dowolna

Domy

46 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 000 zł195 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opypy

Opypy,mazowieckie

1 139 000 zł89 m² 12 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni użytkowej ok.88 m. Dom jest po kompleksowym, generalnym remoncie, zlokalizowana w miejscowości Opypy, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rogoż

Rogoż,dolnośląskie

1 250 000 zł130 m² 9 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dzień dobry mam do zaoferowania domek wolnostojący stan deweloperski w miejscowości Rogoż więcej info nr tel Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Golędzinów,dolnośląskie

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom dwupoziomowy o powierzchni 150 m2! Ten urokliwy dom położony jest w malowniczej wsi Golędzinów, w otoczeniu przyrody i spokoju. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Sulejówek,mazowieckie

930 000 zł232 m² 4 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Sulejówku Na sprzedaż dom do remontu, usytuowany na działce o powierzchni 1069m. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowa cena! nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zakrzewko

Zakrzewko,kujawsko-pomorskie

3 500 zł170 m² 20,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny dom na wynajem 170 m2 w miejscowości Zakrzewko gmina Łysomice, częściowo umeblowany. Budynek został wykonany w całości z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanok

Sanok,podkarpackie

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Na sprzedaż dom położony w Sanoku na Posadzie, na dużej działce składającej się z trzech mniejszych parceli o łącznej powierzchni 0,1629 ha, co daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przyjazna

Gutkowo,warmińsko-mazurskie

950 000 zł85 m² 11 130,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Gutkowie, przy ulicy Przyjaznej o powierzchni całkowitej 85,35 m2, użytkowej 81,74 m2. Lokalizacja Gutkowo zachowało podmiejski charakter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żeromskiego

Łodygowice,śląskie

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. Sms-y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 050 000 zł166 m² 6 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica dom gotowy do zamieszkania! Powierzchnia użytkowa budynku 128,34 + garaż 15,31 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiejskiego

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

500 000 zł320 m² 1 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:612 m²

Biuro M2 Estate ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą nieruchomość położoną w Bartoszycach. Hotelik z częścią mieszkalną dla właścicieli oraz domek letniskowy na tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza i miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł148 m² 9 152,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2009 roku na działce o powierzchni 377 m2, położnej w dzielnicy Bukowo. Dobry dojazd, ciche, zielone miejsce to nie jedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł83 m² 10 467,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dwupoziomowy dom atrialny z prywatnym ogrodem i tarasem - 4 pokoje, 82,64 m Na wrocławskim Jagodnie, w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawornik

Jawornik,małopolskie

999 000 zł166 m² 6 018,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny o powierzchni 166 m (w tym garaż 30 m ), położony na działce 6,5 a w miejscowości Jawornik, gmina Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Studzienice

Studzienice,mazowieckie

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:72 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Studzienicach zaledwie 20km od Radomia. Nieruchomość zachwyca ogromną 72 600 m2 działką, która w połowie jest budowlana. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koźlice

Koźlice,dolnośląskie

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dom parterowy płożony na zagospodarowanej działce z bezpośrednim wejściem do lasu. Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy w Koźlicach, powierzchnia całkowita 125 m , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuskowo

Łuskowo,zachodniopomorskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Dom o powierzchni 130m2 parterowy z użytkowym poddaszem 6 pokojowy z cegły po generalnym remoncie w 2010r (wybudowany 1960r) na działce 1834m2 w gminie Wolin blisko morza. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Zalasewo,wielkopolskie

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta zarezerwowana szukasz podobnego domu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Są takie adresy, w których po prostu chce się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

940 000 zł129 m² 7 298,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Domy gotowe do odbioru! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) położone w gminie Czernica. Dom o pow 128,8 mkw składa się z: parter 66,70 mkw - wiatrołap 4,70 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

2 200 000 zł162 m² 13 622,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 161,5 M , położony na 10 - arowej działce w Tajęcinie. Dom o powierzchni 161,5 m to wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowo

Adamowo,mazowieckie

449 000 zł45 m² 9 889,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:736 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domku rekreacyjnego w stylu stodoły, położonego w miejscowości Adamowo, gmina Nowe Miasto, na dużej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Celestynów,mazowieckie

1 300 000 zł258 m² 5 038,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 388 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z dużą działką 2388 m oraz dodatkowymi zabudowaniami: wysoką halą/magazynem i garażem wolnostojącym. Układ sprzyja rodzinie wielopokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krawiecka

Nysa,opolskie

755 000 zł186 m² 4 059,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 186 m, położony przy ul. Krawieckiej w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Węgrzynowicka

Kraków,małopolskie

1 469 000 zł160 m² 9 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy nieruchomość położoną w Nowej Hucie przy ul.Węgrzynowickiej. Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.160 m2 (osobno garaż ok. 40m2 + kotłownia ok.7m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 449 900 zł150 m² 9 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:951 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom Wolnostojący gotowy do zamieszkania po kapitalnym remoncie o powierzchni ok. 150 m, na bardzo ładnej działce ok. 960 m. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 000 zł195 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rybnik,śląskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedany! *oferta na wyłączność tylko W naszym biurze* Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, dwurodzinny dom o powierzchni całkowitej ok 200 m2 usytuowany na działce o pow. 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

2 399 000 zł377 m² 6 363,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 647 m²

Polecam do sprzedaży duży dom o charakterze rezydencji położony w cichym i spokojnym miejscu tuż za północno - zachodnia granica Wrocławia. Komunikacja autobusowa podmiejska. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bładnicka

Ustroń,śląskie

820 000 zł120 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:839 m²

Ustroń Nierodzim - polecam dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m2. Nieruchomość usytuowana na płaskiej i słonecznej działce o powierzchni 839 m2. Opis budynku: wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Osielsko,kujawsko-pomorskie

940 000 zł124 m² 7 553,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przepiękny i funkcjonalny bliźniak w spokojnej części lubianego Osielska czeka na właściciela! Nowa oferta w Biurze Forma Nieruchomości! Inwestycja jest aktualnie w budowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marysin,lubelskie

3 500 000 zł486 m² 7 209,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 485 m2, użytkowej 350 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białobrzegi

Białobrzegi,podkarpackie

450 000 zł143 m² 3 140,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Dom z potencjałem aranżacyjnym surowy stan, gotowy projekt, świetna lokalizacja Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł150 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! 27 arów w sercu spokojnej części Rzeszowa ul. Porąbki Wyobraź sobie działkę, na której możesz stworzyć swój własny świat przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 620 000 zł160 m² 10 130,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Białystok,podlaskie

1 450 000 zł208 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Zapraszamy Cię do wyjątkowego domu, który łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesność i ciepło rodzinnego ogniska. To nie tylko 208 m przemyślanej przestrzeni to azyl, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubliniec

Lubliniec,śląskie

799 000 zł256 m² 3 121,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:285 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom z duszą w sercu Lublińca, z pięknym widokiem na zamek. To unikatowa nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie , której historia sięga dawnych lat- obecna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złoczew

Złoczew,łódzkie

400 000 zł154 m² 2 597,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 655 m²

Oferuję na sprzedaż dom w Hucie, gmina Lututów. . Dom o powierzchni użytkowej 154 m2 na działce 6655 m2. Istnieje możliwość zakupu sąsiadującej działki. Dom z 1983 roku, wysoko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzepice,śląskie

280 000 zł117 m² 2 393,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:476 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Krzepicach przy ul. Przemysłowej 4. Nr działki: 318, obręb 0003.