobowych.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 055 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone we wsi Kotły, w gminie wiejskiej Bielsk Podlaski w spokojnej, zielonej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł158 m² 6 265,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, zeroemisyjny, zrównoważony budynek ekologiczny. Dom wysoce energooszczędny - roczne zapotrzebowanie na energię na m2 nie przekracza 20kwh - minimalne koszty ogrzewania. Jeśli są Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł680 m² 4 336,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomosci ,mały Domek' polecają atrakcyjna ofertę dla inwestora Na sprzedaż klimatyczny pensjonat w butikowym stylu z ogromnym potencjałem położony w malowniczym Jagniątkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Błonie,mazowieckie

779 000 zł87 m² 8 954,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż Bliźniak o powierzchni całkowitej 87,5m2 posadowiony na działce 408m2 w gminie Błonie , ok 5km od Centrum Błonia. Bliźniak budowany w technologi tradycyjnej , składający.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł125 m² 10 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom z bali z duszą idealny na wypady i do stałego zamieszkania Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy nad jeziorem w otoczeniu lasu, który łączy klimat letniskowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 800 zł253,17 m² 4 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Oferuję na sprzedaż widokową nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej dzielnicy Zawiercia - Karlinie, woj. Śląskie. Powierzchnia działki: 1850 m2 (951 m2 stanowi działka budowlana i 900.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł116,10 m² 5 934,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 etapu inwestycji komfortowych bliźniaków w Krynicach. Każdy segment to: - parter: - wiatrołap ok 6,4m2 - kuchnia ok 7 m2, - jadalnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł572,73 m² 3 474,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż pensjonat w Karpaczu - Ulica Reymonta 8 Doskonale zlokalizowany obiekt z potencjałem biznesowym i mieszkaniowym w sercu Karkonoszy. Przedmiotem sprzedaży jest pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 649 m²

Na sprzedaż siedlisko z domem mieszkalnym, domkiem rekreacyjnym i stawem 2649 m działki! Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone na dużej i przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł140 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle na Zachodniej w Długołęce To wyjątkowa inwestycja deweloperska usytuowana w Długołęce na przedmieściach Wrocławia. Inwestycja to cztery domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł119,30 m² 7 669,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:177 m²

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Super.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł203 m² 3 201,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przestronny dom wolnostojący w Łambinowicach komfort, przestrzeń i potencjał w jednym! Oferuję na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni 203,85 m (pow. użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

1 377 000 zł220 m² 6 259,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Rybniku - Maroko-Nowiny Oferujemy na sprzedaż duży, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej około 200 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł203,70 m² 3 431,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 897 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Dąbrowie ok. 16 km od Braniewa, w spokojnej okolicy w pobliżu Jeziora Pierzchalskiego. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł250 m² 9 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Belvedere Estate prezentuje na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w prestiżowej części Zalesia Dolnego pod Warszawą! Dom wolnostojący 4-pokojowy o powierzchni około 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak 146 m z garażem i ogrodem - Tuchom, osiedle Dębowa Na sprzedaż dostępne 8 nieruchomości Nowoczesny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 146 m (ok. 210.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38,20 m² 9 921,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:362 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! dom W spokojnej części rumii - idealny dla tych którzy chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł132 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m2 w cichej i spokojnej okolicy w Nowym Sączu na os Chruślice na działce10a. Całość ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł3 100 m² 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom + hale + biuro | idealne pod działalność Unikalna nieruchomość łącząca komfort życia prywatnego z pełnym zapleczem do prowadzenia działalności gospodarczej. (Osoby zainteresowe większą.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł790 m² 2 215,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 566 m²

Na sprzedaż Rezydencja położona w Porębie, w ustronnej części miasta, otoczona polami i lasami. Charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem i otwartą przestrzenią. Jest to dom,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł311 m² 48,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość w Opacz-Kolonia przestronny dom z dużym ogrodem, idealny do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej, z opcją wydzielenia komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł235 m² 4 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 235 m (powierzchnia użytkowa: 149,84 m ). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:860 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący Z doskonałym dojazdem do trasy dk94 I S1! urządzona I zagospodarowana działka 860M! 3 garaże! budynek gospodarczy! dom W bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł200 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Mokotów | Skrajny segment | Z dużym potencjałem do własnej aranżacji : Dla kogo: dla osób, które marzą o domu, chcą mieszkać w spokojnej i zielone okolicy, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł180 m² 8 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 493 m²

Są domy, które mają duszę. Ta nieruchomość to przestrzeń z charakterem, klimatem i historią idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność profesjonalną czy realizacje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł164 m² 4 567,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia dom na sprzedaż .Oferta tylko u Nas. Dom umieszczona jest w spokojnej lokalizacji w Zbrojewsku .Dom został ocieplony, wymieniono dach ,nowe.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł12 031 m² 66,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 031 m²

Duża działka siedliskowa z domem 1,2031 ha Widowo k. Bielska Podlaskiego Na sprzedaż nieruchomość rolna zabudowana (siedlisko) położona w miejscowości Widowo, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 200 000 zł349 m² 3 438,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:491 m²

Polecamy Państwu duży, wolnostojący dom dla trzech rodzin położony w Gryficach. Dom o powierzchni całkowitej 349 m2 a użytkowej 258.50 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł150,72 m² 8 419,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

***możliwa zamiana Z dopłatą na mieszkanie 2/3 pokojowe - żory I okolice, ewentualnie rybnik*** Wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny, który łączy komfort nowoczesnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł178,50 m² 6 717,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Opalenicy lokalizacja: opalenica ul. Kasprowicza specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 918 Powierzchnia działki: 619 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł209,09 m² 7 652,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 171,67 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1932 m2, zaledwie 4 km od centrum Goleniowa. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł182 m² 5 489,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Twoja oaza spokoju w samym sercu Wigierskiego Parku Narodowego. Dlaczego ta nieruchomość to twoja najlepsza inwestycja? lokalizacja marzeń natura U twoich stóp: zaledwie 100 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł90 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 730 m²