dowolna

Domy

46 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Plażowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

3 500 000 zł322 m² 10 856,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dom - pensjonat położony w Grzybowie, przy głównym wyjściu na plażę z tarasem widokowym, i linia zabudowy, 200 m od morza. Top lokalizacja, obok las, łąki, cisza i spokój od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzeźnica,lubuskie

850 000 zł125 m² 6 815,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 843 m²

Brzeźnica ulica Zielonogórska, na sprzedaż dom parterowy z 2017r. ,o powierzchni całkowitej 124,72m2 z wolnostojącym garażem dwustanowiskowym z wiatą, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kęszyn

Kęszyn,łódzkie

335 000 zł70 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż oferuję przytulny dom o powierzchni 70 m , położony w spokojnej części miasta Rozprza, z doskonałym dojazdem do większych miast: -Piotrków Trybunalski 10 min,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie Dom wolnostojący ma powierzchnię 160 m2 i leży na ponad 20 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mołstowo

Mołstowo,zachodniopomorskie

430 000 zł75 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker #nasprzedażdommołstowo Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

1 198 000 zł166 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 166 m2, położony w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu i z szybkim dojazdem do centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Droga do Daniela

Zakopane,małopolskie

3 099 000 zł150 m² 20 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Lokalizacja: ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w jednej z najpiękniejszych części Zakopanego przy malowniczej Drodze do Daniela, z bezpośrednim widokiem na majestatyczny Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 460 000 zł195 m² 7 499,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Ostatni bliźniak w Sprzedaży! Skotniki: zaraz obok ul. Spacerowej. Nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej, spokojnej części Krakowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowniki

Bobrowniki,kujawsko-pomorskie

420 000 zł197 m² 2 131,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:905 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną w Bobrownikach, powiat lipnowski, województwo kujawsko -pomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 689 900 zł218 m² 7 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Wyjątkowy Dom na sprzedaż w Żyrardowie na bardzo ładnym Osiedlu Wschód. Twoje nowe miejsce do życia! Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł320 m² 42,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Eurovilla prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem na zamkniętym osiedlu blisko Placu Vogla. Dom wykończony w stylu countryside. Dom posiada parter, piętro i użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Góraszka,mazowieckie

740 000 zł125 m² 5 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Osiedle Góraszka to nowoczesna inwestycja składająca się z 16 domów w zabudowie szeregowej. Każdy dom oferuje około 125 m powierzchni użytkowej, rozmieszczonej na trzech kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 249 000 zł146 m² 8 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zegrze

Zegrze,mazowieckie

870 000 zł109 m² 7 981,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:906 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z działką o powierzchni 906 m2. Przepiękne tereny mieszkaniowe z bliskim dostępem do Jeziora Zegrzyńskiego. Położenie blisko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

780 000 zł127 m² 6 141,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak w Chylicach, gm. Jaktorów 127 m | Garaż | Działka 500 m | Rok 2024 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

810 000 zł94 m² 8 617,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom parterowy | blisko mielna Doskonale sprawdzi się zarówno jako second dom nad morzem, jak i miejsce do stałego zamieszkania. Wygodny dom parterowy, wolnostojący posadowiony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakościele,łódzkie

1 390 000 zł97 m² 14 359,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Miło mi zaprezentować piękną nieruchomość w wyjątkowo malowniczej miejscowości Zakościele, położonej w województwie łódzkim. Nowoczesny dom, w każdym calu dopracowany pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przysucha

Przysucha,mazowieckie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Sprzedam gotowe do zamieszkania dwa domy w cenie jednego nad jeziorem Cena: 599 000 zł przy płatności gotówką 649 000 zł przy płatności kredytem Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł189 m² 11 587,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż Oferujemy na sprzedaż dom o wysokim standardzie, w spokojnej, rodzinnej okolicy. Doskonała lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z drogami S5 oraz A8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasjopei

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł92 m² 10 326,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:241 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w cenie mieszkania, położonego w spokojnej części dzielnicy Osowa. Nieruchomość daje możliwość zamieszkania, prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 070 000 zł137 m² 7 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Przedsprzedaż nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Rozpoczęcie budowy jeszcze w tym roku! Dom o pow. ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł77 m² 13 655,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

W ofercie Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Sikorskiego na osiedlu Drabiniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151 m² 7 620,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

CO sprzedajemy? Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 150,77 m , z ogródkami o powierzchni od 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brudnów

Brudnów,mazowieckie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stawowa

Cianowice,małopolskie

950 000 zł161 m² 5 911,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowy otwarty, zlokalizowany pod Krakowem, w Cianowicach. Możliwość wykończenia domu wg projektu Firmy Imperium Wnętrz. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Henryszew,mazowieckie

1 900 000 zł680 m² 2 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż nowoczesny i wszechstronny obiekt usługowo-handlowy, doskonale nadający się pod różnorodne formy działalności handlową, usługową, produkcyjną czy logistyczną. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży nieruchomość w zabudowie szeregowej wraz z lokalem handlowo- usługowym usytuowaną w dobrej lokalizacji w centrum miasta przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sława

Sława,lubuskie

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Domek rekreacyjny - Ośrodek wypoczynkowy w Sławie Powierzchnia: 48 m2 taka oferta tylko W d&k nieruchomosci Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura Biuro nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

766 000 zł125 m² 6 124,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z dumą prezentuje niepowtarzalną nowopowstającą inwestycję składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Izbicka

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Poznań, krzyżowniki, ul. Izbicka | 179,8 m | 980 000 zł Typ nieruchomości: dom w zabudowie bliźniaczej Typ transakcji: sprzedaż Lokalizacja: poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Dom lub siedziba z usługami nieuciążliwymi | Warszawa - Stare Włochy Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 180 m , położony w spokojnej, zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

14 000 zł273 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentujemy piękny komfortowy dom 273m2. Obowiązuje najem okazjonalny lub umowa minimum 1 rok. , kaucja 2 krotność czynszu. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Widok

Wadowice,małopolskie

1 225 000 zł255 m² 4 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:877 m²

Ważne: - uwaga - do dnia 7. stycznia 2026 r. obowiązuje świąteczno - noworoczna promocja na zakup tego domu. Zatelefonuj do agenta, by zapytać o kwotę obniżki ceny i szczegóły! - Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ładna

Zabierzów,małopolskie

1 990 000 zł140 m² 14 214,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zabierzów nowy dom W zabudowie bliźniaczej 134m2 wysoki standard spokojna okolica Nieruchomość wyceniona na 1 990 000 zł łącznie z całym wyposażeniem. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Północna

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

654 500 zł89 m² 7 339,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Nowość deweloperska - bez prowizji! północna polana - gotowa W II kw. 2026 Odkryj kameralne osiedle domów w zabudowie dwulokalowej Północna Polana, położone w Kruszynie (gm. Sicienko),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 689 900 zł204 m² 8 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowoczesny, parterowy dom w malowniczym i cichym rejonie Międzyborowa. Dom o powierzchni 204m2, usytułowany na działce 1700m2. Rozkład pomieszczeń : - garaż 40,9m2 - garderoba 4,9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

659 000 zł115 m² 5 730,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej - centrum Dobrcza Na sprzedaż przestronne, nowoczesne domy o powierzchni 115 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 450 000 zł210 m² 6 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom Z dużym potencjałem! Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 210m2 posadowiony na pięknej działce o pow. ok. 925m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: - sypialnia -.