dowolna

Domy

46 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zieleniewskiego

Krynica-Zdrój,małopolskie

990 000 zł127 m² 7 795,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Lokalizacja Krynica Zdrój Firma Nieruchomości Livinder poleca piękny odnowiony dom z widokiem na las w Krynicy-Zdroju. Dom jednorodzinny w pięknej, malowniczej i spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rumiankowa

Cykarzew Północny,śląskie

749 000 zł169 m² 4 431,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 620 m²

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni ok. 169 m2 znajdujący się w Cykarzewie Północnym gmina Mykanów. Dom usytuowany na urokliwej i zadbanej działce o powierzchni ponad 2 ha(20620.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Altanka

Altanka,mazowieckie

540 000 zł57 m² 9 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, w pełni wyposażony dom rekreacyjny - całoroczny o powierzchni 57 m, położony w malowniczej miejscowości Altanka, zaledwie kilka minut od Sochaczewa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Leszno,wielkopolskie

579 000 zł98 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 280m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trzebnicka

Domaszczyn,dolnośląskie

919 000 zł80 m² 11 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 80 m z działką 580 m , położony w Domaszczynie w kameralnej inwestycji obejmującej jedynie 4 lokale. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu budowę domu parterowego stanie deweloperskim z możliwością adaptacji poddasza, dom stawiamy na działce klienta, który budujemy maksymalnie w 3 miesiące od otrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mikołów

Mikołów,śląskie

1 600 000 zł158 m² 10 126,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Mikołów - Kamionka | Dom wolnostojący | 5 pokoi | 2 łazienki | garaż | piękny ogród Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i cenionej części Mikołowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Lubartów

Lubartów,lubelskie

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, który mieści się w centrum Lubartowa. Powierzchnia użytkowa to około 150m2, w całości podpiwniczony (ok. 90m2). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórna

Emilia,łódzkie

690 000 zł182 m² 3 799,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż przestronny dom parterowy o powierzchni 146,8 m2, położony w spokojnej miejscowości Emilia, tuż obok Zgierza. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 390 000 zł215 m² 6 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:693 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort śródmieścia z ciszą i prywatną enklawą? Ta nieruchomość to unikatowe połączenie funkcjonalności, wyjątkowo dużej działki oraz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Radom,mazowieckie

980 000 zł121 m² 8 099,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:942 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nowy, nowoczesny dom w Radomiu, położony przy ul. Stalowej. Nieruchomość o powierzchni 121 m to idealna propozycja dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Milejowice,dolnośląskie

1 179 500 zł133 m² 8 880,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie, przestrzeni dla rodziny i własnym ogrodzie? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Siodło

Nowe Siodło,dolnośląskie

639 000 zł184 m² 3 472,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Oferuję wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - dom z dużą działką (4900m2) i klimatyczną stodołą (200m2). Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kamienna

Poznań,wielkopolskie

749 999 zł204 m² 4 406,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:441 m²

Dom z potencjałem idealny pod działalność i mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowy budynek o powierzchni 204 m , położony na działce 441 m o przeznaczeniu przemysłowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

820 000 zł134 m² 6 114,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | 11 domów | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy 7 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rynek

Raszków,wielkopolskie

1 289 000 zł400 m² 3 222,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:840 m²

Rynek. Kamienica. Dochód. Miejsce, które pracuje. Są nieruchomości, które po prostu stoją. I są takie, które od lat są częścią miasta jego handlu, życia, codziennego ruchu. Ta kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pałacowa

Kowale,pomorskie

1 970 000 zł186 m² 10 570,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom z charakterem przy ul. Pałacowej - klasyczna elegancja w nowoczesnym otoczeniu. W sercu dynamicznie rozwijających się Kowal koło Gdańska, przy spokojnej i kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucharskiego

Białystok,podlaskie

899 000 zł230 m² 3 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom dla rodziny w zabudowie bliźniaczej świetna lokalizacja, cisza i wygodabiałystok, os. Pieczurki Atrakcyjna cena! Powierzchnia domu: 230,2 m Powierzchnia działki: 420 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bobrowniki

Bobrowniki,łódzkie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Do sprzedania absolutnie wyjątkowa nieruchomość! Unikatowa posiadłość, usytuowana na działce o powierzchni 6800 mkw, na terenie której znajduje się m.in. dopieszczony w najdrobniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Półwiejska

Kostrzyn,wielkopolskie

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Funkcjonalny dom z dużym tarasem Świetny układ + prywatna przestrzeń na zewnątrz - idealny dla rodziny lub inwestora. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rokitnica,pomorskie

1 459 999 zł202 m² 7 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Dom, w którym naprawdę oddychasz - Rokitnica | 10 minut od Gdańska Są takie miejsca, do których wraca się z ulgą. Gdzie cisza nie jest luksusem, a codziennością. Gdzie poranki witają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ksawerówka

Ksawerówka,lubelskie

280 000 zł50 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferta sprzedaży siedliska z domem murowanym z białej kamiennej cegły - naturalny kamień tworzy unikatowy klimat wiejskiej posiadłości. Ksawerówka gmina Fajsławice. Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

675 000 zł83 m² 8 140,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej w Zaczerniu. Domy mają powierzchnię 83 m2 i mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Modlnica

Modlnica,małopolskie

999 000 zł129 m² 7 731 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Zakup bez podatku pcc. Uwaga: dom jest w trakcie budowy (aktualnie stan surowy zamknięty), podana cena obejmuje doprowadzenie domu do stanu deweloperskiego wraz z oddaniem do użytkowania. Nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł216 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 216m2. Dom wykończony w wysokim standardzie w środku jak i na zewnątrz. Na całej powierzchni parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł112 m² 13 392,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Kraków Tyniecki Park Krajobrazowy Funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 107,41 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zielona Góra,lubuskie

795 000 zł130 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Zielonej Górze, dzielnicy Drzonków. Dom położony jest w centralnej lokalizacji dzielnicy Drzonków, znajduje się przy samej drodze. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł244 m² 5 122,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dla inwestora. Sprzedaż w całości. Do sprzedania pięć mieszkań w kamienicy w Starym Rembertowie. Dwa mieszkania na parterze i trzy na drugim piętrze. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

973 000 zł208 m² 4 677,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowych domów w spokojnej lokalizacji, zaledwie 30 minut od Warszawy i 7 minut od urokliwego Serocka. Atuty, które pokochasz - Słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dyszobaba

Dyszobaba,mazowieckie

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, absolutnie niepowtarzalna nieruchomość położona tuż przy samej linii brzegowej rzeki Narew. Jednocześnie bezpiecznie przed zalaniem, ponieważ domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

1 060 000 zł111 m² 9 565,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak parterowy 111 m2 Na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni 111 m, położony na działce 450 m2 w spokojnej i zielonej miejscowości Budy Grzybek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 190 000 zł236 m² 5 038,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Biuro gzan nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę. Dom wolnostojący podpiwniczony, położony jest na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Niskiej. Dom o pow. użytkowej 236 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

1 549 000 zł231 m² 6 693,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 778 m²

Szukasz przestrzeni, w której od razu poczujesz się jak w domu, bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, mocno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz miejsca, które połączy nowoczesne budownictwo z wolnością aranżacyjną i bliskością natury? Mamy to! Prezentujemy połowę bliźniaka z 2015 roku, która czeka na kogoś, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

269 000 zł149 m² 1 801,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Do sprzedania pół domu , wolnostojącego z garażem o powierzchni użytkowej 97,62 m 2 , położony na prostokątnej ogrodzonej działce o powierzchni 758 m 2 (udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż przestronny i starannie utrzymany dom jednorodzinny , położony na pograniczu Milanówka, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość łączy kameralny charakter otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

769 000 zł106 m² 7 279,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Rezerwacja energooszczędny dom Z pompą ciepła I dużym potencjałem - złotniki kujawskie idealna lokalizacja dla dojazdów do inowrocławia I bydgoszczy Lokalizacja: złotniki Kujawskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,mazowieckie

345 000 zł70 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferujemy dom na sprzedaż położony w centrum Bodzanowa. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, powierzchnia zabudowy 70 m 2 , składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij