dowolna

Domy

46 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Księżycowa

Świdnica,dolnośląskie

869 000 zł126 m² 6 885,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Ostatni wolny dom! Przekonaj się na prezentacji jak wygląda piętro. Każdy dom posiada własną działkę z osobną Księgą Wieczystą oraz dostęp do drogi publicznej wraz z sieciami miejskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

DO wynajęcia na działalność dom wolnostojący W zielonej górze Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 140 mkw na działce 450 mkw. Budynek wybudowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 055 050 zł133 m² 7 930,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 200 000 zł173 m² 18 497,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 059 m²

Atrakcyjna Oferta Dom z Działką Usługową w Doskonałej Lokalizacji! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu z działką usługową, która stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

936 000 zł81 m² 11 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kruszczykach 10_1085' z ceną: 506 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Skrzeszew,mazowieckie

1 260 000 zł130 m² 9 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: luksusowy dom z 2020r. | skrzeszew | Działka 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kaliska

Bełchatów,łódzkie

795 000 zł170 m² 4 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:201 m²

*** tylko W home park nieruchomości *** Przestronny środkowy segment położony w Bełchatowie - ul. Kaliska, o powierzchni całkowitej ok. 170 m2, położony na działce ok. 200 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 299 999 zł82 m² 15 853,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Przestronny, stylowy segment 82 m z ogrodem ponad 60 m ulica Borowiecka! Oferuję Państwu komfortowy i nowocześnie zaprojektowany segment o powierzchni 82 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Kiełczów,dolnośląskie

910 000 zł98 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją realizowaną w Kiełczowie. Domy gotowe do odbioru. Na sprzedaż oferujemy 5 domów w zabudowie wolnostojącej w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

660 000 zł153 m² 4 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Paszowice,dolnośląskie

1 050 000 zł171 m² 6 154,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny wolnostojący, o spokojnej, skromnej architekturze a także starannie dobranym rozkładzie pomieszczeń, podkreślający nowoczesny charakter wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 465 000 zł120 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom bliźniak 120 m Zielonki k. Krakowa | Wysoki standard, taras 40 m Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

1 330 000 zł144 m² 9 243,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Sprzedam bezpośrednio dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Grodziska Mazowieckiego i Warszawy. Budynek został odebrany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reda

Reda,pomorskie

1 137 000 zł86 m² 13 220,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'manswet Z377_1159' z ceną: 588 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

8 900 000 zł430 m² 17 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 782 m²

Dom na skarpie || basen W bryle budynku || garaż na 3 auta || las kabacki || dodatkowo mieszkanie Z osobnym wejściem Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

656 566 zł74 m² 8 891,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuszyn

Tuszyn,łódzkie

809 000 zł108 m² 7 510,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowego domu dla rodziny. Dom typu bliźniak, piętrowy z garażem, położony w spokojnej części Tuszyna - Tuszynek Majoracki. Budowa już rozpoczęta. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Poświatowskiej

Ruda Śląska,śląskie

1 099 000 zł118 m² 9 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 295 m²

Rezerwacja Na sprzedaż: dom dwurodzinny w stanie do zamieszkania działka budowlana 2295 m cicha i zielona okolica Wisto Nieruchomości Biuro Godne Polecenia prezentuje wyjątkową ofertę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

6 900 zł145 m² 47,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

For English scroll down) Dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku. Domy gotowe do zamieszkania. Dodatkowe wyposażenie do uzgodnienia lub we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

4 900 zł92 m² 53,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dostępny od zaraz! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny, położony w gminie Czernica Dom umeblowany. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: parter 48,12 mkw - wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

778 000 zł101 m² 7 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 6_877' z ceną: 617 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowlany

Sowlany,podlaskie

735 000 zł161 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan deweloperski *** *** sowlany *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

1 899 000 zł195 m² 9 738,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom parterowy w Dołujach. Dom wybudowany na działce o powierzchni 1500 m 2. W skład 195 m 2 nieruchomości wchodzą: przestronny salon z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:492 m²

Szukasz atrakcyjnego domu położonego w Gdyni otoczeniu wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dom z wyodrębnionym lokalem/gabinetem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 420 000 zł131 m² 10 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Bez pcc, bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera, stan deweloperski Zakończenie budowy - IV kwartał 2025, oddanie do użytkowania - I kwartał 2026 130,84m2 + ogród 74m2 / działka 213m2 / cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Juszkowo,pomorskie

1 120 000 zł98 m² 11 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w Leszczynowcach_404' z ceną: 585 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinnik

Glinnik,łódzkie

1 150 000 zł144 m² 7 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Dom Pod Łodzią! Dom - jednorodzinny , Powierzchnia całkowita - 144,3 m2 , Powierzchnia użytkowa - 121,3 m2 , Garaż - jednostanowiskowy , w parterze budynku. Sypialnie - 4 szt. Salon - 1 szt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

935 000 zł255 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1454m 2 zabudowana budynkiem jednorodzinnym, dwupokoleniowym, wolnostojącym, parterowym z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 254,87m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koczocika

Przeworsk,podkarpackie

2 800 zł140 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:265 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom na wynajem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m , położony w Przeworsku przy ul. Kazimierza Koczocika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł334 m² 7 185,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 334 m2 w tym: -pow. mieszkalna- 200,4m2, -garaż- 24m2, -pow. pomocnicza- 47m2, -strefa ruchu/ komunikacja- 62m2 Kubatura domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

760 000 zł119 m² 6 386,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam do zaoferowania przestronną połówkę bliźniaka z ogromnym ogrodem (ok. 700 m2). Prezentowana oferta posiada dwie nadziemne kondygnacje użytkowe oraz nieużytkowe poddasze (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł118 m² 5 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne osiedle bliźniaków w Łochowie przestrzeń, która pozwala naprawdę odetchnąć. Jeśli marzysz o własnym domu z ogródkiem, w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Tuchom,pomorskie

1 230 000 zł131 m² 9 389,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kasjopea_122' z ceną: 788 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

800 000 zł282 m² 2 836,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Ten już sprzedany, ale mamy coś fajnego w Dobrzykowicach! Okazja cenowa, możliwość szybkiego zamieszkania. Przestrzenny domu z ogrodem w doskonałej pod wieloma względami lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulęcinek,wielkopolskie

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

Szukasz działki, która umożliwi Ci realizację inwestycji oraz stworzy przestrzeń do zamieszkania i biznesu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

783 000 zł94 m² 8 329,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kamilaz273_187' z ceną: 583 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Żarowo,zachodniopomorskie

1 489 000 zł280 m² 5 317,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny o powierzchni 280m2 zlokalizowanego na działce o powierzchni 1900m2 w miejscowości Żarowo - 2 km od Stargardu. Dom został wybudowany w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

569 000 zł190 m² 2 994,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:444 m²

Makler Poleca Do sprzedania dom w Brzozie o powierzchni 190 m składający się z 7 pokoi,3 łazienki,2 kuchnie. Dom ma trzy kondygnacje ; parter; -kuchnia -2 pokoje -łazienka piętro; -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

690 000 zł73 m² 9 452,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:786 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'ricardo_192' z ceną: 478 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

697 671 zł108 m² 6 441,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 449 000 zł218 m² 6 646,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Zespół Annderson przedstawia: skotniki - zadbany dom z dużą powierzchnią gospodarczą na prawie 12-arowej działce z możliwością postawienia drugiego budynku! Budynek z lat 80. XXw.