dowolna

Domy

46 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

249 000 zł170 m² 1 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy w Rydułtowach na działce o powierzchni 650m2. Dom budowany z cegły i pustaka, dach kryty papą. Dodatkowo na działce blaszany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rzepińska

Ośno Lubuskie,lubuskie

676 804 zł100 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w urokliwej, cichej i spokojnej okolicy w Ośnie Lubuskim. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce. Powierzchnia mieszkalna domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bystrzyca

Bystrzyca,dolnośląskie

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 087 m²

Rezydencja z basenem Nieruchomość zlokalizowana niedaleko Oławy - wśród spokojnych i zielonych terenów, w sąsiedztwie lasów i rezerwatów przyrody , na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Królikowo

Królikowo,warmińsko-mazurskie

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Na sprzedaz dom wolnostojącego w miejscowości Królikowo, zaledwie 2 km od centrum Olsztynka. Cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie same nowe budownictwo. Działka o powierzchni 1506.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 000 zł107 m² 7 467,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:655 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej nowej inwestycji "parkowa' w Osowcu k. Grodziska Mazowieckiego. Budowa jest już w trakcie realizacji - aktualnie wykonany jest już stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzchocin

Wierzchocin,wielkopolskie

490 000 zł138 m² 3 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 030 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji - skorzystaj z wyjątkowej okazji. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kuźnica Dąbrowska,opolskie

550 000 zł100 m² 5 475,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 143 m²

Oferuję na sprzedaż nowy dom do własnej aranżacji. Lokalizacja: kuźnica Dąbrowska 4 Powierzchnia domu: 100,45 m Powierzchnia działki: 4143 m , działka 15/2 (ostatnie zdjęcie) Cena: 550 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Lesznowola,mazowieckie

1 200 000 zł136 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136m2 + strych nieużytkowy. Działka ogrodzona, podjazd wyłożony kostką. Dom w stanie developerskim bez białego montażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

890 000 zł137 m² 6 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 136m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Dojlidy Górne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 590 000 zł260 m² 9 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Plac Wolności

Olecko,warmińsko-mazurskie

2 250 000 zł532 m² 4 229,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:145 m²

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w centrum miasta - dochodowa nieruchomość z ogromnym potencjałem! Powierzchnia całkowita: 532 m2 Rok budowy: 2012 Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosów

Kosów,mazowieckie

949 900 zł133 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Solec,mazowieckie

690 000 zł84 m² 8 251,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

690 000 zł | sprzedaż | dom | 83,62 m2 | solec | gmina góra kalwaria oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! wygodne domy pod warszawą! kameralne osiedle! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stanowo

Stanowo,warmińsko-mazurskie

2 185 000 zł146 m² 14 965,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej posiadłości położonej w malowniczej miejscowości Stanowo, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Stanowskiego. To nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej 4- pokojowy o powierzchni 83,8 m2 z prywatnym tarasem oraz ogródkiem usytuowany przy ul. Dworzysko w Rzeszowie. Osiedle tworzy 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przelotna

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł79 m² 7 572,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Cena zawiera rabat 50 000 zł! Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta

Święta,wielkopolskie

720 000 zł218 m² 3 302,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 017 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż, święta koło Złotowa, duża działka, dwa garaże, duży taras. Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Święta, cichej i spokojnej wsi w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionek

Kamionek,warmińsko-mazurskie

900 000 zł213 m² 4 225,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Kamionek, 5 minut od Szczytna. Łączna powierzchnia 213 m (w tym duża piwnica), działka 11 arów. Co znajdziesz w środku? -5 pokoi + 2 dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł90 m² 8 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stara Pawłówka

Stara Pawłówka,podlaskie

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:48 540 m²

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe gospodarstwo o łącznej powierzchni 4,8 hektara, położone we wsi Stara Pawłówka - spokojnej, malowniczej okolicy, idealne dla osób szukających miejsca do życia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wąglik-Kolonia

Wąglik-Kolonia,warmińsko-mazurskie

1 299 000 zł227 m² 5 725,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Wąglik Kolonia, obrzeża Pisza | Mazury Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej lokalizacji - Wąglik Kolonia, na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łubinowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom zbudowany w 2015 r z suporex Podpiwniczony Ogólnie 250 metrów Działka. 550 metrów 5 miejsc parkingowych Możliwość mieszkania dwóch rodzin osobne wejście na górę dół Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymczaka

Dziekanów Polski,mazowieckie

1 499 000 zł136 m² 11 022,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż segment skrajny 4 pokojowy o powierzchni 136 m2 , mieszczący się w Dziekanowie Polskim. Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji oraz podatku pcc ( właściciel wystawia fv ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

649 000 zł93 m² 7 015,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Gotowy do odbioru! super lokalizacja! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen środkowy! promocyjna cena! Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Michałówek

Michałówek,łódzkie

449 000 zł81 m² 5 573,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Działka z drewnianym domem na urokliwej, dużej działce. Nieruchomość z dala od miejskiego zgiełku- michałówek bez prowizji od kupującego Mamy Państwu do zaoferowania do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lotnicza

Szewce,dolnośląskie

636 000 zł298 m² 2 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 890 000 zł173 m² 10 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny Energooszczędny dom premium | 173 m | działka 1500 m | Stara Wieś k. Nadarzyna ostatni dostępny lokal Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 300 000 zł335 m² 9 850,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący | Chyliczki | Przedmiotem, sprzedaży jest ponadczasowy dom jednorodzinny wolnostojący z dwustanowiskowym garażem w miejscowości Chyliczki - gmina Piaseczno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomice,kujawsko-pomorskie

599 000 zł154 m² 3 889,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 828 m²

Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu przytulny dom otoczony mnóstwem zieleni i pięknymi terenami. Lokalizacja radomice Malownicza miejscowość znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszka

Kruszka,kujawsko-pomorskie

569 000 zł69 m² 8 526,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:811 m²

Uwaga rezerwacja: umowa przedwstępna Dom drewniany szkieletowy renomowanego producenta marki Castor: projekt "murawki 102", położony kilkaset metrów od brzegu Jeziora Cekcyńskiego Wielkiego: - 69,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ruda Śląska,śląskie

12 000 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom z basenem i sauną - idealna dla firmy! Pragniesz stworzyć prestiżową siedzibę dla swojej firmy w doskonałej lokalizacji, która wyróżni Cię na tle konkurencji? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Białystok

Białystok,podlaskie

799 000 zł143 m² 5 587,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Obniżamy cenę! Dopasuj do siebie- oferta sprzedaży nowych domów szeregowych: 4 segmenty środkowe i 1 segment skrajny. Propozycja zamieszkania w bardzo dobrze zaprojektowanym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

890 000 zł137 m² 6 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Proponujemy Państwu ofertę dużego domu - bliźniaka na Os. Bacieczki w Białymstoku. Nieruchomość ze względu na układ pomieszczeń, może doskonale sprawdzić się jako dom wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Pilne - Niższa cena - Okazja! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu z prowadzonym biznesem działającym tu bez przerw od wielu lat. Nieruchomość składająca się z gotowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

1 200 000 zł194 m² 6 184,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²