dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stefana Batorego

Batorowo,wielkopolskie

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Dom wolnostojący z ogrodem | Batorowo | 180 m | działka 1076 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu jednorodzinnego, położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Liszki

Liszki,małopolskie

899 000 zł110 m² 8 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami ul. Św. Jana Pawła II w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu z dużym ogrodem, w którym znajdziesz ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulęcin,lubuskie

560 000 zł90 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę kupna : Uroczy, zadbany dom w Sulęcinie gotowy do zamieszkania od zaraz! Przedstawiamy atrakcyjną nieruchomość w zabudowie dwurodzinnej, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przecławska

Żydowo,wielkopolskie

699 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szukasz nowoczesnej nieruchomości z charakterem? W Żydowie przy ul. Przecławskiej czeka na Ciebie trzypokojowy dom w zabudowie szeregowej z 2022 roku, urządzony w loftowym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Walendów

Walendów,mazowieckie

1 980 000 zł246 m² 7 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom w Walendowie. Na przestronnej, kwadratowej działce o powierzchni 1100 m znajduje się nowoczesna inwestycja obejmująca dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Uciechów,dolnośląskie

1 349 000 zł155 m² 9 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Uciechów nieruchomość położona 5 min od dzierżoniowa Dom, który daje więcej przestrzeni i prywatności niż mieszkanie - a dzięki oze koszty utrzymania potrafią być niższe niż czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Osowiec,mazowieckie

1 590 000 zł123 m² 12 926,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy wyjątkowy, w pełni wykończony dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, o powierzchni 125 m, położony na przestronnej działce 1000 m w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Krasne,podkarpackie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! nieruchomość dostępna od 15 stycznia 2026 r.! biuro Park Nieruchomości przedstawia do wynajęcia dom wolnostojący po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 160 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jasienica

Jasienica,śląskie

1 150 000 zł206 m² 5 569,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 742 m²

Łazy, powiat bielski Oferta na wyłączność! Dom jednorodzinny z dużą działką w wyjątkowym zaciszu i lasem w sąsiedztwie - zapraszam na prezentację - Rezerwacja oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Radom,mazowieckie

2 199 000 zł230 m² 9 560,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Nowoczesna rezydencja parterowa/ Radom, godów/ gotowa do zamieszkania Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i naturalnej równowagi. Ta nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Librantowa,małopolskie

1 399 000 zł242 m² 57,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w malowniczej miejscowości Librantowa (gm. Chełmiec), zaledwie 4 km od granicy Nowego Sącza. Nieruchomość łączy komfort nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przed Państwem kolejna oferta w naszej bazie. Tym razem prezentujemy Państwu wspaniałą nieruchomość na wynajem zlokalizowaną w Pruszkowie. Dom zbudowany w 2018 roku z ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Potrzanowo

Potrzanowo,wielkopolskie

799 000 zł86 m² 9 325,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 85,68 m2 składający się 4 pokoi w budynku dwulokalowym, położony w Potrzanowie, gmina Skoki koło Poznania (około 25 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska

Zawory,pomorskie

1 400 000 zł120 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Twój prywatny azyl na Kaszubach Dom, w którym czas płynie wolniej Zatopiony w zieleni, otulony ciszą i zapachem lasu ten dom to spełnienie marzeń o ucieczce od zgiełku miasta, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

789 000 zł170 m² 4 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogórze,pomorskie

1 549 000 zł192 m² 8 067,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Wyjątkowa oferta domu - idealna dla rodziny! Na sprzedaż dom o powierzchni 192 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 690 m , znajdujący się w Pogórzu, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

1 049 999 zł208 m² 5 040,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom inwestycyjny przy Parku na Zdrowiu - idealny pod wynajem lub podział na niezależne lokale. Na sprzedaż funkcjonalny dom typu bliźniak o powierzchni 208 m , położony tuż przy Parku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabawa

Zabawa,małopolskie

3 099 000 zł280 m² 11 067,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą idealną dla inwestora zlokalizowaną w Zabawie, gminie Wieliczka. Najważniejsze atuty Funkcjonujący model biznesowy - stabilne obłożenie i przychody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Węgierska Górka

Węgierska Górka,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo (dom + działka + przygotowanie). Pomagamy sprawdzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Goręczyno,pomorskie

1 699 000 zł410 m² 4 143,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Urokliwe Goręczyno w gminie Somonino, powiecie kartuskim, województwie pomorskim - brama do Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Atuty: powierzchnia: imponujące 420 m całkowitej przestrzeni (390.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ustroń,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Gotowy dom pod wynajem W górach - zarabia od pierwszego dnia Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

950 000 zł112 m² 8 482,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oleśnica/dom/szeregowy/ogród/lux/2020/garaż/strych Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy zlokalizowany tuż przy Oleśnicy. Powierzchnia całkowita to ok 112 m2 z przynależnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 500 000 zł600 m² 15 828,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny dom na sprzedaż usytuowany w absolutnie unikatowym miejscu na warszawskich Zawadach - tuż przy rzeczce nad Wilanówką. Dom jest duży, przestrzenny, bardzo jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

699 000 zł126 m² 5 545,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Portowa

Niepołomice,małopolskie

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż domy w miejscowości Niepołomice. Kameralne osiedle położone w ustronnej lokalizacji tuż przy znanej ścieżce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

739 000 zł130 m² 5 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Dom powierzchnia 130 m2 4 pokoje , działka 278 m2 , cena 739 000zł Miłoszyce dom w zabudowie bliźniaczej Nowe osiedle przy lesie - parter oraz poddasze użytkowe powierzchnia całkowita 130 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

1 369 000 zł205 m² 6 693,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

W ofercie naszego biura atrakcyjny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, usytuowany przy cichej osiedlowej ulicy w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek z 2004 roku posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybno

Rybno,warmińsko-mazurskie

329 000 zł200 m² 1 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nieruchomość, która łączy funkcję mieszkalną i biznesową idealna dla osób szukających miejsca do życia z możliwością zarabiania lub bezpiecznej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł144 m² 8 212,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do kontaktu, jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korbielów

Korbielów,śląskie

990 000 zł69 m² 14 265,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:175 m²

Forest Camp Pilsko to kameralne osiedle domów jednorodzinnych klasy premium, położone w wyjątkowej lokalizacji na wysokości ponad 700 m n.p.m., w górnej części Korbielowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

689 000 zł146 m² 4 719,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w centrum Twardogóry. Budynek o 3 poziomach -przyziemie, parter oraz piętro o powierzchni użytkowej 146m2 posiada 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zatorska

Olszyny,małopolskie

419 000 zł75 m² 5 586,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:502 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję - funkcjonalny, zadbany dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 502 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Luzino,pomorskie

569 000 zł86 m² 6 616,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatnie lokale! Zamieszkaj blisko natury! nowoczesna nieruchomość z ogródkiem na Osiedlu silva w Luzinie cudzoziemcy - bez zgody mswia! Bez barier prawnych - nieruchomość dostępna także dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

1 049 900 zł142 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok.142 m2, usytuowany - posadowiony na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok.1200 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Frasia

Kraków,małopolskie

1 759 000 zł140 m² 12 546,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Prezentuje na sprzedaż ofertę jednego z domów wolnostojących w nowo powstałej inwestycji Osiedle Familijne przy ul. S.Frasia w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie w Krakowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów Duży

Chrzanów Duży,mazowieckie

1 700 000 zł180 m² 9 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedania nieruchomość obejmująca budynek mieszkalny wolnostojący o łącznej powierzchni 180 m2 oraz budynek gospodarczy (stodoła) o powierzchni około 110 m2 na działce 2200 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Gdynia,pomorskie

2 999 900 zł268 m² 11 200,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Atuty: dom wolnostojący o powierzchni ok 267m2 znajdujący się na dużej działce ok 2500m2 z własnym lasem. Dla osób ceniących komfort oraz bliski kontakt z naturą Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 539 000 zł218 m² 7 059,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nowoczesny dom parterowy W gdańsku - działka W cenie Nowoczesny, drewniany dom modułowy o powierzchni całkowitej 218 m to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł137 m² 8 714,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Nowoczesny, umeblowany dom na sprzedaż - gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 136,56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stefana Batorego

Ząbki,mazowieckie

1 449 000 zł299 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Tylko U nas! Cichy dom przy granicy Warszawy | 7 pokoi | Ogród | Garaż | Zieleń | Metro 10 min | Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony na samym początku podwarszawskich.