dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Narama,małopolskie

899 000 zł115 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nowy dom dla Ciebie w miejscu, gdzie natura przenika się z nowoczesnością. Narama | 115,06 m | Garaż Ogród 4 sypialnie Poszukując nowego domu staramy się wybrać miejsce gdzie znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłaków

Mysłaków,dolnośląskie

699 000 zł358 m² 1 952,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 1984 m , zabudowana domem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Położona w malowniczej miejscowości Mysłaków (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

1 260 000 zł166 m² 7 590,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Polecamy na sprzedaż bardzo ładny dom parterowy o pow. użytkowej z garażem łącznie 166 m2 w cenie 1.260.000 zł. Nieruchomość jest z 2017 roku. Jest wybudowana z cegły. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sukielicka

Wrocław,dolnośląskie

2 399 000 zł287 m² 8 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Opiekun oferty: tel. Pięknie wykończony dom wolnostojący o powierzchni ok. 287m2 znajduje się na Wrocławskich Kuźnikach. Dostępny jest wirtualny spacer w tej nieruchomości! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Huta Żabiowolska

Huta Żabiowolska,mazowieckie

799 000 zł79 m² 10 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, klimatyczny Dom jednorodzinny - wolnostojący usytuowany na pięknej zielonej działce o powierzchni 1900 m2 w okolicy Żabiej Woli. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom o pow. ok 450 m 2 posadowiony na działce 930 m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu jest następujący ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Schodnia

Schodnia,opolskie

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu w pięknej i spokojnej okolicy? Z widokiem na pola i łąki oraz las? Z zachowaniem dogodnego dojazdu do większych miejscowości? dom gotowy do zamieszkania! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Małe

Strzelce Małe,łódzkie

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni 180 m położony na działce o powierzchni 2100 m w miejscowości Strzelce Małe (gm. Masłowice). Nieruchomość przeznaczona do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Łódź,łódzkie

2 950 000 zł231 m² 12 778,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 801 m²

Wyjątkowa nieruchomość z duszą. Odrestaurowana willa, która niegdyś była letniskiem. Położona tuż obok lasu i kompleksu rekreacyjno- sportowego Nowa Gdynia. Bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł165 m² 7 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica w centrum Grodziska Mazowieckiego Plac Wolności | Idealna pod inwestycję! Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w samym sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włodzimierzów

Włodzimierzów,łódzkie

1 399 000 zł350 m² 3 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedaży piękny, wygodny, funkcjonalny dom powierzchni użytkowej około 350 m2, mieszczący się we Włodzimierzowie (gm. Sulejów, pow. piotrkowski), na spokojnym, cichym, zielonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wieliczka,małopolskie

749 000 zł85 m² 8 809,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w ramach inwestycji Panorama Gdowa- tylko 12 km od Wieliczki - zlokalizowanej w malowniczych Bilczycach koło Gdowa. To kameralne osiedle zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m2 z działką 1.77 ar położny przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Prezentowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 349 000 zł330 m² 4 087,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Piaseczno - Jastrzębie | sprzedaż | dom 330m2 powierzchnia całkowita / 160 m2 użytkowa | działka 1829m2 | 1 349 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Leśne

Bezrzecze,zachodniopomorskie

2 100 000 zł210 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:797 m²

Bezrzecze, oś. Leśne. Dom wolnostojący o pow. 173 m2 powierzchni użytkowej i 210 m2 powierzchni całkowitej z garażem na jeden samochód w bryle budynku. Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

865 000 zł169 m² 5 118,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 169 m2, parter z użytkowym poddaszem, usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

1 300 000 zł147 m² 8 868,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 299 900 zł288 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 399 900 zł188 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Żyrardowie! Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.149 m (całkowitej ok. 189m2) położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malawa

Malawa,podkarpackie

720 000 zł85 m² 8 442,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 69,5 m , usytuowany na działce o powierzchni ok. 2,7 ara w miejscowosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

869 000 zł95 m² 9 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Lokalizacja: łódź Polesie ul Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borowa

Borowa,dolnośląskie

620 000 zł140 m² 4 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący parterowy o pow od 80m2 do 91,7 m2 na działce 500 m2 dodatkowo poddasze 80 m2 o wys 2,20 m dojazd drogą gminną ceny domów: dom nr 1 - największy 91,7m2 : 680 000 dom nr 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Adamskiego

Imielin,śląskie

899 000 zł189 m² 4 756,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - stan deweloperski podwyższony, 189 m Działka 620 m , Imielin - ul. bp. Stanisława Adamskiego Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasprowicza

Gdańsk,pomorskie

1 790 000 zł473 m² 3 784,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nieruchomość położona w najbardziej pożądanej części dzielnicy Oliwa ulica Kasprowicza. Oliwa to niezwykła dzielnica, która zachwyca niepowtarzalnym klimatem niskiej zabudowy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

0%prowizjii brak podatku pcc Bliźniak w stanie surowym zamkniętym z opcją wykończenia do stanu deweloperskiego Na sprzedaż nowoczesne domy w trakcie budowy położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł266 m² 9 416,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:556 m²

Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej wzniesiony w 1992 roku. Położony na działce narożnej w centralnej części Marysina Wawerskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł111 m² 13 243,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Segment na zakniętym osiedlu Urządzony, gotowy do zamieszkania, trzykondygnacyjny segment z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w warszawskim Wawrze, na nowoczesnym, eleganckim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 750 000 zł200 m² 8 736,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu gustownie urządzony dom o powierzchni 200m2 położony na ogrodzonej 8 arowej działce, zlokalizowany w odległości 11 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Władysławów,mazowieckie

890 000 zł121 m² 7 355,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować segment w stanie deweloperskim blisko lasu w podwarszawskiej zielonej Lesznowoli. Dom usytuowany jest na osiedlu segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Platynowa

Tulce,wielkopolskie

4 400 zł120 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam na wynajem do pierwszego zasiedlenia, ładny, przestronny, a zarazem kompaktowy i bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej [2025r]. Lokal nowiutki , czekający na pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 000 zł195 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołasia

Bełchatów,łódzkie

719 000 zł125 m² 5 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dobra wiadomość! Pierwszy dom na Ludwikowie przy ul. Arkadiusza Gołasia został zarezerwowany, a my świętujemy to obniżką ceny drugiego domu! Tylko do końca września cena spada aż o 30 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapole

Zapole,mazowieckie

1 099 900 zł145 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł143 m² 8 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143m2 z działką ok 218m2 Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

879 900 zł138 m² 6 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.138 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.550m2. Nowy ok 138m2.dom nr.2 Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niesułowice

Niesułowice,dolnośląskie

489 000 zł130 m² 3 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom w malowniczej Dolinie Baryczy! Otoczony polami i lasami! Blisko stadnina koni, staw! Wymarzony dla fanów przyrody i miłośników slowlife! Podstawowe informacje: * lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dys,lubelskie

1 350 000 zł275 m² 4 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 674 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w Dysie (gm. Niemce) - 275 m , działka 2674 m Istnieje również możliwość wydzielenia działki za domem ok. 1200 m2 Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaseczyńska

Słomin,mazowieckie

2 399 000 zł237 m² 10 122,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący (237 mkw.) usytuowany na działce o powierzchni 1 400 mkw., w cichej i zielonej okolicy Słomina - idealnej dla osób ceniących komfort, przestrzeń.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij