dowolna

Domy

46 886 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 886 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opalowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

960 000 zł178 m² 5 396,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bez prowizji I podatku pcc! Komfortowy duży dom jednorodzinny położony w pięknym miejscu w Dobrzykowicach wśród domów nowoczesnych jednorodzinnych, przy ul. Opalowej. Piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązowa

Bierzglinek,wielkopolskie

875 000 zł135 m² 6 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż pięknie urządzony 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (czworak) o powierzchni 134,67 m , położony w malowniczym Bierzglinku - zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Januszowice

Januszowice,małopolskie

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Januszowicach gm. Słomniki, położony na działce o powierzchni 0,72 ha, w tym 0,2 ha to działka budowlana, pozostała część rolna, wszystko w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwierzyniecka

Gdańsk,pomorskie

2 490 000 zł195 m² 12 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Trzypoziomowy segment Z dużym ogrodem I garaz em na trzy samochody | 500 metrów od trójmiejskiego parku krajobrazowego Jeśli szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

589 017 zł100 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Kameralny bliźniak w sercu Kaszub - Tokary Przestronny, gotowy do zamieszkania po aranżacji bliźniak (połowa, stan deweloperski), na kameralnym osiedlu w otoczeniu lasów i jezior pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Warecka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

16 500 000 zł781 m² 21 126,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 760 m²

NA sprzedaż | zabytkowa rezydencja "nike" Z 1934 roku po rewitalizacji | konstancin-jeziorna Z dumą prezentujemy wyjątkową rezydencję "nike", położoną w samym sercu uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Wyszecino,pomorskie

99 000 zł45 m² 2 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 584 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Wyszecinie, gmina Luzino Lokal o powierzchni 45 m składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz przedsionka. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kmicica

Wrocław,dolnośląskie

1 549 000 zł268 m² 5 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Dom z tarasem i balkonem oraz ogrodem. Blisko portu lotniczego, doskonale skomunikowany z autostradą z wygodnym dojazdem do miasta. Doradca klienta: licencja pfrn nr 30802 tel. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Charchów Księży

Charchów Księży,łódzkie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 015 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana składająca się z działki gruntu o powierzchni 3015m2 położona we wsi Charchów Księży w gminie Zadzim powiecie poddębickim, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Władysława Łokietka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z potencjałem pod prowadzenie działaności blisko centrum Dynamicznie rozwijająca się okolica: w sąsiedztwie wiele prosperujących firm, a miejscowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stęszewska

Chomęcice,wielkopolskie

1 200 000 zł196 m² 6 132,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Okazja pod poznaniem dom W chomęcicach Nieruchomość w Chomęcicach to idealne połączenie przestrzeni, funkcjonalności i bliskości natury, z jednoczesnym szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starkowiec Piątkowski

Starkowiec Piątkowski,wielkopolskie

874 000 zł200 m² 4 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 033 m²

Biuro nieruchomości Noble Estate serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego - nieruchomości z ładnie zagospodarowaną działką. Dom z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł117 m² 6 414,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej z ogrodem Rzeszów, ul. Magiczna | opis inwestycji | - 0 % prowizji oraz brak podatku pcc! Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 649 000 zł270 m² 9 811,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:479 m²

Ten ekskluzywny dom położony jest na kameralnym, nowoczesnym oraz bezpiecznym osiedlu 10 willi miejskich, zaprojektowany w harmonii z otaczającą przyrodą, gdzie walory estetyczne łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Plac Rybaków

Sopot,pomorskie

4 900 000 zł152 m² 32 152,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny w wyjątkowo historycznym miejscu przy Placu Rybaków w Dolnym Sopocie. Nieruchomość z działką 217m na Placu Rybaków, zlokalizowana 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goleszów

Goleszów,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Zaborze,małopolskie

990 000 zł228 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom z piękną działką Zaborze k. Oświęcimia | komfort, przestrzeń i spokój Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Zaborze, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Studzianki

Studzianki,mazowieckie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

English version below Parterowy dom w stanie surowym zamkniętym z wykonanymi instalacjami oraz ogrodzoną działką. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

860 000 zł170 m² 5 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wolnostojący dom dwulokalowy idealny dla dwóch rodzin lub jako inwestycja. Każde z mieszkań posiada niezależne wejście. Pierwsze mieszkanie jest parterowe. Składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Pruszków,mazowieckie

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia pokój w suterenie w domu z lat 80-tych. wysokość pomieszczeń ok 2,2m, wynajem na prowadzenie działalności gospodarczej ale również możliwe do zamieszkania. Do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy Słodkowskie

Budy Słodkowskie,wielkopolskie

1 400 000 zł189 m² 7 412,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 797 m²

Dom w Budach Słodkowskich, gm. Turek Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękny i niezwykle komfortowy dom jednorodzinny położony w urokliwym miejscu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 579 000 zł155 m² 10 187,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Sprzedam dom znajdujący się na granicy Krakowa z Wieliczką o pow. użytkowej 118 metrów kw. ( po podłodze 155 metrów). Dom zlokalizowany jest na zamkniętym osiedlu Magnoliowa Twin. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

699 000 zł79 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Bliźniak 79,22m | Taras | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe Na sprzedaż ciepły, gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 79,22m + poddasze, zlokalizowany w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jesionowa

Gdynia,pomorskie

4 490 000 zł450 m² 9 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowy obiekt inwestycyjny w Gdyni Orłowie o powierzchni użytkowej 448 m z budynkiem gospodarczym 40 m . Budynek: budynek posiada cztery kondygnacje oraz budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

949 000 zł167 m² 5 684,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

167 M2 / 5 pokoi / garaż / błonie / dostępne 2 części Budynek: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2025 roku o powierzchni całkowitej 464,56 m , na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

675 000 zł1 314 m² 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 250 m²

Budynki gospodarcze o powierzchni 1314 m2 , trzy - 266m2, 615 m2, 433m2. Działka o powierzchni ok 9250 m2. Można kupić trzy osobne działki. Cel: warsztat, produkcja, magazyn. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Najdziszów,śląskie

589 000 zł110 m² 5 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta od właściciela! Tu nie płacisz prowizji! Cena zeszłoroczną 589.999.00 zł ze względu na odmowę kredytowania kupującego. Sprzedam dom wolnostojący w Stanie Deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Strzegomska

Goczałków,dolnośląskie

585 000 zł170 m² 3 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Sprzedam nieruchomość położoną w Goczałkowie , gm. Strzegom. Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana: bus/ autobus w kierunku Strzegom i Jawor oraz posiąg w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luciny

Luciny,wielkopolskie

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości Działka o powierzchni 21.289 m2 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ * piękny teren z możliwością podziału, * możliwość budowy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Mielenko,zachodniopomorskie

892 800 zł74 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

O inwestycji Małe Mielno to kameralne, w pełni zrealizowane osiedle 30 nieruchomości nad morzem, położone na działce o powierzchni 1,37 ha. To gotowa inwestycja bez ryzyka związanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Śródka,wielkopolskie

379 000 zł53 m² 7 133,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

ten dom jest już zarezerwowany - zadzwoń i zapytaj o ofertę z II etapu. Funkcjonalne, kompaktowe domy w zabudowie szeregowej w podpoznańskiej Śródce, dostępne w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Lesznowola,mazowieckie

1 112 000 zł185 m² 6 010,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:180 m²

Osiedle Słoneczne nowe domy w Kolonii Lesznowola! Komfort, przestrzeń i super lokalizacja! Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc. Planowane zakończenie I etapu jeszcze w tym roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Unisława

Poznań,wielkopolskie

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Zapraszam do zapoznania się z przestronnym domem o powierzchni użytkowej 180 m , wybudowanym w 1977 roku. Nieruchomość położona jest na prostokątnej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hrabowskiej

Gdańsk,pomorskie

968 000 zł152 m² 6 358,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Gdańsk Południe | ul. prof. Marii Hrabowskiej | Domy szeregowe | Nowa Inwestycja Deweloperska **osiedle Południove Ogrody**, nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. Marii Hrabowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ujsoły,śląskie

649 000 zł181 m² 3 585,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny, funkcjonalny około 160 m 2 dom jednorodzinny , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1426 m . To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaskółcza

Gdynia,pomorskie

1 790 000 zł397 m² 4 511,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferta dostępna wyłącznie w ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu dwa Domy, wpisane na jednej Księdze Wieczystej przy ulicy Jaskółczej w Gdyni - Pustki Cisowskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaroszówka

Jaroszówka,dolnośląskie

699 000 zł244 m² 2 863,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! co sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 158,47 m2, położony na działce o powierzchni 19 a, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podkowa Leśna,mazowieckie

5 500 000 zł225 m² 24 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wolnostojący dom w Podkowie Leśnej, zlokalizowany tuż przy parku, na dużej działce 1100 m z dorosłymi drzewami, które budują prywatność i dają naturalne poczucie spokoju. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiełuszki

Długa Szlachecka,mazowieckie

1 299 000 zł174 m² 7 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:519 m²

1 299 000 zł | sprzedaż | 174 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | długa szlachecka | gmina halinów dostępny już tylko lewy lokal! Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maciaszczyka

Rogowo,kujawsko-pomorskie

750 000 zł315 m² 2 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

Dom dla rodziny, która szuka spokoju, przestrzeni i życia bliżej natury. Ta nieruchomość położona w Rogowie, zaledwie około 300 metrów od jeziora, to idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Katowice

Katowice,śląskie

9 500 zł270 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu domu na najbardziej prestiżowym osiedlu w Katowicach - Ptasie Osiedle. Osiedle znajduje się w najatrakcyjniejszej.