dowolna

Domy

46 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Na sprzedaż wygodny, piętrowy dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny! Tarnowskie Góry - spokojna, rodzinna okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kałęczyn,mazowieckie

2 199 000 zł290 m² 7 582,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż duży dom położony na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących ciszy i prywatności, z jednoczesnym szybkim dojazdem do Warszawa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż atrakcyjny Dom do remontu zlokalizowany na dużej, całkowicie budowlanej działce, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klimkówka,małopolskie

720 000 zł90 m² 8 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom parterowy, posadowiony na działce o powierzchni 600 m , z pięknym widokiem na Tatry - Klimkówka koło Nowego Sącza. W otoczeniu malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 048 900 zł109 m² 9 622,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam do zakupu skrajny segment o powierzchni ok. 108, m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m - garaż w bryle Parter -wiatrołap ok. 3,35 m -hol + schody ok. 7,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Józefów

Konstantynów Łódzki,łódzkie

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Konstantynowie Łódzkim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 6 nowo wybudowanych domów w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 399 900 zł222 m² 10 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł131 m² 8 765,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszyny

Olszyny,warmińsko-mazurskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 070 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych oraz dodatkowego, solidnego obiektu pełniącego funkcję garażu i warsztatu, usytuowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł160 m² 9 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Wrocław/okolice/klecina/5pok./premium/dom/bliźniak Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu. 18 budynków dwulokalowych, tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

1 550 000 zł212 m² 7 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy Państwu duży dom wolnostojący posadowiony na w miarę kwadratowej działce w Przebieczanach nieopodal Wieliczki. Wyjątkowy dom z garażem dwustanowiskowym, łączący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Mauryców,łódzkie

279 000 zł2 211 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 211 m²

Na sprzedaż urokliwy dom drewniany położony w miejscowości Mauryców przy ul. Akacjowej 8/10, gmina Wodzierady. To idealna nieruchomość dla osób szukających ciszy, zieleni i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Warszawa,mazowieckie

1 189 000 zł105 m² 11 323,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Do sprzedaży oferujemy niewielki segment na Ursynowie na zamkniętym kameralnym osiedlu z końca lat 90tych niedaleko ul. Puławskiej i trasy S2. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Majdan Mętowski

Majdan Mętowski,lubelskie

1 520 000 zł254 m² 5 984,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesny design, najwyższą jakość wykończenia i unikalną lokalizację. Ten elegancki, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 780 000 zł130 m² 13 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękny dom całoroczny o powierzchni 130 m2, położony w Cholewiance, 2 km od Kazimierza Dolnego. Jest to rewelacyjna lokalizacja pozwalająca korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borówki

Borówki,podkarpackie

2 100 000 zł145 m² 13 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Rezydencja Z panoramicznym widokiem na pogórze dynowskie Są nieruchomości, które spełniają oczekiwania. I są takie, które definiują styl życia. Ta wyjątkowa posiadłość, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Satynowa

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł450 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Exclusive Luxury Residence for Rent Zawady | near Plac Vogla A truly exceptional home designed for the most discerning clients. This luxurious detached residence, located in the prestigious Zawady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mietniów

Mietniów,małopolskie

900 000 zł97 m² 9 254 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej inwestycji w Mietniowie (okolice Wieliczki). To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

750 000 zł120 m² 6 249,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z garażem i użytkowym poddaszem w nowoczesnej bryle o powierzchni 120 m2. -Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

949 999 zł124 m² 7 630,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Okolice ul. Grota-Roweckiego | Dom bliźniak | 5 pokoi | Garaż | Dla obcokrajowców promocja do 1 maja 2026 r.! na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 190 000 zł154 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Umowa na wyłączność! Dom w szmaragdach - stan deweloperski z pompą ciepła, o powierzchni 154 m.kw na działce 700 m.kw. + wiata garażowa na 2 samochody. Na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowłódz

Inowłódz,łódzkie

1 500 000 zł330 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 377 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej okolicy. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 330 m2. Nieruchomość została wybudowana w 2018 roku. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Stara Wieś,mazowieckie

1 990 000 zł173 m² 11 502,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W starej wsi Wysoki standard technologiczny | Działki 1500 m | Ekologiczne rozwiązania | Smart Home | Blisko Warszawy ***** standard: domy został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirków

Mirków,dolnośląskie

1 290 001 zł127 m² 10 157,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) Mirków, gmina Długołęka Oferuję na sprzedaż wyjątkowo dobrze wyposażony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

669 000 zł87 m² 7 696,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowy dom! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc duży dom skrajny Z ogrodem 83m2- garaż / fotowoltaika / rekuperacja/ ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żółwin,mazowieckie

1 199 000 zł146 m² 8 195,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania ekonomiczny w użytkowaniu dom ponad 150 m2 ( użytkowej 146,3 m2) w zabudowie bliźniaczej w Żółwinie obok Podkowy Leśnej. Estetyczny i funkcjonalny projekt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lektorska

Rybnik,śląskie

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:952 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony przy ul. Lektorskiej w Rybniku - dzielnica Smolna. To miejsce dla osób, które chcą żyć spokojnie, a nie tylko mieszkać. Cisza, zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grębałowska

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł320 m² 4 684,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom wolnostojący 230 m Kraków, ul. Grębałowska idealny dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 230 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wólka Abramowicka

Wólka Abramowicka,lubelskie

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 479 m²

Przedmiotem oferty jest niesamowity dom liczący około 500 m2 powierzchni całkowitej, usytuowany jest na pięknym terenie składającym się z dwóch działek o łącznej pow. 2479 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Lublin,lubelskie

797 000 zł79 m² 10 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr 2 - w zabudowie szeregowej. Ostatni dostępny dom Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br. - uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Lublin,lubelskie

1 499 999 zł140 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta domu na sprzedaż, który mieści się zaledwie 2km od zalewu Zemborzyckiego. Dom wolnostojący jednorodzinny 2 kondygnacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 298 900 zł157 m² 8 273,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom Lux Premium 5 pokoi garaż - Okazja Dom 5-pokojowy o powierzchni 156 m znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m ul Kutrzeby Parter: - salon 35 m z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żonkilowa

Dopiewiec,wielkopolskie

990 000 zł171 m² 5 790,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Oferta zarezerwowana Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Dopiewiec, ul. Żonkilowa | 155,54 m | Stan deweloperski, oddany do użytkowania! Lokalizacja: dopiewiec, gmina Dopiewo Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nizinna

Ołtarzew,mazowieckie

1 290 000 zł208 m² 6 214,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:328 m²

EN full English version below contact us anytime! ***oferta dewelopera. I pcc*** Nowoczesny dom z dużym ogródkiem od południa (200m2), wykończony w jasnej, przyjemnej kolorystyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stelmachowo

Stelmachowo,podlaskie

290 000 zł80 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 850 000 zł240 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Odkryj wyjątkową nieruchomość, która łączy komfortowe życie w otoczeniu natury z błyskawicznym dojazdem do Warszawy! Prezentujemy przestronny dom o powierzchni 240 m , dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Falenty Nowe

Falenty Nowe,mazowieckie

1 040 000 zł118 m² 8 813,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Opis inwestycji: osiedle Cynamonowe położone jest w cichej i malowniczej okolicy w podwarszawskim Podolszynie Nowym. Jest to urokliwe miejsce, które łączy ciszę i spokój życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podolszyn Nowy

Podolszyn Nowy,mazowieckie

995 000 zł99 m² 10 050,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Falenty Nowe

Falenty Nowe,mazowieckie

1 165 000 zł120 m² 9 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Przytulne Janki II to drugi etap kameralnego osiedla domów w zabudowie bliźniaczej oraz bliźniaczej dwulokalowej, które zlokalizowane jest w podwarszawskich Jankach. Pierwszy etap osiedla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij