dowolna

Domy

46 756 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 756 ogłoszeń

Rynek pierwotny

249 000 zł122 m² 2 040,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Rozpoczęta budowa nowoczesnego domu jednorodzinnego - funkcjonalność i komfort dla rodziny nieopodal miasta. Na sprzedaż rozpoczęta budowa nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

949 990 zł110 m² 8 636,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 m wraz z dużą działką 3175 m , położony w miejscowości Januszkowice, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Szczecin w dzielnicy Zdroje, przy ul. Winogronowej. To idealna propozycja dla rodziny, jak i dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł98,32 m² 5 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w gronowie zlokalizowanej przy ulicy Stasia Tarkowskiego Dostępne są trzy lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł145 m² 6 889,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Piękny, przestronny dom nad jeziorem w Tuchomiu. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Tuchomiu 15 km od Gdyni i Sopotu. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł412,64 m² 3 101,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

! na sprzedaż, nowoczesna kamienica w rewelacyjnej lokalizacji , centrum Bytowa! na sprzedaż budynek: 4 - kondygnacyjny, przestronny, ustawny, w miejscowości Bytów (pomorskie) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł100 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność. Malownicza I cicha lokalizacja. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki: działka o powierzchni 300m2 zabudowana połową domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta na wyłączność oferta wynajmu komfortowego domu jednorodzinnego, położonego W miejscowości dobra ok. 15km od centrum szczecina. Nieruchomość znajduje się na zagorposarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł194 m² 8 247,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu natury. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł138 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przestronny, nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 138,5 m na dużej, prywatnej działce 3 000 m . Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy nad Wisłą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 500 000 zł283,50 m² 22 927,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 656 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1656 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł167 m² 9 580,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Atuty Nieruchomości: -Monitoring i alarm -klimatyzacja na obu piętrach -instalacja fotowoltaiczna 10,3 kw - eliminująca całkowicie koszty związane z energią -system nawadniania hunter na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł83,60 m² 7 057,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż piękny dom w turystycznej miejscowości Nowy Dębiec! Marzysz o spokojnym miejscu na wypoczynek w otoczeniu natury?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz nowego domu w zielonym otoczeniu oraz ciszy i spokoju. Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej usytuowany na urokliwej działce w miejscowości Chorzenice gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 999 zł167,62 m² 4 295,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Dom jednorodzinny - projekt ostryż dn-6604 | działka 1700 m Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu ostryż dn-6604, dostępny w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 505 436 zł175,32 m² 8 586,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Na sprzedaż dom E1 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 564 m2 (w tym pow. ogródka 380 m2). Pastelove Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 437 m²

Zainwestuj w spokój, naturę i bezpieczeństwo. To miejsce daje Ci wszystko: bliskość lasu, ciszę, przestrzeń i możliwości. Marzysz o miejscu, gdzie można naprawdę wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 088 zł134,28 m² 9 741,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy domu w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni 134,28 m2 z 14 arową działką. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

739 000 zł100 m² 7 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Nowy dom wolnostojący Rogowo / Stargard! Oferta sprzedaży nowego domu wolnostojącego w Rogowie pod Stargardem. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie - wykończenie deweloperski +. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł517 m² 7 735,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się 950m od plaży w Pobierowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł252 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy dom (skrajny segment) o powierzchni użytkowej 180 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 4,98 ar przy ul. Zimowit.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł94 m² 5 585,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

0% prowizji dla kupującego otulina lasu to nowopowstałe osiedle domów bliźniaczych budowanych przez rodzinną firmę, która wyróżnia się dbałością o każdy detal na wszystkich etapach budowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł248 m² 4 839 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Orzech ul. Wieczorków do sprzedaży dom o pow. ok. 248 m2 z garażem i budynkiem gospodarczym na działce o pow. 865 m2. Budynek ten, może pełnić, w zależności od Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł283 m² 1 731,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Czyżew, woj. podlaskie Możliwa zamiana na mieszkanie w Piasecznie lub Pruszkowie! Na sprzedaż dom o powierzchni 283 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Siedlisko z dużym ogrodem, sauną i fotowoltaiką cisza, przestrzeń, prywatność Na sprzedaż urokliwe siedlisko o powierzchni 5000 m , położone w spokojnej okolicy, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż z dużą działką, rybowo gmina Gołańcz Działka opow. 2500m 2 (istnieje możliwość wydzielenia mniejszej działki pod zabudowaniami, pod potrzeby kupującego) Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł102,63 m² 9 597,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Oferta bez podatku 2 % pcc. Biura nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Chmielowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł91,95 m² 6 503,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Oferta bez prowizji, brak także podatku pcc - oszczędność na starcie 5% wartości transkacji Powierzchnia działki 108mkw, powierzchnia ogródka i podjazdu 54mkw, powierzchnia użytkowa mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:351 m²

Wyjątkowa oferta 1/2 bliźniaka w sercu Rzeszowa! Szukasz przestronnego domu w samym centrum Rzeszowa, który sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja? Ta nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

***atrakcyjna cena ***0,50 ha!***cisza I spokój *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnego siedliska z dużą działką położonego w gminie Dziadkowice, powiat siemiatycki.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł157 m² 5 254,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:262 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę Dom w zabudowie bliźniaczej - wynajęty, pracujący biznes Dom znajduje się w Tulcach, miejscowości graniczącej z Poznaniem, ze świetnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł180 m² 4 144,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 180 m2, położony na działce o powierzchni około 600 m2 w miejscowości Baczków, gmina Bochnia. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł140 m² 20 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Marzysz o własnym kawałku raju z dala od miejskiego zgiełku? Ta wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Więckowy koło Skarszew zachwyci Cię spokojem, przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł166,59 m² 5 312,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony o całkowitej powierzchni 166,59 m2, która obejmuję: - poziom -1 : cztery pomieszczenia gospodarcze; - poziom parteru: kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł85 m² 2 105,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Agencja nieruchomości homeserwis Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu o pow. całkowitej 85 m2 na działce 1540 m2 przy ul.Świętokrzyskiej. Dom do gruntownego remontu, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł119 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Rumiankowe Zacisze segment 119m2 z działką 168m2. Nowoczesny dom jednorodzinny z garażem, położony na kameralnym osiedlu Rumiankowe Zacisze w zielonej części Starej Wsi. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł176,67 m² 6 962,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Nowoczesna inwestycja, do budowy której, wykorzystano materiały o bardzo wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, kameralnego osiedla domów w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 618 m²

Zapraszam do zakupu wygodnego, nowoczesnego domu wraz z dużym budynkiem gospodarczym na działce 3600m2. Nieruchomość usytuowana jest we wsi Duninowo, 5km od Ustki i morza. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jaraczewo,wielkopolskie

690 000 zł106 m² 6 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - funkcjonalny układ pomieszczeń Na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o praktycznym i wygodnym układzie pomieszczeń. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł87 m² 4 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

tel.   . Idealny dom dla rodziny poszukującej wygodnego, niedużego domu w spokojnej okolicy. Agencja nieruchomości "mój dom" poleca do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego (agata, carrefour, tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media. Pełne podpiwniczenie (kotłownia, pomieszczenia.