dowolna

Domy

46 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Ustronna

Lublin,lubelskie

949 000 zł119 m² 7 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Słowicza

Kuligów,mazowieckie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:672 m²

Działka rekreacyjna z domkiem w Kuligowie blisko rzeki Bug! Szukasz miejsca na weekendowe wypady, odpoczynek od miejskiego zgiełku i kontakt z naturą? Ta nieruchomość to idealna baza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Lesznowola,mazowieckie

1 090 000 zł124 m² 8 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom W zabudowie dwulokalowej W lesznowoli sprzedaż I 1 090 000 I 124 m2 | dom W zabudowie dwulokalowej | lesznowola zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł137 m² 8 248,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wawer - Falenica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla składającego się z 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (w tym 6 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

1 850 000 zł306 m² 6 039,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 993 m²

Oferta inwestycyjna pensjonat W sztutowie Z całkowitym wyposażeniem I umeblowaniem 14 apartamentów 2,3,4,5,6 osobowych 13 łazienek parking, wiaty powierzchnia działki 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

1 249 000 zł188 m² 6 643,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 961 m . Idealna propozycja dla osób, które chcą zamieszkać od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrzezino,pomorskie

1 299 000 zł201 m² 6 460,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom (wolnostojący) na sprzedaż 1299000,00 , pow. użytkowa 201m2 Wyjątkowy Dom z Charakterem - Idealny Dla Wymagających Klientów Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy i

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Studzienice

Studzienice,mazowieckie

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:72 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Studzienicach zaledwie 20km od Radomia. Nieruchomość zachwyca ogromną 72 600 m2 działką, która w połowie jest budowlana. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wysoka Głogowska,podkarpackie

559 700 zł94 m² 5 929,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuję Nowoczesne domy | Wysoka Głogowska | 94,40 m | Garaż + 2 miejsca postojowe | Tylko 20 minut od Rzeszowa oferta tylko W biurze stoprocent nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 749 000 zł256 m² 6 826,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojący z 2018 roku z garażem dwustanowiskowym gotowy do zamieszkania bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podhalańska

Rabka-Zdrój,małopolskie

13 000 zł600 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 134 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową rezydencję składającą się z dwóch segmentów w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest w uzdrowiskowej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł190 m² 10 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zamieszkaj w zielonym sercu Warszawy- wawrze Jeśli marzysz o spokoju, bliskości natury i domu gotowym do zamieszkania ten adres może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Sołtyków

Sołtyków,mazowieckie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferuję Państwu na wynajem przestronny, nowoczesny dom parterowy, oddany do użytku w 2018r. usadowiony na działce o powierzchni ok 850m2. Dom o powierzchni ok 120m2 położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł204 m² 6 632,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domy Brwinów na sprzedaż. Nowa inwestycja W trakcie realizacji w północno wschodniej części Brwinowa , tylko 20 minut pieszo od dworca pkp Brwinów. Na sprzedaż nowy dom o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

1 790 000 zł442 m² 4 049,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 231 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem Barlineckim 0% prowizji dla kupującego! Właściciele chętnie rozważą rozsądne propozycje cenowe! Na sprzedaż przestronny dom w Moczkowie tuż przy granicy Barlinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wertera

Lublin,lubelskie

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:851 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek z 1962 roku oraz lokal usługowy z 1991 r. na działce o pow. 851m2 w Lublinie, ul. Wertera. Połówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Dobra,zachodniopomorskie

145 000 zł220 m² 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Dom do generalnego , kapitalnego remontu.Parter 115 m , podasze 110m. Wydane pozwolenie na przebudowę i rozbudowę. Działka o powierzchni 1742m wraz z dwoma budynki gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

490 000 zł146 m² 3 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w trakcie budowy, realizowany według projektu Dom w malinówkach 31 (ge) oze. Nieruchomość położona jest w Łańcucie, na ok. 7 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Żerniki Wrocławskie, z szybkim dojazdem do Wrocławia (ok. 15-20 minut). To idealna propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

999 000 zł175 m² 5 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Oferta na wyłączność numer oferty W biurze: sbvcm 8587 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanej w zielonej dzielnicy Murcki w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyszłość

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 799 000 zł240 m² 7 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Dom z ogrodem w Stanisławowie Pierwszym komfort, cisza i natura Marzysz o przestronnym domu z dużym ogrodem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Maya

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł72 m² 11 791,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż funkcjonalne dwupoziomowy dom (można je też na zwać mieszkaniem) o powierzchni 72 m , z własnym ogródkiem, tarasem i trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustroń

Ustroń,śląskie

980 000 zł177 m² 5 536,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Budynek jednorodzinny z niepowtarzalnym klimatem. Znajduje się na przedmieściach Ustronia - Goleszowie Równi. Stoi na dużej, ładnie zagospodarowanej działce. Wszystkie pomieszczenia posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kunice,dolnośląskie

1 200 000 zł173 m² 6 924,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Kunice. Dom o łącznej powierzchni użytkowej 173,3 m2 usytuowany jest działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wschowa,lubuskie

555 000 zł123 m² 4 512,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Nowa cena - atrakcyjna lokalizacja cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 140 m2 (powierzchnia użytkowa 123 m2) na działce o powierzchni 597 m2. Cena sprzedaży wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Wołomin,mazowieckie

1 990 000 zł258 m² 7 701,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz domu dla dużej rodziny, a może czegoś pod inwestycję w dobrej lokalizacji? Oferuję dom z dużym potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji w Wołominie z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

800 000 zł132 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy o powierzchni całkowitej 132m2 usytuowany na działce o powierzchni 1030m2. Dom budowany według projektu "czaruś".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 149 000 zł230 m² 9 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

2 099 900 zł165 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Goruńsko,lubuskie

1 300 000 zł277 m² 4 693,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:52 200 m²

Przedmiotem oferty jest gospodarstwo agroturystyczne o łącznej powierzchni 5,22 ha. Nieruchomość znajdujące się w miejscowości Goruńsko w gminie Bledzew, oddalonej zaledwie 16 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polcera

Dąbrowa Górnicza,śląskie

589 000 zł170 m² 3 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 170 m , położony w Dąbrowie Górniczej przy ul. Polcera, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Zielona. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarenki

Zakroczym,mazowieckie

1 175 000 zł170 m² 6 905,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakroczym | ul. Sarenki Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 170 m , usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m . To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lutyków

Białogard,zachodniopomorskie

1 198 000 zł142 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard ul. Lutyków. Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zebrzydowska

Wrocław,dolnośląskie

2 299 990 zł222 m² 10 360,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Biuro Nieruchomości Dworakowski oferuje do sprzedaży /zamiany/ dom wolnostojący, w zachodniej części Wrocławia, przy ul. Zebrzydowskiej na osiedlu Stabłowice. 12 km od Rynku, miejsce skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Łask,łódzkie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Na sprzedaż: funkcjonalny bliźniak z dodatkowym budynkiem oraz dwoma garażami - Łask, ul. 1 maja Opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

1 249 000 zł134 m² 9 320,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:589 m²

Nowoczesny smart home (2023) z darmową energią i klimatycznym ogrodem Wieszowa Zapraszam do zakupu wyjątkowego, inteligentnego domu z 2023 roku. Nieruchomość łączy najnowocześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Goździejewskie Pierwsze

Kąty Goździejewskie Pierwsze,mazowieckie

790 000 zł175 m² 4 504,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny w niedużej cenie! Mamy do zaoferowania dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony na kameralnym osiedlu w Kątach Goździejewskich. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

2 199 000 zł148 m² 14 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom, w którym design spotyka naturę! Nowoczesny bliźniak z prywatnym ogrodem brzozowym | Książenice. Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej.