dowolna

Domy

46 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 894 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Smoleńskiego

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł155 m² 7 402,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Nowy segment z ogrodem | 4-5 pokoi | 157,88 m tec Real Estate prezentuje Nowoczesny segment środkowy z prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w rejonie Ruczaju, borku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Janczarów

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajmu 1-piętrowy dom typu bliźniak, podpiwniczony z garażem i ogrodem, położony na Wilanowie Królewskim w cichej i bezpiecznej okolicy (w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolno

Kolno,warmińsko-mazurskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko: - kolno nr 17, w gminie Kolno, - o powierzchni 1,5200 ha! Zabudowania: - obszerny dom mieszkalny, z dwoma osobnymi mieszkaniami (do każdego osobne wejście),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jaworze,śląskie

2 290 000 zł242 m² 9 443,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 801 m²

Rezydencja w Jaworzu | 242,5 m | 18 arów | basen | prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja w Jaworzu , zaprojektowana z myślą o komforcie, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tadzino

Tadzino,pomorskie

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy całoroczny | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bednarska

Dobrzewino,pomorskie

1 599 000 zł390 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gronowo Górne,warmińsko-mazurskie

890 000 zł209 m² 4 258,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Dom wolnostojący dla dużej rodziny powierzchnia użytkowa domu: 191,62 m2 powierzchnia całkowita 209 m2 powierzchnia działki 5100 m2 trzy balkony strych garaż W bryle budynku- 18 m2 cena: 890 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borucino

Borucino,pomorskie

1 049 000 zł255 m² 4 113,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Wyjątkowy i klimatyczny dom z sauną nad jeziorem - Borucino, gm. Stężyca, powiat kartuski Szukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub - miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konin,wielkopolskie

350 000 zł196 m² 1 786,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu nieruchomość do remontu, ale z potencjałem położoną w Koninie osiedle Niesłusz. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 195,88 m2 - Powierzchnia działki 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wybickiego

Kębłowo,pomorskie

1 355 000 zł201 m² 6 741,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Wyjątkowa nieruchomość z możliwością budowy drugiego domu! Na sprzedaż przestronny, ekonomiczny i funkcjonalny dom w miejscowości Kębłowo (gm. Luzino). Niewielkie rachunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

970 000 zł92 m² 10 486,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedsprzedaż : Nowoczesny dom z ogrodem tylko 10 minut od Krakowa Szukasz balansu między spokojem a bliskością metropolii? Biuro realdom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Bajkowa

Błonie,mazowieckie

1 499 000 zł500 m² 2 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Ogrodzona Rezydencja: dom z potencjałem inwestycyjnym 150 m2 + 3 budynki parterowe | działka 3000 m | działalność gospodarcza, hotel, klinika, ośrodek edukacyjny. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

449 000 zł126 m² 3 563,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Jaworzynie Śląskiej. Świetna cena! 449 000zł do negocjacji Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Ślesin,wielkopolskie

659 000 zł140 m² 4 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Ślesin | 140 m | działka 3 ary | fotowoltaika | sauna i jacuzzi | 200 metrów od jeziora Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

1 199 900 zł166 m² 7 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący 165 m + garaż 2-stanowiskowy , duża działka 1260 m . Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 165 m z garażem dwustanowiskowym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Radziszowska

Wola Radziszowska,małopolskie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący na dużej działce w Woli Radziszowskiej koło Skawiny. Dom znajduje się na działce o powierzchni ponad 60 arów z czego ok. 25 arów jest budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

3 890 000 zł320 m² 12 156,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 459 m²

Tylko U nas! inteligentny dom dla wymagającego klienta na wyłączność świetna lokalizacja! Cicha okolica domów jednorodzinnych, przy Pogorii IV Dąbrowa Górnicza Ratanice na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

5 300 zł145 m² 36,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

*** salon +4 sypialne *** *** dom Z 2022r. *** *** nowodworce k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu na wyłączność atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówki

Dąbrówki,podkarpackie

1 169 000 zł145 m² 8 062,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną w biurze Central Office Nieruchomości - przytulny, jasny i funkcjonalny dom wolnostojący, usytuowany w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

25 000 zł320 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Stary Wilanów / 320 m2 / Działka 1400 m2 / własny parking Nowoczesny, wygodny i przestrzenny dom z dużym ogrodem i prywatnym parkingiem. Dziesięć pokoi w tym recepcja z holem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

635 000 zł72 m² 8 799,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Dom z ogrodem na granicy Gdańska - Twoja spokojna przystań gotowa 2026 Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji, która łączy wszystkie zalety życia w sąsiedztwie dużego miasta z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruskołęka

Pruskołęka,mazowieckie

80 000 zł59 m² 1 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ciekawą ofertę sprzedaży działki zabudowanej o powierzchni 2000 m2 w miejscowości Pruskołęka. Działka z wielkim potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

1 200 000 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment - lokal w budynku 2 lokalowym, jak dom z garażem | bliźniak | ok. 115 m2 | 4 pokoje | powierzchnia bez garażu i kotłowni ok 93 m2 Segment / lokal w bud. 2 lokalowym/ jak dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielona

Ratowice,dolnośląskie

1 199 000 zł139 m² 8 619,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

1 099 000 zł134 m² 8 185,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Bez pcc | bez prowizji Jabłonna 400 m od Warszawy! Nowe domy w zabudowie szeregowej w malowniczej Jabłonnie, tuż przy granicy z Warszawą. Domy w zabudowie szeregowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biłgoraj

Biłgoraj,lubelskie

387 000 zł238 m² 1 626,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu o powierzchni 236 m , z piwnicą i garażem. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Mikołów,śląskie

1 099 000 zł119 m² 9 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio od właściciela bez prowizji Dom, który możesz zobaczyć zanim kupisz zapraszamy na kawę do domu pokazowego. Zobacz jakość wykonania na żywo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Liliowa

Nadarzyn,mazowieckie

2 090 000 zł222 m² 9 414,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Inwestycja Osiedle Forrest to kameralne osiedle przestronnych domów wolnostojących zlokalizowanych na ponad hektarowej działce w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł270 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom 270 mkw na biuro / blisko metro wilanowska w doskonałym punkcie komunikacyjnym; piwnica: 2 garaże, kotłownia, pralnia, 2 pokoje: 12 i 10 mkw, 2 pomieszczenia gospodarcze, parter: hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

2 429 000 zł279 m² 8 706,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim + dwie działki (16 arów + 9,7 ara) - Tomaszowice k. Krakowa | oferta na wyłączność realdom Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brylantowa

Stare Grochale,mazowieckie

898 000 zł136 m² 6 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oaza ciszy I spokoju W zamkniętnej enklawie na prestiżowym osiedlu W otulinie puszczy kampinowskiej przy ul brylantowej W starych grochalach. Rewelacyjna, niepowtarzalna oferta domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbowa

Namysłów,opolskie

609 000 zł82 m² 7 426,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 82m2 z ogrodem oraz wiatą Namysłowie. Opis nieruchomości Dom wybudowany w 2012r. Budynek mieszkalny składa się z: wiatrołap Kuchnia z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Królowy Most

Królowy Most,podlaskie

1 079 924 zł110 m² 9 817,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:643 m²

Malowniczo położony dom, 450 kroków od rzeki Płoska i 250 kroków od lasu (w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej) zaledwie 205 km od Warszawy. : dla kogo? Dla osób, które marzą o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom wolnostojący położony na Gumieńcach przy bardzo spokojnej ulicy , ale równocześnie z doskonałym dostępem do środków komunikacji , wszelkich instytucji , Centrum Handlowych itd. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

610 000 zł78 m² 7 811,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Sprzedaż bezpośrednia! dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! mw Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych apartamentów oraz domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

1 150 000 zł163 m² 7 055,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość nad morzem: dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prężnie rozwijającej się okolicy, na granicy mostów/mechelinek i Rewy. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Sójki

Nowe Sójki,łódzkie

999 999 zł210 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 826 m²

Dzień pokazowy tylko 12 kwietnia, zadzwoń i umów się na prezentację! uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagiellońska

Legionowo,mazowieckie

1 039 000 zł90 m² 11 544,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:47 m²

Bez Prowizji | Na wyłączność | Gotowy do zamieszkania!_____ 5-pokojowy segment z prywatnym ogrodem - Bezczynszowy- legionowo Centrum powierzchnia: łącznie ok. 90 m2 powierzchni użytkowej 59,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tychy

Tychy,śląskie

7 000 zł131 m² 53,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Nowoczesny dom do wynajęcia - dostępny od 01.06.2026 TYCHY PAPROCANY - OSIEDLE JÓZEFA WYSOKI STANDARD Do wynajęcia nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Saska Kępa | Dom na wynajem | 160 m Do wynajęcia wyjątkowy, zadbany dom położony w sercu Saskiej Kępy - jednej z najbardziej malowniczych i prestiżowych dzielnic Warszawy. To.