dowolna

Domy

46 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgorzewo

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

3 390 000 zł86 m² 39 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 230 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka inwestycyjna.Siedlisko. Dom całoroczny po remoncie z własnym brzegiem i prywatną plażą bez prawa przejścia dla turystów. Prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościuszki

Mosina,wielkopolskie

219 000 zł88 m² 2 488,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Quality Nieruchomości prezentuje unikalną ofertę w samym sercu Mosiny - nieruchomość gruntową z zabudową, położoną przy ul. Kościuszki. To propozycja, która łączy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł114 m² 6 902,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.30 m znajdujące się w dzielnicy Słocina! Do narożnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

669 000 zł83 m² 8 095,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Oferta w biurze Prospace Na sprzedaż ostatnie trzy mieszkania w nowoczesnej zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Łężyca w Zielonej Górze. Nowoczesny projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krasickiego

Mosina,wielkopolskie

849 000 zł250 m² 3 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Poszukujesz domu wolnostojącego z klimatycznym ogrodem na obrzeżach? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł183 m² 10 365,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Gotowy do zamieszkania, bezczynszowy dom z garażem i ogrodem - Tarchomin, białołęka 164,6 m komfortu - 3 sypialnie, kominek, ogrzewanie podłogowe, garaż - blisko Galerii Północnej! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zakup bezpośredni od dewelopera. Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po 18! Porównaj ze mną tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Łódź,łódzkie

749 999 zł103 m² 7 314,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Twoje miejsce w Łodzi osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Gajcego Zamieszkaj z rodziną w spokojnej dolinie rzeki Miazgi Szukasz domu dla rodziny w cichej, zielonej okolicy, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruskowy Bród

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł167 m² 7 724,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:105 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowego, komfortowego segmentu w spokojnej i zielonej części Warszawy? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie? Nie mogłeś lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chylice-Kolonia

Chylice-Kolonia,mazowieckie

1 100 000 zł132 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Dom w Jaktorowie 130 m, działka 800 m . Gotowy do zamieszkania! Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Słupy

Słupy,warmińsko-mazurskie

650 000 zł350 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:508 m²

Oferta sprzedaży domu w Słupach wraz z warsztatem na działce obok.Lokalizacja:Słupy to niewielka wieś położona w gminie Dywity, w powiecie olsztyńskim. Miejscowość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarbiszowice

Skarbiszowice,opolskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Oferujemy Państwu dom 160 m2 wolnostojący, na 74 arowej ogrodzonej, zadbanej działce w Skarbiszowicach. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej, 4 km od Tułowic. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marynino

Marynino,mazowieckie

730 000 zł135 m² 5 423,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Gotowy Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w miejscowości Marynino, w pobliżu Serocka. Projekt firmy Archon , Dom w Zdrojówkach 11" Stan deweloperskim ( bez pieca).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 750 000 zł180 m² 9 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Pruszkowa. W latach 2010-2011 dom przeszedł całkowity remont. Wymieniono większość instalacji, budynek został ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Nowodworce, gmina Wasilków. Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni około 120m2. Rozkład nieruchomości to duży salon z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z pięknym ogrodem | 150 m (użytkowe 115 m ) | działka 9,92 a | Dąbrówki, gm. Czarna k. Łańcuta Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

759 000 zł98 m² 7 706,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży dom z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Olsztyna przy ul. Fałata, na osiedlu Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 190 000 zł143 m² 8 321,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowoczesne bliźniaki w Rudniku | przestrzeń, spokój i szybki dojazd do Lublina Na sprzedaż dwa komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej, połączone wyłącznie garażami, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strażewicza

Plewiska,wielkopolskie

869 000 zł98 m² 8 849,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości do własnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam słoneczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotarbówki

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gaj pod Krakowem, 138 m + 7 arowa działka! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliżniaczej zlokalizowany 15 km od Stargardu. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 1066m2 oraz przyległa działka o pow. 874m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Banino,pomorskie

870 000 zł90 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

:na skróty: na sprzedaż skrajny segment domu szeregowego o powierzchni całkowitej 90 m2, z dodatkowym garażem 25 m2 i komórką lokatorską 3 m2, położony w Baninie. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

1 749 900 zł161 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trójczyce

Trójczyce,podkarpackie

860 000 zł180 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Trójczyce, w gminie Orły. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

1 180 000 zł192 m² 6 143,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

MS Zapraszam Cię do miejsca, które łączy komfort nowoczesnych rozwiązań z ciepłem domowego ogniska. Ten przestronny, pełen światła dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

378 000 zł70 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dotyczy budowy Mini w technologii drewnianej, szkieletowej!.( Można również wybrać inny projekt domu ) Co zawiera standardowa realizacja? wsparcie w procesie uzyskania pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

2 165 100 zł144 m² 15 035,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli celujesz w Wola Justowską, ale nie chcesz klasycznej działki wciśniętej między domy ani kompromisów w standardzie - to jest jedna z tych ofert, które znikają, bo takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gustorzyn

Gustorzyn,kujawsko-pomorskie

280 000 zł115 m² 2 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 253 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną w powiecie włocławskim, gminie Brześć Kujawski, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 199 900 zł201 m² 10 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Brwinów | działka 865 m. Na sprzedaż oferowany jest dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 865 m, położony w Brwinowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orzech

Orzech,śląskie

920 000 zł204 m² 4 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący 204 m z garażem i pełnym podpiwniczeniem - działka 722 m Lokalizacja: spokojna okolica wśród zabudowy jednorodzinnej, w pobliżu miasta aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stobierna

Stobierna,podkarpackie

650 000 zł85 m² 7 682,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,6m2 położony w prężnie rozwijającej się miejscowości Stobierna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolumba

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł129 m² 9 922,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy parterowy dom wolnostojący w dzielnicy Włochy z dużym potencjałem! Dom jednorodzinny wolnostojący do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 490 000 zł108 m² 13 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiam Państwu bliźniak zakupiony w 2023 r. (pierwsi właściciele). Zlokalizowany w Pietrzykowicach obok Smolca - osiedle Platanowe. W skład domu wchodzi: parter - hol, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chwalęcice,lubuskie

1 350 000 zł146 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Komfort, przestrzeń i natura blisko Gorzowa Wielkopolskiego O nieruchomości mapa Nieruchomości zaprasza do odkrycia wyjątkowego domu, który jest czymś więcej niż tylko czterema ścianami to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dziewanny

Nowa Wola,mazowieckie

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dwupiętrowy apartament o powierzchni użytkowej 140m2 (180m2 powierzchni całkowitej) w zabudowie szeregowej z prywatnym ogrodem 150 m2 lokalizacja: nowa Wola - miejscowość w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spokojna

Oława,dolnośląskie

769 000 zł103 m² 7 466,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej realizowany według popularnego i cenionego projektu Dom w Poziomkach 2 (archon). TO doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

1 059 999 zł148 m² 7 090,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Dom gotowy do zamieszkania! Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Białystok,podlaskie

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Dom w zacisznym miejscu w centrum miasta os. Mickiewicza Na sprzedaż wolnostojący, murowany dom z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 800 zł125 m² 6 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

799 000 zł148 m² 5 400,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr F1 Zapraszamy do zapoznania.