dowolna

Domy

46 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krótka

Rudawa,małopolskie

4 200 zł125 m² 33,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący W malowniczej okolicy - rudawa N20 Nieruchomości oferuje na wynajem dom wolnostojący o powierzchni 120, m2 lokalizacja: dom zlokalizowany jest w zacisznym miejscu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 399 000 zł244 m² 13 930,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Eurovilla prezentuje do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 244m2 położony na pięknej i dobrze zagospodarowanej działce 1200m2, zlokalizowany w cichej części Zawad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Janowiec

Janowiec,lubelskie

1 850 000 zł253 m² 7 312,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Dochód 15-35 000 zł miesięcznie! Gotowy pensjonat, który pracuje za Ciebie. Janowiec, u podnóża Zamku. 256 m willi (2019) z 5 apartamentami na wynajem krótkoterminowy. Obłożenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 239 900 zł80 m² 15 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tumidajskiego

Radłów,małopolskie

680 000 zł110 m² 6 204,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Marzysz o nowoczesnym, parterowym domu w otoczeniu zieleni? Oferujemy domy w stanie deweloperskim w miejscowości Radłów, gmina Radłów, w trzech wariantach działek: 7,17 ar 680.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej, gmina zielonki. Obok las, centrum handlowe, przystanek. Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pcc. Dom znajduje się w m. Bosutów-Boleń na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wężyk

Wężyk,mazowieckie

899 000 zł179 m² 5 009,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 179,45 m , położony na ustawnej działce 1500 m w zielonej, spokojnej okolicy w miejscowości Wężyk (gmina Żabia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Azaliowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

***na sprzedaż dom wolnostojący garażem - idealny dla rodziny - przytulne wnętrza - zaszły taras do letniego grillowania - słoneczny ogród z miejscem na basen - dodatkowy pokój na dolne - gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Polecam dom wolnostojący o powierzchni 160 m2, na dużej działce o powierzchni 1940 m2 i dużą ponad 300 m2 murowaną stodołą. W związku z dużą powierzchnią działki można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrzosowa

Lubin,dolnośląskie

5 500 zł130 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Prezentujemy do wynajęcia przestronny, skrajny segment w zabudowie szeregowej z garażem, położony w Lubinie na osiedlu Przylesie, przy ul. Wrzosowej. Dom o powierzchni ok. 130 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodzierady

Wodzierady,łódzkie

539 000 zł72 m² 7 486,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:781 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż energooszczędnego domu w pięknej i bardzo zielonej okolicy ze świetnym dojazdem do Łodzi, konstantynowa Łódzkiego, aleksandrowa i Łasku. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łążek

Łążek,świętokrzyskie

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Przestronny dom w spokojnej okolicy idealny dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Do wynajęcia duży, solidnie wybudowany i doskonale utrzymany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 360 m2 (użytkowa 327 m2), położony w spokojnej i zielonej części Psiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goleszewo

Goleszewo,warmińsko-mazurskie

699 000 zł126 m² 5 634,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 2400 m . Nieruchomość po gruntownym remoncie w 2018 roku została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 800 000 zł225 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 818 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w cichej uliczce w Wołczkowie. Idealny dla dużej rodziny - bezpieczny, przestronny, w spokojnej okolicy i dogodnym dojazdem do Szczecina. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duchnów

Duchnów,mazowieckie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej Twój komfort, przestrzeń i styl na wyciągnięcie ręki Na sprzedaż bliźniak o powierzchni użytkowej około 150 m , usytuowany na działce 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Bursche

Wisła,śląskie

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:910 m²

Sprzedam nieruchomość - bliźniak do remontu ul. Bursche w Wiśle Cena: 349 000 zł - promocja obowiązuje do 10.04.2026 R. Lokalizacja: teren górski Łączna powierzchnia działek: 910 m numery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łużycka

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 590 000 zł142 m² 11 168,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

We speak pl, ua, ru, eng Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej i zielonej części Łomianek Dolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękna, duża i szeroka działka o powierzchni 11 700m2. Na działce znajduje się nieduży domek o powierzchni 54m2, składający się 2 pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Panieńska

Wólka Panieńska,lubelskie

1 350 000 zł188 m² 7 180,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości, gdzie funkcjonalność spotyka się z nowoczesnym designem. Dom został starannie zaprojektowany, aby zapewnić wygodę i komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 199 000 zł336 m² 9 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Dom wolnostojący z pięknym ogrodem Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 336 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł118 m² 9 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Opis To miejsce stworzone dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i prywatności w granicach Krakowa duża działka, kameralne otoczenie i niska zabudowa sprawiają, że dom daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Dobrzeń Mały,opolskie

990 000 zł157 m² 6 305,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Ogrzewanie domu piecem na pellet. Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom przy ul. Łąkowej w Dobrzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Ełk,warmińsko-mazurskie

463 000 zł118 m² 3 923,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:416 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Ełku na os. "Zatorze". Jest to spokojna okolica domów jednorodzinnych. Nieruchomość znajduje się przy ul. Zielonej 13, u zbiegu ulic H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Krasne

Krasne,podkarpackie

5 900 zł88 m² 67,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom parterowy na działce 9 ar w Krasnym pod Rzeszowem. Nieruchomość położona w dzielnicy Krasne Kolonia. Prezentowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waligóry

Warszawa,mazowieckie

1 785 000 zł195 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji Podstawowe informacje Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 195 m2 oddany do użytku w 2025 roku, położony przy jednej z kameralnych i cichych uliczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dzierżązna,łódzkie

2 520 000 zł285 m² 8 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 688 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym luksus spotyka się z naturą, a codzienność nabiera zupełnie nowego wymiaru. Tak właśnie wygląda ta wyjątkowa posiadłość w Dzierżąznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

1 550 000 zł255 m² 6 078,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Funkcjonalny , przestronny , ale przede wszystkim wykończony w wysokim standardzie. To największe wyróżniki tego domu, jeśli do tego dodamy minimalistyczną bryłę budynku oraz świetne wyczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 520 000 zł110 m² 13 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 110 m, położony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1400 m, w urokliwej miejscowości Międzyborów. Parter domu tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borówiec,wielkopolskie

1 349 000 zł244 m² 5 521,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom zaczyna się tam, gdzie po raz pierwszy ktoś zdejmuje buty i odkłada klucze w miejscu, do którego chce wracać. Ten parterowy dom w Borówcu to przestrzeń zaprojektowana dla życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuklówka Zarzeczna

Kuklówka Zarzeczna,mazowieckie

1 490 000 zł167 m² 8 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 167 m2, usytuowany na ustawnej działce ok. 900m2 w miejscowości Kuklówka Zarzeczna. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Limanowa

Limanowa,małopolskie

849 000 zł133 m² 6 383,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż budynek parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Dom posadowiony na 6-arowej działce. Działka kształtna, z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 299 900 zł140 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 140 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Brzezina,dolnośląskie

2 190 000 zł250 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Marzysz o miejscu, gdzie każdego ranka budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozciąga się kojący widok lasu i pól słoneczników? Zapraszamy do Brzeziny - urokliwej miejscowości zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Słomin,mazowieckie

934 832 zł102 m² 9 131 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szukasz domu z ogródkiem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ten dom to idealna propozycja dla rodzin i osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oława i okolice! Ruszamy z inwestycją deweloperską stan premium "pod klucz" 1 610 000zł (8417,42zł/m2) nowy otok residence elegancja, technologia, codzienny komfort Południowo-zachodnia Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawia

Skierdy,mazowieckie

1 490 000 zł235 m² 6 336,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Zarezerwowane! Luksusowy dom wolnostojący w otoczeniu natury idealny dla rodziny! Skierdy, ul. Pawia Osiedle pod Kurantami Jeśli marzysz o połączeniu komfortu miejskiego życia z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

1 249 000 zł117 m² 10 675,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 117 m , zlokalizowany w Bibicach, na spokojnym osiedlu składającym się z 6 budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Sulęcinek,wielkopolskie