dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

839 000 zł89,42 m² 9 382,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Zakup od Dewelopera. Bez pcc! Bez prowizji! Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. W ofercie parterowe domy wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł196 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

Wyjątkowa oferta domu z pełnym umeblowaniem w malowniczych Żarkach-Letnisko! Prezentujemy przestronny, piętrowy dom o powierzchni 196 m , usytuowany na działce o powierzchni 771.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł360 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł137,40 m² 8 726,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej, w prestiżowej lokalizacji - w sąsiedztwie osiedla Bażantowo, oraz rezerwatu Ochojec Lokalizacja: okolice Bażantowa - spokojna, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł260 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:392 m²

Okazały budynek w zabudowie biźniaczej w odległości ok. 100 m od głównej drogi na półwysep helski ul. Puckiej. Idealne miejsce na siedzibę firmy, prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł83 m² 8 301,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ostatni dom w cenie mieszkania! bezczynszowy! Odbierz klucze już teraz i mieszkaj na swoim! Jeżeli szukasz mieszkania w Rzeszowie, ale marzysz o własnym ogrodzie ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

560 360 zł126 m² 4 447,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 261 m²

Poszukujesz domu gotowego do wprowadzenia, do którego będziesz wracać z radością? To miejsce przypadnie do gustu każdemu, kto ceni zapach lasu, mech pod stopami i lubi palić drewnem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 990 zł70 m² 8 142,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Mieszkanie z ogródkiem i tarasem! 3 pokoje, 70 m , Krzyszkowice k. Myślenic - stan deweloperski podwyższony Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim podwyższonym,.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł240 m² 3 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:806 m²

Zapraszam Cię do ciekawego domu w Dobroszycach, w bardzo dobrej lokalizacji blisko lasu. TO prawdziwy skarb, który czeka na swojego właściciela! Oto co wyróżnia ten dom spośród innych:.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł240 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy zlokalizowany w sercu Pleszewa, idealny zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. Opis nieruchomości:- Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł158,47 m² 6 373,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom z ogromnym potencjałem dla rodziny 2+2 lub 2+3 - 158m2 z garażem, 40-arowa działka! Lokalizacja: zielęcice, gmina Skarbimierz Szukasz domu, który możesz wykończyć po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł172,24 m² 5 631,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bliźniak stan deweloperski + Nowoczesny dom w spokojnej okolicy, który łączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją. Jeśli marzysz o przestrzeni zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:634 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z domem letniskowym położonej w miejscowości Pietrzaki, ul. Fiołkowa 13, gmina Herby, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Dom z potencjałem dla rodziny - 5 pokoi, duża działka, cicha okolica blisko lasu Opis oferty: na sprzedaż przestronny, solidny dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domu jednorodzinnego, parterowego znajdującego się w Brzozie (obok Bydgoszczy). Dom o powierzchni użytkowej ok 120m2 mieszczący się na 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł192 m² 6 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:625 m²

** Wyjątkowa nieruchomość w Braunlage sercu malowniczego Harzu ** Na sprzedaż przestronny, klimatyczny dom o powierzchni 192 m , położony na działce o pow.625 m w uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł285 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:181 m²

Głogów, kamienica z lokalem usługowym i garażem, sprzedaż, 1500 000 zł. Na sprzedaż dwupiętrowa kamienica, z wydzielonymi dwoma lokalami mieszkalnymi, z lokalem handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Nowoczesny dom o podwyższonym standardzie z pięknym ogrodem i niezależnym wejściem, do wynajęcia w Sieradzu. Posiadamy do dyspozycji parter domu z przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 750 000 zł308,51 m² 5 672,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:706 m²

| na sprzedaż dom o pow. całkowitej 308,51m2 ( pow. użytkowa 145,26m2 ) usytuowany na częściowo zagospodarowanej działce o pow. 706m2, zlokalizowany w Kielcach na os. Związkowiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 000 zł159 m² 7 220,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, ekologiczną i pięknie położoną nieruchomość z widokiem na Dolinę Bystrzycy. Otoczoną zachwycającym ogrodem, zaprojektowanym przez architekta krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł478 m² 2 196,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 878 m²

| rewelacyjna posiadłość do sprzedaży miejscowości Polesie w w mocno obniżonej cenie Tniemy cenę o 100 000 zł.! jeżeli szukasz nieruchomości z dużym potencjałem na dużej ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł453 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości w samym sercu Karkonoszy? Ta stylowa willa z lat trzydziestych XX wieku to prawdziwa perła posiadająca historyczny urok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł90,20 m² 10 354,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o domu, gdzie poranki smakują ciszą, gdzie kawa na tarasie ma aromat wolności, a jedynym dźwiękiem, który przerywa spokój jest śpiew ptaków witających nowy dzień. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

1 250 000 zł162,66 m² 7 684,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż trzypoziomowy segment w bliskich Markach (ul. Opolska 21). To wspaniała alternatywa dla dużej rodziny, bądź inwestora, dająca możliwość wynajmu dwóch niezależnych mieszkań. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł180 m² 11 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Elegancki dom charakteryzujący się klasyczną architekturą z funkcjonalnym rozkładem, z dużym potencjałem. Tutaj każdy znajdzie miejsce. Idealny dla rodziny. Zadaszony taras zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł90 m² 2 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom do remontu. Dom około 85 m na działce 35 arów w miejscowości Iwierzyce. Dom znajduję się na malowniczej działce wokół.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł345,30 m² 9 986,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Najważniejsze atuty: - lokalizacja dobrze skomunikowana pod względem dojazdu do całego Trójmiasta - dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów - jasne, wysokie i przestronne wnętrza -.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł285 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący ( idealny dla dwóch rodzin, na inwestycje pod wynajem dla pracowników itp.) LOKALIZACJA Dom położony w miejscowości Pszczółki, tylko 10 km od Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł300 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 584 m²

Nieruchomość na sprzedaż Duży dom w stylu dworskim, z wielofunkcyjnym gospodarstwem rolno-hodowlanym z funkcją rekreacyjną lub agroturystyczną połączony z boksami dla koni. Jako.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny, położony w Dąbrowie Górniczej - Ujejsce, przy ul. Krynicznej. Nieruchomość obejmuje dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł305,60 m² 4 482,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Wyobraź sobie poranek, gdy budzisz się i słyszysz śpiew ptaków. Z pyszną kawą rozsiadasz się na leżaku podziwiając zieleń. Brzmi jak wymarzony początek dnia? Koniecznie odwiedź to.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł219,90 m² 4 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Nowym Dworze Gdańskim przy ulicy Sportowej, w zabudowie bliźniaczej, na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa domu 118.50 m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł274,20 m² 4 558,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Przestronny dom z dużą działką zaledwie 2 km od rynku w Kazimierzu Dolnym. Budynek z 2010 roku o powierzchni 274,2 m położony jest przy w Cholewiance w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Radom,mazowieckie

995 000 zł94,14 m² 10 569,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prestiżowa nieruchomość Z ogrodem - osiedle idea, radom Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 100 m , położony na cenionym i kameralnym Osiedle Idea. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł290 m² 12 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Wolnostojącą willa "tere", ulokowana w prestiżowej okolicy - przy Parku Szczęśliwickim, w zielonej i zacisznej części warszawskiej dzielnicy Ochota. Architektura domu zainspirowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł184 m² 6 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! dom 184M2 na czyżkówku! atuty: - duża działka 819m2! - Dom o powierzchni 184m2! - 2 Sypialnie z garderobami! - 5 pokoi - 3 łazienki - Klimatyzacja! -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domku położonego w malowniczej miejscowości Ścięgny, zaledwie 3 km od Karpacza. Budynek z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 900 zł111,40 m² 17 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy ok. 111 m | Żółwin | blisko Lasu Młochowskiego | działka 1000 m. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.111 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł286 m² 10 139,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Mint Property prezentuje na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 361 m2 (użytkowa 286 m2) z dużym ogrodem, powierzchnia działki 31 arów. Dom podzielony na dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 960 000 zł340 m² 5 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:871 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą domu wolno stojącego w Pilchowie. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy w pobliżu puszczy Wkrzańskiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²