dowolna

Domy

46 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 868 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

697 671 zł108 m² 6 441,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 449 000 zł218 m² 6 646,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Zespół Annderson przedstawia: skotniki - zadbany dom z dużą powierzchnią gospodarczą na prawie 12-arowej działce z możliwością postawienia drugiego budynku! Budynek z lat 80. XXw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sobolewska

Białystok,podlaskie

700 000 zł80 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w Białymstoku 80 m Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 80 m, położony w spokojnej części dzielnicy Skorupy w Białymstoku. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Łódź

Łódź,łódzkie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowego domu o pow. użytkowej 186,7 m , usytuowanego na działce o pow. 2000 m . Budynek oddany do użytku w 2017 roku, składający się 6 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Białystok,podlaskie

5 800 zł145 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalną nieruchomość do wynajęcia, zlokalizowaną na osiedlu domów szeregowych Wysoki Stoczek, której atutem jest zagospodarowany ogródek. Szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

790 000 zł155 m² 5 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawą ofertę - dopiero co wybudowany, gotowy do oddania w ręce nowych właścicieli, piętrowy bliźniak o powierzchni niecałe 155 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łask

Łask,łódzkie

730 000 zł98 m² 7 448,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Powierzchnia działki : 1295 m2 Dom o powierzchni użytkowej : 97,9 m2 parterowy - stan deweloperski, ocieplony, otynkowany, studnia, szambo, działka ogrodzona - ogrodzenie panelowe Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Magdalenka,mazowieckie

50 000 zł860 m² 58,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Gdzie: luksusowa, wyjątkowa w stylu rezydencja w stylu hiszpańskim znajduje się w cenionej przez najbardziej wymagające osoby, willowej miejscowości pod Warszawą - Magdalence. Prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 190 000 zł112 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowy, elegancki dom W zabudowie bliźniaczej - racula, zielona góra Prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom `pod klucz` - nigdy wcześniej niezamieszkały, starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrzyce

Ostrzyce,pomorskie

1 022 000 zł100 m² 10 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'uniwersalny 1_773' z ceną: 633 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wynajmu parteru wolnostojącego domu, położonego w spokojnej i zielonej dzielnicy Rybnika Gotartowicach. To miejsce, w którym można poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Żeromskiego

Zelów,łódzkie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:749 m²

Polecam super oferta! Wyjątkowy dom w Zelowie - idealny dla dużej rodziny! Lokalizacja: zelów, ul. Żeromskiego Powierzchnia użytkowa: 185 m Powierzchnia zabudowy: 220 m Działka: 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

828 000 zł105 m² 7 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'pawełz136 gp_162' z ceną: 640 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Badylarska

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł290 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą luksusowego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej, zielonej okolicy na obrzeżach Warszawa. Nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

: w skrócie: na sprzedaż | dom wolnostojący | powierzchnia użytkowa ok. 160 m2 | powierzchnia całkowita ok. 260 m2 | działka 678 m2 | Wawer | Anin | ul. Bronisława Czecha. : przeznaczenie: - dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

824 900 zł118 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Uraz

Uraz,dolnośląskie

920 000 zł166 m² 5 558,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli dom nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inną nieruchomość. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o powierzchni ok 100 m2 usytułowany na działce 1000 m2 w spokojnej okolicy. Przestronny salon z aneksem kuchennym zapewnia maksymalną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zahutyń

Zahutyń,podkarpackie

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny, dwukondygnacyjny, położony w Zagórzu Dolina. Dom składa się z dwóch odrębnych mieszkań: parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka I piętro: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 8 Marca

Sławno,zachodniopomorskie

610 000 zł110 m² 5 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sławnie, na dużej, około 1010metrowej działce, pełnej zieleni, drzew, krzewów i starannie zaplanowanych nasadzeń. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

636 000 zł80 m² 7 952,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowo

Ostrowo,wielkopolskie

410 000 zł46 m² 8 817,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:515 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą uroczego domku wypoczynkowego zlokalizowanego nad jeziorem powidzkim w miejscowości Ostrowo- 100 metrów od linii brzegowej, 300 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

799 000 zł131 m² 6 099,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Gotowy! super lokalizacja! bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera! gotowy do odbioru! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Miłoszycach. Pomieszczenia użytkowe: 1. przedsionek 5.00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

7 000 zł240 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Komfort, przestrzeń i spokój w wyjątkowym otoczeniuw samym sercu Łomianek, wśród zieleni i ciszy, a jednocześnie zaledwie kilka minut od centrum miasta, znajduje się wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biała

Biała,łódzkie

800 000 zł225 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowy dom na działce ze stawem Powierzchnia 185m2 , na parterze 130m2 na piętrze koło 60m2, garaż nowy blaszany o powierzchni 25m, dodatkowo 2 pomieszczenia o powierzchni 40m2 które mogą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

875 000 zł222 m² 3 941,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

agencja nieruchomości Lublin * atrakcyjna oferta domu pod lublinem**nowa niższa cena Oferujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim na obrzeżach Lublina - os. Borek. Nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Wieś

Stara Wieś,małopolskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi (stodoła). Dom murowany z lat 70-tych położony na działce o powierzchni 3000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 495 000 zł214 m² 6 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:713 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą energooszczędnego domu wolnostojącego z garażem. Materiały, z których zbudowany jest dom sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baboszewo

Baboszewo,mazowieckie

4 500 000 zł244 m² 18 459,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 715 m²

Unikatowy drewniany dom nad Wkrą. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - drewniany dom nad rzeką , wykonany tradycyjną metodą podhalańskiego ciesielstwa, zaprojektowany przez wybitnego architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Możliwość spotkania W weekend zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ruda Strawczyńska

Ruda Strawczyńska,świętokrzyskie

495 000 zł141 m² 3 517,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż - Ruda Strawczyńska, gmina Strawczyn Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 140,79 m , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biestrzyków

Biestrzyków,dolnośląskie

999 999 zł121 m² 8 231,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Klient Oferta bezpośrednio od dewelopera. Skrajny segment z dużym ogrodem na przedmieściach Wrocławia. Działka 238 m . Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł232 m² 11 163,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Kameralny zespół sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Powsin, na granicy dzielnicy Warszawy - Wilanowa i Konstancina - Jeziornej. Ekskluzywne wille oferują nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzozów,podkarpackie

450 000 zł138 m² 3 405 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:275 m²

Na sprzedaż niewielki, przytulny domek położony w sercu Brzozowa. Świetna lokalizacja w najbliższej okolicy dostępne są wszystkie niezbędne udogodnienia: sklepy, szkoły, apteki, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego lokalu mieszkalnego w budynku szeregowym. Segment o powierzchni użytkowej ok 110m 2 , (całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

825 000 zł128 m² 6 445,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Jasny i funkcjonalny segment sprzedawany w stanie deweloperskim - położony w granicach miasta. Odległość do Placu Litewskiego 7,4km; około 5,5km do ch "felicity". Blisko do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Atlasowa

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł367 m² 6 673,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Przestronny segment 294m2 Warszawa Nowe Włochy Przestronny segment dla dużej rodziny na zielonym, kameralnym osiedlu ul. Atlasowa, nowe Włochy, warszawa Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 650 000 zł450 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom z dodatkowymi budynkami o przeznaczeniu dla działalności gospodarczej, zlokalizowany w Olsztynie, położony między dwoma jeziorami z pobliską plażą miejską. Kompleks składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 250 000 zł168 m² 7 440,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowego domu dla rodziny. Dom sześciopokojowy , piętrowy, na ładnej działce. Budowa już rozpoczęta , obecnie - prawie ukończony. Stan deweloperski będzie obejmował : na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

885 000 zł120 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący