dowolna

Domy

46 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 894 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

812 902 zł128 m² 6 340,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 128,21 m z dużym ogródkiem oraz garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 079 000 zł184 m² 5 864,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nie szukaj dalej- oferta dostępna tylko W naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 184.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

520 000 zł100 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Oferujemy Państwu ciekawą i niedrogą nieruchomość położoną w centrum Grodziska. Jest przedwojenny dom składający się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. pokoje mają po około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzeszkowice Duże

Strzeszkowice Duże,lubelskie

2 499 000 zł310 m² 8 069,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 688 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Strzeszkowice Duże, województwo lubelskie. Dom jednorodzinny wolnostojący z 2003r. na działce o powierzchni 10688m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Matyldów

Matyldów,mazowieckie

499 000 zł69 m² 7 268,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

+ koniecznie obejrzyj film prezentujący nieruchomość! Kliknij w link powyżej + oraz pcc Jeżeli szukasz miejsca gdzie będziesz mógł naładować baterie na łonie natury w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

849 000 zł230 m² 3 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 117 m²

Siedlisko w otulinie lasu - 10 minut do Torunia Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o pow. 5117m 2 (podzieloną na 4 działki od 836m 2 do 1742m 2 ) składającą się z domu, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Długie,lubelskie

950 000 zł156 m² 6 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, położony ok 2km od granic Lublina. Idealny dla rodziny z dziećmi szukającej domu z szybką komunikacją do miasta. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 490 000 zł171 m² 8 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o pow.171m2 położony w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Łąki. Dom składa się: na parterze z salonu z wyjściem na ogród, otwartej kuchni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konradów

Konradów,dolnośląskie

379 000 zł268 m² 1 414,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:742 m²

Biuro nieruchomości mdj pragnie zaprezentować Państwu dom wolnostojący znajdujący się w kotlinie kłodzkiej ,o powierzchni 268 m2, posadowiony na działce 742 m2. Budynek jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żałe

Żałe,kujawsko-pomorskie

1 549 000 zł204 m² 7 589,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Wyjątkowy dom z linią brzegową jeziora - idealny dla rodziny lub pod agroturystykę Na sprzedaż oferujemy piękną nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Minkowice-Kolonia

Minkowice-Kolonia,lubelskie

1 149 000 zł197 m² 5 835,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w spokojnej okolicy - Minkowice Kolonia, gm. Mełgiew Na sprzedaż oferujemy cztery wolnostojące domy jednorodzinne w stanie deweloperskim, położone na dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży dwa domy na działce z doprowadzonymi mediami. Działka 700m. Posesja ogrodzona, brama automatycznie otwierana. Pierwszy dom dwupiętrowy o powierzchni 360 m , w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielsko-Biała,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo (dom + działka + przygotowanie). Pomagamy sprawdzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Dzierżążno,pomorskie

1 499 000 zł385 m² 3 888,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:646 m²

Nowa oferta w Mio Casa Nieruchomości! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 385,47 m , położony w spokojnym Dzierżążnie, w otoczeniu jezior, łąk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robotnicza

Szprotawa,lubuskie

590 000 zł106 m² 5 566,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż: solidny dom jednorodzinny typu "kwadraciak" - Szprotawa Oferujemy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny z lat 80, położony w spokojnej, typowo mieszkalnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 620 000 zł218 m² 7 431,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

English Version Below Avenue Estate prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu Siedliska Park obok Piaseczna. Wyobraź sobie poranki, kiedy pierwsze promienie słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowomiejska

Świdwin,zachodniopomorskie

460 000 zł130 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, prywatnym dojazdem, dwoma ogrodami i garażem, w centrum miasta, które już wkrótce stanie się centrum polsko-amerykańskiej współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Białystok,podlaskie

1 150 000 zł141 m² 8 167,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Inwestycja ,radosna, zlokalizowana jest przy ul. Radosnej na osiedlu Pietrasze-Jaroszówka w Białymstoku. Rynek pierwotny. Otoczenie jednorodzinną zabudową podkreśla kameralną atmosferę tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Komprachcice

Komprachcice,opolskie

78 000 zł35 m² 2 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży dom rekreacyjny, wolnostojący o powierzchni 35m2, posadowiony na ładniej działce na terenie ogródków działkowych w Komprachcicach. Składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sudecka

Świdnica,dolnośląskie

669 000 zł140 m² 4 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny dom położony w Świdnicy na Osiedlu Sudeckim w stanie surowym zamkniętym. Budowany przez ojca dla swoich dzieci z najlepszych dostępnych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Łukęcin,zachodniopomorskie

1 160 000 zł68 m² 17 058,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Niepowtarzalny - 200m od plaży Na sprzedaż - niepowtarzalny, całoroczny dom zlokalizowany 200 metrów od Morza, na zamkniętym, kameralnym osiedlu Żubry 3 w Łukęcinie. Dom ma powierzchnię 68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 199 000 zł154 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154 m2 (5 pokoi) w stanie deweloperskim usytuowany na działce o pow. 700m2, zlokalizowany w promieniu 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

13 500 000 zł320 m² 42 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Nowoczesna rezydencja w Konstancinie - Jeziornie, o powierzchni 320m2, położona na działce o powierzchni 3.815m2. Doskonała lokalizacja, strefa A. Parter: reprezentacyjny hol wejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

1 090 000 zł220 m² 4 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom w Chełmcu Nowoczesność i komfort w doskonałej lokalizacji Marzysz o przestronnym domu w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuszczów Pierwszy

Łuszczów Pierwszy,lubelskie

1 075 000 zł195 m² 5 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wyjątkowy dom rodzinny, spokojna i malownicza okolica, ogrodzona działka 19 arów. Na sprzedaż przestronny, rodzinny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, zlokalizowany w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokule

Sokule,mazowieckie

879 000 zł110 m² 7 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Numer oferty w biurze 91-133 Dom w stanie deweloperskim to nieruchomość, która jest gotowa do wykończenia przez nabywcę, ale nie jest jeszcze w pełni wykończona. Budynek ma wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

759 900 zł320 m² 2 374,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 320 m , użytkowej 280 m 2 , położony na działce o powierzchni 1000 m . Nieruchomość.