dowolna

Domy

46 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

46 874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Świątniki Górne,małopolskie

1 999 000 zł450 m² 4 442,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 450 m, położony na 9,56-arowej działce, zaledwie kilka minut od granic Krakowa. Nieruchomość łączy komfort dużego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radonie

Radonie,mazowieckie

2 139 000 zł180 m² 11 883,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Elegancki dom charakteryzujący się klasyczną architekturą z funkcjonalnym rozkładem, z dużym potencjałem. Tutaj każdy znajdzie miejsce. Idealny dla rodziny. Zadaszony taras zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hamernia

Kraków,małopolskie

2 600 000 zł150 m² 17 343,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem! Osiedle na którym czeka segment składa się tylko z 6 bliźniaków. Kameralne osiedle, zamieszkałe przez rodziny. Został tylko jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biskupie

Lublin,lubelskie

1 700 000 zł342 m² 4 978,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 646 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom z 2016r. w Lublinie przy ul. Biskupie o pow. całkowitej 341,50m2 (z czego pow. użytkowa to ok. 224,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczytniki,wielkopolskie

1 499 000 zł97 m² 15 461,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 906 m²

Cisza, las i przestrzeń, która od razu daje poczucie tu chcę mieszkać. Są domy, które się ogląda. I są takie, do których się wchodzi i od razu czujesz, że to jest to. Ten należy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Poręba

Poręba,małopolskie

445 000 zł91 m² 4 890,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczny domek letniskowy o powierzchni około 90 m, położony w Porębie, w województwie małopolskim. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pojelce

Pojelce,lubelskie

900 000 zł184 m² 4 903,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 952 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom położony w miejscowości Pojelce (21-500), zaledwie 12km od Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię użytkową 176,78m2, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Laski

Laski,mazowieckie

1 000 000 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Na sprzedaż działka o pow. 1294 m2 położona w Laskach. Działka zabudowana niewielkim domkiem o powierzchni użytkowej ok. 64 m2 do remontu lub wyburzenia i budowy nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 999 000 zł280 m² 7 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 280m wraz z dwustanowiskowym garażem , zlokalizowany w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ustroń,śląskie

890 000 zł589 m² 1 511,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Ustroniu, usytuowany w wyjątkowej okolicy, powierzchnia użytkowo-mieszkalna 397 m2, działka 818 m2, sprzedam 690 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kowalicha

Kowalicha,mazowieckie

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną z domkiem letniskowym. Działka położona pomiędzy innymi domkami rekreacyjnymi, zalesiona, cicha. Powierzchnia domu : 45m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

2 199 000 zł148 m² 14 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom, w którym design spotyka naturę! Nowoczesny bliźniak z prywatnym ogrodem brzozowym | Książenice. Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tyniecka

Skawina,małopolskie

858 700 zł104 m² 8 248,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Ostatni wolny dom! To już naprawdę ostatnia szansa - nie pozwól, by ktoś Cię ubiegł! W ofercie pozostał ostatni, wyjątkowy dom - skrajny segment z największym ogrodem. To Twoja finalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

2 250 000 zł520 m² 4 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

ul. Kwiatowa 6, sianożęty Zaledwie 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży Gotowy, w pełni funkcjonujący pensjonat z dwiema niezależnymi jednostkami letniskowymi i przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

969 000 zł105 m² 9 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Komfortowy segment w zielonej części Żyrardowa |105 m | ogródek | zamknięte osiedle. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość , nowoczesny segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 149 000 zł230 m² 9 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

945 000 zł109 m² 8 669,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Pożóg

Stary Pożóg,lubelskie

1 990 000 zł275 m² 7 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Stylowy dom parterowy z 2022 roku gotowy do zamieszkania. Wysoki standard wykończeń i bliskość Puław oraz Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubienia

Lubienia,opolskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom po generalnym remoncie, położony w miejscowości Lubienia, gmina Popielów. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 19 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarna

Czarna,mazowieckie

450 000 zł64 m² 6 987,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:739 m²

Do sprzedaży jednorodzinny parterowy dom mieszkalny w przepięknej i malowniczej wsi Czarna, w gminie Stanisławów pełnej okalającej zieleni. W otoczeniu lasów, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustułki

Głosków,mazowieckie

1 550 000 zł164 m² 9 428,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Jeśli już oglądając zdjęcia czujesz, że to miejsce może być dla Ciebie, to dzwoń i pytaj o szczegóły, bo jest jeszcze coś, czym miło Ciebie zaskoczę. :) Poza tym dodam, że ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

895 000 zł137 m² 6 552,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Oferta promocyjna na 1 lokal! 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

530 000 zł109 m² 4 862,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż całoroczny, murowany dom z widokiem na jezioro Gopło, położony w spokojnej miejscowości Byszewo (gmina Piotrków Kujawski), na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeg

Brzeg,opolskie

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Przestronny dom 120m2 - idealny dla rodziny lub pod wynajem niespełna kilka kilometrów od centrum Brzegu. Oferujemy funkcjonalny dom o powierzchni ok. 120m2, składający się z dwóch poziomów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Skarszów Górny,pomorskie

299 000 zł44 m² 6 754,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 44,27 m , położony przy ul. Kasztanowej 6b w Skarszowie Górnym (koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarżyn

Skarżyn,wielkopolskie

199 000 zł122 m² 1 631,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 751 m²

Marzysz by mieć swój domu w miejscu gdzie czas płynie wolniej? Miejscu w bliskości lasów i natury? A może szukasz dobrej oferty domu do kontynuowania budowy? Zapraszam, może to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 697 900 zł163 m² 10 416,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

1 499 000 zł519 m² 2 887,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękną, doskonale zachowaną 3-kondygnacyjną kamienicę znajdującą się w świetnej lokalizacji przy ulicy Gimnazjalnej w Starogardzie Gdańskim. Kamienica idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 036 750 zł160 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Osiedlu Sandacza, idealnie skomunikowanego z centrum Katowic i autostradą A4, jednocześnie otoczonego zielonymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

950 000 zł132 m² 7 191,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak 132 m | działka 500 m | Budy Grzybek (gm. Jaktorów) Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Kosynierów

Warszawa,mazowieckie

4 399 000 zł684 m² 6 432,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:974 m²

Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję położoną w zielonej części Wawra - na tzw. Wawerskich Błotach, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Zakrzów o powierzchni około 140 m2, położony na działce o wielkości około 6,4 ara. Budynek składa się z dwóch kondygnacji: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Słupsk,pomorskie

1 400 000 zł189 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Nowa oferta W naszym biurze Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni 189 m2, położony na pięknej słonecznej działce o powierzchni 894 m2, na osiedlu Akademickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

2 990 000 zł500 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości pod warszawą - józefów Prezentujemy na sprzedaż stylowy - ponadczasowy dom w Józefowie ze spa Lokalizacja = Nieruchomość położona w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 5 pokojowy o powierzchni 77,72 m2 w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Dzielnica Konstantynów w Lublinie Działka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij